Navigáció átugrása
355

Zebegény–Szob–Parassapuszta, oh.–Drégelypalánk

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.02.28
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 332 2 M     355 1 I     332 4 I     355 3 T     355 5 O     355 105 V     355 7 M     332 6 M     332 16 M     355 11 A     355 9 M     355 13       355 15 A     332 20 M     332 70 M     332 22 A     332 72 A     332 24 M     332 8 M     355 23 M     355 123 I     332 18 A     332 68 A     355 25 M     355 31 M     355 131 I     332 26 A     332 10 E     355 35 16     332 12 M     355 135 V     355 37 16     355 39 87     355 541 I     355 241 I     355 41       355 43       355 49 M     355 45 A 2   355 51   2   355 55 M     355 53 A 2   355 59 M    
0,0 0,0 Zebegény, Millennium sor                                                                     16:00                
S 4,3 Szob, SZTK                                                                   16:05 16:06                
S 5,1 Szob, ált.isk.                                                                   16:07 16:08                
S 5,3 Szob, gyógyszertár                                                                   16:08 16:09                
5,4 5,8 Szob, vá.                                                                   16:10 16:10                
Budapest-Nyugati             04:45     05:45 05:45 07:07 08:07 08:07   09:07   10:07   11:07   11:07   12:07 13:07   13:07   14:07 14:07 14:07 14:28 14:28     15:07 16:07 17:07 17:07 18:07 19:07 19:07 21:52
Szob             06:04     07:04 07:04 08:04 09:04 09:04   10:04   11:04   12:04   12:04   13:04 14:04   14:04   15:04 15:04 15:04 15:34 15:34     16:04 17:04 18:04 18:04 19:04 20:04 20:04 23:04
5,4 5,8 Szob, vá.   05:20     05:40   06:15 06:40   07:15 07:30 08:15 09:15 09:15   10:15   11:15   12:15   12:15   13:15 14:15   14:15   15:15 15:15 15:15 15:45 15:45 16:15   16:15 17:15 18:15 18:15 19:15 20:15 20:15 23:10
6,3 .. Szob, préskerti lakót.   05:21     05:41   06:16 06:41   07:16 07:31 08:16 09:16 09:16   10:16   11:16   12:16   12:16   13:16 14:16   14:16   15:16 15:16 15:16 15:46 15:46 16:16   16:16 17:16 18:16 18:16 19:16 20:16 20:16 23:11
8,6 .. Ipolydamásd, orvosi rend.   05:24     05:43   06:19 06:44   07:19 07:34 08:19 09:19 09:19   10:19   11:19   12:19   12:19   13:19 14:19   14:19   15:19 15:19 15:19 15:49 15:49 16:19   16:19 17:19 18:19 18:19 19:19 20:19 20:19 23:14
9,2 .. Ipolydamásd, templom   05:25     05:44   06:20 06:45   07:20 07:35 08:20 09:20 09:20   10:20   11:20   12:20   12:20   13:20 14:20   14:20   15:20 15:20 15:20 15:50 15:50 16:20   16:20 17:20 18:20 18:20 19:20 20:20 20:20 23:15
12,8 .. Letkés-Lelédhídi major   05:29     05:48   06:24 06:50   07:25 07:40 08:25 09:25 09:25   10:25   11:25   12:25   12:25   13:25 14:25   14:25   15:25 15:25 15:25 15:55 15:55 16:25   16:25 17:25 18:24 18:24 19:24 20:24 20:24 23:19
14,4 .. Letkés-Liliompuszta   05:31     05:50   06:26 06:52   07:27 07:42 08:27 09:27 09:27   10:27   11:27   12:27   12:27   13:27 14:27   14:27   15:27 15:27 15:27 15:57 15:57 16:27   16:27 17:27 18:26 18:26 19:26 20:26 20:26 23:21
15,6 .. Letkés, sportpálya   05:33     05:51   06:28 06:54   07:29 07:44 08:29 09:29 09:29   10:29   11:29   12:29   12:29   13:29 14:29   14:29   15:29 15:29 15:29 15:59 15:59 16:29   16:29 17:29 18:28 18:28 19:28 20:28 20:28 23:23
16,1 .. Letkés, kh.   05:34   05:22 05:52   06:29 06:55   07:30 07:45 08:30 09:30 09:30   10:30   11:30   12:30   12:30   13:30 14:30   14:30   15:30 15:30 15:30 16:00 16:00 16:30   16:30 17:30 18:29 18:29 19:29 20:29 20:29 23:24
17,9 .. Letkés-Széppatak   05:36   05:25 05:55   06:31 06:58   07:33 07:48 08:33 09:33 09:33   10:33   11:33   12:33   12:33   13:33 14:33   14:33   15:33 15:33 15:33 16:03 16:03 16:33   16:33 17:33 18:31 18:31 19:31 20:31 20:31 23:26
20,2 .. Ipolytölgyes, kultúrház   05:39   05:28 05:58   06:34 07:01   07:36 07:51 08:36 09:36 09:36   10:36   11:36   12:36   12:36   13:36 14:36   14:36   15:36 15:36 15:36 16:06 16:06 16:36   16:36 17:36 18:34 18:34 19:34 20:34 20:34 23:29
21,2 .. Ipolytölgyes-Ipolygyöngye Tsz.   05:40   05:29 05:59   06:35 07:02   07:37 07:52 08:37 09:37 09:37   10:37   11:37   12:37   12:37   13:37 14:37   14:37   15:37 15:37 15:37 16:07 16:07 16:37   16:37 17:37 18:35 18:35 19:35 20:35 20:35 23:30
22,3 0,0 Nagybörzsönyi elág.   05:41   05:30 06:00   06:36 07:03   07:38 07:53 08:38 09:38 09:38   10:38   11:38   12:38   12:38   13:38 14:38   14:38   15:38 15:38 15:38 16:08 16:08 16:38   16:38 17:38 18:36 18:36 19:36 20:36 20:36 23:31
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.   05:46   05:35 S   S 07:08   07:43 07:58 08:43 09:43 09:43   10:43   11:43   12:43   12:43   13:43 14:43   14:43   15:43 S 15:43 S 16:13 16:43   16:43 17:43 18:41 S 19:41 20:41 20:41 23:36
S 4,3 Nagybörzsöny, kh.   05:48 05:37 05:37 S   S 07:10   07:45 08:00 08:45 09:45 09:45   10:45   11:45   12:45   12:45   13:45 14:45   14:45   15:45 S 15:45 S 16:15 16:45   16:45 17:45 18:42 S 19:42 20:42 20:42 23:37
S 3,6 Nagybörzsöny, Petőfi u.75.   o 05:38 05:38 S   S 07:11   07:46 08:01 08:46 09:46 09:46   10:46   11:46   12:46   12:46   13:46 14:46   14:46   15:46 S 15:46 S 16:16 o   16:46 17:46 18:43 S 19:43 20:43 20:43 23:38
22,3 0,0 Nagybörzsönyi elág.     05:43 05:43 06:00   06:36 07:16   07:51 08:06 08:51 09:51 09:51   10:51   11:51   12:51   12:51   13:51 14:51   14:51   15:51 15:38 15:51 16:08 16:21     16:51 17:51 18:48 18:36 19:48 20:48 20:48 23:43
24,0 .. Vámosmikola-Istvánmajor     05:45 05:45 06:02   06:38 07:18   07:53 08:08 08:53 09:53 09:53   10:53   11:53   12:53   12:53   13:53 14:53   14:53   15:53 15:40 15:53 16:10 16:23     16:53 17:53 18:50 18:38 19:50 20:50 20:50 23:45
26,6 .. Vámosmikola, kh.     05:48 05:48 06:05   06:41 07:21   07:56 08:11 08:56 09:56 09:56   10:56   11:56   12:56   12:56   13:56 14:56   14:56   15:56 15:43 15:56 16:13 16:26     16:56 17:56 18:53 18:41 19:53 20:53 20:53 23:48
26,6 .. Vámosmikola, kh.     05:49 06:06 06:06     [ 07:22 07:57   08:57 09:57 [ 10:00 [ 11:00 [ 11:57 12:57   [ 13:00   14:57   15:00     15:44 15:57         16:57 17:57 18:54   19:54 20:54    
27,1 .. Vámosmikola, Tüzép     05:50 06:07 06:07       07:23 07:58   08:58 09:58   10:01   11:01   11:58 12:58     13:01   14:58   15:01     15:45 15:58         16:58 17:58 18:55   19:55 20:55    
28,8 .. Tésai elág.     05:52 06:09 06:09       07:25 08:00   09:00 10:00   10:03   11:03   12:00 13:00     13:03   15:00   15:03     15:47 16:00         17:00 18:00 18:57   19:57 20:57    
31,9 0,0 Perőcsényi elág.     05:56 06:13 06:13       07:29 08:04   09:04 10:04   10:07   11:07   12:04 13:04     13:07   15:04   15:07     15:51 16:04         17:04 18:04 19:01   20:01 21:01    
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.     05:58 06:15 06:15       07:31 08:06   09:06 10:06   10:09   11:09   12:06 13:06     13:09   15:06   15:09     15:53 16:06         17:06 18:06 19:03   20:03 21:03    
S 1,4 Perőcsény, aut.ford.     05:59 06:16 06:16       07:32 08:07   09:07 10:07   10:10   11:10   12:07 13:07     13:10   15:07   15:10     15:54 16:07         17:07 18:07 19:04   20:04 21:04    
S 0,9 Perőcsény, Kossuth u.13.     06:00 06:17 06:17       07:33 08:08   09:08 10:08   10:11   11:11   12:08 13:08     13:11   15:08   15:11     15:55 16:08         17:08 18:08 19:05   20:05 21:05    
31,9 0,0 Perőcsényi elág.     | | |       | |   | |   |   |   | |     |   |   |     | |         | | |   | |    
34,4 .. Kemence-Csarnóvölgy, bej.út     06:05 06:22 06:22       07:38 08:13   09:13 10:13   10:16   11:16   12:13 13:13     13:16   15:13   15:16     16:00 16:13         17:13 18:13 19:09   20:09 21:09    
35,2 .. Kemence, Fő u.183.     06:06 06:23 06:23       07:39 08:14   09:14 10:14   10:17   11:17   12:14 13:14     13:17   15:14   15:17     16:01 16:14         17:14 18:14 19:10   20:10 21:10    
36,0 .. Kemence, kh.     06:08 06:25 06:25       07:41 08:16   09:16 10:16   10:19   11:19   12:16 13:16     13:19   15:16   15:19     16:03 16:16         17:16 18:16 19:12   20:12 21:12    
36,8 .. Kemence, VISZ faüzem     06:10 06:27 06:27       07:43 08:18   09:18 10:18   10:21   11:21   12:18 13:18     13:21   15:18   15:21     16:05 16:18         17:18 18:18 19:13   20:13 21:13    
37,8 .. Bernecebaráti, Börzsöny Tsz.     06:12 06:29 06:29       07:45 08:20   09:20 10:20   10:23   11:23   12:20 13:20     13:23   15:20   15:23     16:07 16:20         17:20 18:20 19:15   20:15 21:15    
38,5 .. Bernecebaráti, Bem u.     06:13 06:30 06:30       07:46 08:21   09:21 10:21   10:24   11:24   12:21 13:21     13:24   15:21   15:24     16:08 16:21         17:21 18:21 19:16   20:16 21:16    
38,5 .. Bernecebaráti, Bem u. 03:50   06:13 06:30 06:30 06:30     07:46           10:24   11:24   12:21 [ 13:21   13:24   [ 15:21 [ 15:24   16:08                          
43,5 .. Parassapuszta, oh. /H/ 03:56   06:19 06:36 06:36 06:36     07:52           10:30   11:30   12:27   13:27   13:30     15:27   15:30   16:14                          
45,3 .. Hont, Ipoly u. 98. 03:58   06:21 06:38 06:38 06:38     07:54           10:32   11:32   12:29   13:29   13:32     15:29   15:32   16:16                          
46,0 .. Hont, Ipoly u. 56. 03:59   06:22 06:39 06:39 06:39     07:55           10:33   11:33   12:30   13:30   13:33     15:30   15:33   16:17                          
46,8 .. Hont, húsbolt 04:01   06:24 06:41 06:41 06:41     07:57           10:35   11:35   12:32   13:32   13:35     15:32   15:35   16:19                          
47,9 .. Hont-Csitári források 04:03   06:26 06:43 06:43 06:43     07:59           10:37   11:37   12:34   13:34   13:37     15:34   15:37   16:21                          
48,9 .. Drégelypalánk, bej. út 04:05   06:28 06:45 06:45 06:45     08:01           10:39   11:39   12:36   13:36   13:39     15:36   15:39   16:23                          
50,3 .. Drégelypalánk, posta 04:07   06:30 06:47 06:47 06:47     08:03           10:41   11:41   12:38   13:38   13:41     15:38   15:41   16:25                          
S 1,0 Drégelypalánk, kh. |   | S S S     S           10:41   11:41   S   S   S     S   S   S                          
50,3 2,0 Drégelypalánk, posta 04:07   06:30 | | |     08:03           10:41   11:41   12:38   |   13:41     |   15:41   16:25                          
50,8 .. Drégelypalánk, vá. 04:08   06:31 06:48 06:48 06:48     08:04           10:42   11:42   12:39   13:39   13:42     15:39   15:42   16:26                          

Jelmagyarázat

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
A 6:00-kor Szobra érkező vonathoz a csatlakozást Vámosmikola felé csak a vonat pontos érkezése esetén tudjuk biztosítani!
A vonat késése esetén az eljutás a 6:40-kor induló autóbusszal lehetséges.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek