Navigáció átugrása
400, 402

Budapest–Gödöllő–Bag–Tura

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     3   M     5   M     71   A 6   7   M     73   A     2102   M     11   M     9   A     13   M     19   26     65   A     402 15 M     21   M     23   M     27   A     29   26     31   M     33   M     133   26     35   M     37   A     39   M     400 41 M     400 143 M     43   M     183   26     49   M     47   A 21   51   M     55     2   57     2   61   M     63   N    
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:25 05:50 07:00 07:00 08:00 08:30 08:45 10:30 10:35 12:30 13:30 13:30 13:45 14:00 14:30 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 15:45 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:30 18:00 18:30 19:30 20:30 21:50
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 05:33 05:58 07:08 07:08 08:08 08:38 08:53 10:38 10:43 12:38 13:38 13:38 13:53 14:08 14:38 14:38 14:53 15:08 15:23 15:38 15:53 15:53 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:38 17:38 18:08 18:38 19:38 20:38 21:58
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 05:40 06:05 07:15 07:15 08:15 08:45 09:00 10:45 10:50 12:45 13:45 13:45 14:00 14:15 14:45 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:00 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 17:45 18:15 18:45 19:45 20:45 22:05
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                    
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út S S S 07:30 S S 09:17 11:02 11:05 S S S 14:15 S S 15:00 S 15:30 S S S 16:15 S S S S S S 18:00 S S S S 22:20
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona S S S 07:31 S S 09:18 11:03 11:06 S S S 14:16 S S 15:01 S 15:31 S S S 16:16 S S S S S S 18:01 S S S S 22:21
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S 07:32 S S 09:19 11:04 11:07 S S S 14:17 S S 15:02 S 15:32 S S S 16:17 S S S S S S 18:02 S S S S 22:22
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút S S S 07:35 S S 09:22 11:07 11:10 S S S 14:20 S S 15:05 S 15:35 S S S 16:20 S S S S S S 18:05 S S S S 22:25
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. S S S 07:37 S S 09:24 11:09 11:12 S S S 14:22 S S 15:07 S 15:37 S S S 16:22 S S S S S S 18:07 S S S S 22:27
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S S 07:40 S S 09:30 11:15 11:15 S S S 14:30 S S 15:10 S 15:45 S S S 16:25 S S S S S S 18:10 S S S S 22:30
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem S S S 07:42 S S 09:32 11:17 11:17 S S S 14:32 S S 15:12 S 15:47 S S S 16:27 S S S S S S 18:12 S S S S 22:32
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S S 07:46 S S 09:35 11:21 11:21 S S S 14:35 S S 15:16 S 15:50 S S S 16:31 S S S S S S 18:16 S S S S 22:35
S 36,7 .. Domonyvölgy S S S 07:51 S S 09:40 11:26 11:26 S S S 14:40 S S 15:21 S 15:55 S S S 16:36 S S S S S S 18:21 S S S S 22:40
S 40,9 .. Bagi elág. S S S 07:56 S S 09:45 11:31 11:31 S S S 14:45 S S 15:26 S 16:00 S S S 16:41 S S S S S S 18:26 S S S S 22:45
S 41,6 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. S S S 07:57 S S 09:59 11:32 11:32 S S S 14:46 S S 15:27 S 16:01 S S S 16:42 S S S S S S 18:27 S S S S 22:46
38,1 41,9 .. Bag, Malom vendéglő 06:04 06:29 07:41 07:58 08:41 09:09 10:00 11:33 11:33 13:11 14:11 14:11 14:47 14:41 15:11 15:28 15:26 16:02 15:56 16:11 16:26 16:43 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56 18:11 18:28 18:41 19:11 20:11 21:11 22:47
38,8 42,6 .. Bag, kultúrház 06:05 06:30 07:42 07:59 08:42 09:10 10:01 11:34 11:34 13:12 14:12 14:12 14:48 14:42 15:12 15:29 15:27 16:03 15:57 16:12 16:27 16:44 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:12 18:29 18:42 19:12 20:12 21:12 22:48
39,3 43,1 .. Bag, kh. 06:06 06:31 07:43 08:00 08:43 09:11 10:02 11:35 11:35 13:13 14:13 14:13 14:49 14:43 15:13 15:30 15:28 16:04 15:58 16:13 16:28 16:45 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:30 18:43 19:13 20:13 21:13 22:49
40,0 43,8 .. Bag, 3-as km-kő 06:07 06:32 07:44 08:01 08:44 09:12 10:03 11:36 11:36 13:14 14:14 14:14 14:50 14:44 15:14 15:31 15:29 16:05 15:59 16:14 16:29 16:46 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:14 18:31 18:44 19:14 20:14 21:14 22:50
40,7 44,5 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 06:08 06:33 07:45 08:02 08:45 09:13 10:04 11:37 11:37 13:15 14:15 14:15 14:51 14:45 15:15 15:32 15:30 16:06 16:00 16:15 16:30 16:47 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:32 18:45 19:15 20:15 21:15 22:51
41,4 45,2 .. Hévízgyörk, kh. 06:10 06:35 07:47 08:04 08:47 09:15 10:06 11:39 11:39 13:17 14:17 14:17 14:53 14:47 15:17 15:34 15:32 16:08 16:02 16:17 16:32 16:49 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:17 18:34 18:47 19:17 20:17 21:17 22:53
42,1 45,9 .. Hévízgyörk, posta 06:11 06:36 07:48 08:05 08:48 09:16 10:07 11:40 11:40 13:18 14:18 14:18 14:54 14:48 15:18 15:35 15:33 16:09 16:03 16:18 16:33 16:50 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:18 18:35 18:48 19:18 20:18 21:18 22:54
43,0 46,8 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:13 06:38 07:50 08:07 08:50 09:18 10:09 11:42 11:42 13:20 14:20 14:20 14:56 14:50 15:20 15:37 15:35 16:11 16:05 o 16:35 16:52 17:05 17:20 o 17:50 o 18:20 18:37 18:50 19:20 20:20 21:20 22:56
43,9 47,7 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:14 06:39 07:51 08:08 08:51 09:19 10:10 11:43 11:43 13:21 14:21 14:21 14:57 14:51 15:21 15:38 15:36 16:12 16:06   16:36 16:53 17:06 17:21   17:51   18:21 18:38 18:51 19:21 20:21 21:21 22:57
44,3 48,1 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:15 06:40 07:52 08:09 08:52 09:20 10:11 11:44 11:44 13:22 14:22 14:22 14:58 14:52 15:22 15:39 15:37 16:13 16:07   16:37 16:54 17:07 17:22   17:52   18:22 18:39 18:52 19:22 20:22 21:22 22:58
44,8 48,6 .. Galgahévíz, kh. 06:16 06:41 07:53 08:10 08:53 09:21 10:12 11:45 11:45 13:23 14:23 14:23 14:59 14:53 15:23 15:40 15:38 16:14 16:08   16:38 16:55 17:08 17:23   17:53   18:23 18:40 18:53 19:23 20:23 21:23 22:59
45,6 49,4 .. Galgahévíz, Ady E. u. 06:18 06:43 07:55 08:12 08:55 09:23 10:14 11:47 11:47 13:25 14:25 14:25 15:01 14:55 15:25 15:42 15:40 16:16 16:10   16:40 16:57 17:10 17:25   17:55   18:25 18:42 18:55 19:25 20:25 21:25 23:01
46,1 49,9 .. Galgahévíz, Fő út 289. 06:19 06:44 07:56 08:13 08:56 09:24 10:15 11:48 11:48 13:26 14:26 14:26 15:02 14:56 15:26 15:43 15:41 16:17 16:11   16:41 16:58 17:11 17:26   17:56   18:26 18:43 18:56 19:26 20:26 21:26 23:02
46,9 50,7 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 06:20 06:45 07:57 08:14 08:57 09:25 10:16 11:49 11:49 13:27 14:27 14:27 15:03 14:57 15:27 15:44 15:42 16:18 16:12   16:42 16:59 17:12 17:27   17:57   18:27 18:44 18:57 19:27 20:27 21:27 23:03
47,3 51,1 .. Tura, József Attila u. 06:21 06:46 07:58 08:15 08:58 09:26 10:17 11:50 11:50 13:28 14:28 14:28 15:04 14:58 15:28 15:45 15:43 16:19 16:13   16:43 17:00 17:13 17:28   17:58   18:28 18:45 18:58 19:28 20:28 21:28 23:04
47,8 51,6 .. Tura, Magdolna u. 06:22 06:47 07:59 08:16 08:59 09:27 10:18 11:51 11:51 13:29 14:29 14:29 15:05 14:59 15:29 15:46 15:44 16:20 16:14   16:44 17:01 17:14 17:29   17:59   18:29 18:46 18:59 19:29 20:29 21:29 23:05
48,3 52,1 .. Tura, Tabán út 06:23 06:48 08:00 08:17 09:00 09:28 10:19 11:52 11:52 13:30 14:30 14:30 15:06 15:00 15:30 15:47 15:45 16:21 16:15   16:45 17:02 17:15 17:30   18:00   18:30 18:47 19:00 19:30 20:30 21:30 23:06
S 52,7 0,0 Tura, Sport u. S S S 08:18 09:01 09:29 10:20 11:53 11:53 13:31 14:31 14:31 15:07 15:01 15:31 15:48 15:46 16:22 16:16   16:46 17:03 17:16 17:31   18:01   18:31 18:48 19:01 19:31 20:31 21:31 23:07
S S 1,0 Tura, Arany János u. S S S 08:20 S S 10:22 11:55 11:55 S S S S S S S S S S   S S S S   S   S S S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S S S 08:22 S S 10:24 11:57 11:57 S S S S S S S S S S   S S S S   S   S S S S S S S
S S 2,2 Tura, Arany János u. S S S 08:24 S S 10:26 11:59 11:59 S S S S S S S S S S   S S S S   S   S S S S S S S
S 53,4 3,0 Tura, Gábor Áron u. S S S 08:26 09:03 09:31 10:28 12:01 12:01 13:33 14:33 14:33 15:09 15:03 15:33 15:50 15:48 16:24 16:18   16:48 17:05 17:18 17:33   18:03   18:33 18:50 19:03 19:33 20:33 21:33 23:08
S 54,3 .. Tura, hatvani útelág. S S S 08:28 09:05 09:33 10:30 12:03 12:03 13:35 14:35 14:35 15:11 15:05 15:35 15:52 15:50 16:26 16:20   16:50 17:07 17:20 17:35   18:05   18:35 18:52 19:05 19:35 20:35 21:35 23:10
48,9 54,9 .. Tura, vá. elág. 06:24 06:49 08:02 08:30 09:07 09:34 10:32 12:05 12:05 13:37 14:37 14:37 15:13 15:07 15:37 15:54 15:52 16:28 16:22   16:52 17:09 17:22 17:37   18:07   18:37 18:54 19:07 19:37 20:37 21:37 23:11
49,4 55,4 .. Tura, Éva u. 06:25 06:50 08:03 08:31 09:08 09:35 10:33 12:06 12:06 13:38 14:38 14:38 15:14 15:08 15:38 15:55 15:53 16:29 16:23   16:53 17:10 17:23 17:38   18:08   18:38 18:55 19:08 19:38 20:38 21:38 23:12
50,3 56,3 .. Tura, vá. 06:27 06:52 08:05 08:33 09:10 09:37 10:35 12:08 12:08 13:40 14:40 14:40 15:16 15:10 15:40 15:57 15:55 16:31 16:25   16:55 17:12 17:25 17:40   18:10   18:40 18:57 19:10 19:40 20:40 21:40 23:14

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 Csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-én, 26-án és I. 1-jén nem közlekedik
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik
26 tanév tartama alatt munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek