Navigáció átugrása
400, 402

Budapest - Gödöllő - Bag - Tura

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 400 1 M     400 3 M     400 503 M     400 5       400 7       400 507 M     402 601 A     400 509 M     400 11 M     400 13       400 19 M     402 603 A     400 21 M     402 605 M     400 23 M     400 29       400 33 26     400 201 67     400 133 26     400 203 67     400 101 26     400 35       402 607 M     400 39 M     400 41 M     400 47 M     400 43 K     400 183 26     400 205 67     400 49 26     400 207 67     402 613 A     400 103 26     400 51 M     400 55       400 57 M     400 61       402 609 M     402 611      
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 05:45 06:15 07:00 08:00 09:00 09:40 10:00 11:00 12:00 13:00 13:40 14:00 14:10 14:30 15:00 15:15 15:20 15:30 15:40 15:45 16:00 16:10 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:20 17:30 17:40 17:40 17:45 18:00 18:30 19:30 20:30 21:40 22:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 05:21 05:51 06:21 07:08 08:08 09:08 09:48 10:08 11:08 12:08 13:08 13:48 14:08 14:18 14:38 15:08 15:23 15:28 15:38 15:48 15:53 16:08 16:18 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:28 17:38 17:48 17:48 17:53 18:08 18:38 19:38 20:38 21:48 22:53
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 05:26 05:56 06:26 07:15 08:15 09:15 09:55 10:15 11:15 12:15 13:15 13:55 14:15 14:25 14:45 15:15 15:30 15:35 15:45 15:55 16:00 16:15 16:25 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:35 17:45 17:55 17:55 18:00 18:15 18:45 19:45 20:45 21:55 23:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                              
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út S S S S S S 10:13 S S S S 14:13 S 14:43 S S S S S S S S 16:43 S S S S S S S S 18:13 S S S S S 22:13 23:18
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona S S S S S S 10:14 S S S S 14:14 S 14:44 S S S S S S S S 16:44 S S S S S S S S 18:14 S S S S S 22:14 23:19
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S S S S 10:15 S S S S 14:15 S 14:45 S S S S S S S S 16:45 S S S S S S S S 18:15 S S S S S 22:15 23:20
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút S S S S S S 10:17 S S S S 14:17 S 14:47 S S S S S S S S 16:47 S S S S S S S S 18:17 S S S S S 22:17 23:22
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. S S S S S S 10:20 S S S S 14:20 S 14:50 S S S S S S S S 16:50 S S S S S S S S 18:20 S S S S S 22:20 23:25
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S S S S S 10:25 S S S S 14:25 S 14:55 S S S S S S S S 16:55 S S S S S S S S 18:25 S S S S S 22:25 23:30
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem S S S S S S 10:27 S S S S 14:27 S 14:57 S S S S S S S S 16:57 S S S S S S S S 18:27 S S S S S 22:27 23:32
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S S S S S 10:31 S S S S 14:31 S 15:01 S S S S S S S S 17:01 S S S S S S S S 18:31 S S S S S 22:31 23:36
S 36,7 .. Domonyvölgy S S S S S S 10:36 S S S S 14:36 S 15:06 S S S S S S S S 17:06 S S S S S S S S 18:36 S S S S S 22:36 23:41
S 40,9 .. Bagi elág. S S S S S S 10:41 S S S S 14:41 S 15:11 S S S S S S S S 17:11 S S S S S S S S 18:41 S S S S S 22:41 23:46
S 41,6 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. S S S S S S 10:42 S S S S 14:42 S 15:12 S S S S S S S S 17:12 S S S S S S S S 18:42 S S S S S 22:42 23:47
38,1 41,9 .. Bag, Malom vendéglő 05:52 06:22 06:52 07:41 08:41 09:41 10:43 10:41 11:41 12:41 13:41 14:43 14:41 15:13 15:11 15:41 15:56 16:01 16:11 16:21 16:26 16:41 17:13 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56 18:01 18:11 18:21 18:43 18:26 18:41 19:11 20:11 21:11 22:43 23:48
38,8 42,6 .. Bag, kultúrház 05:53 06:23 06:53 07:42 08:42 09:42 10:44 10:42 11:42 12:42 13:42 14:44 14:42 15:14 15:12 15:42 15:57 16:02 16:12 16:22 16:27 16:42 17:14 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:02 18:12 18:22 18:44 18:27 18:42 19:12 20:12 21:12 22:44 23:49
39,3 43,1 .. Bag, kh. 05:54 06:24 06:54 07:43 08:43 09:43 10:45 10:43 11:43 12:43 13:43 14:45 14:43 15:15 15:13 15:43 15:58 16:03 16:13 16:23 16:28 16:43 17:15 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:03 18:13 18:23 18:45 18:28 18:43 19:13 20:13 21:13 22:45 23:50
40,0 43,8 .. Bag, 3-as km-kő 05:55 06:25 06:55 07:44 08:44 09:44 10:46 10:44 11:44 12:44 13:44 14:46 14:44 15:16 15:14 15:44 15:59 16:04 16:14 16:24 16:29 16:44 17:16 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:04 18:14 18:24 18:46 18:29 18:44 19:14 20:14 21:14 22:46 23:51
40,7 44,5 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 05:56 06:26 06:56 07:45 08:45 09:45 10:47 10:45 11:45 12:45 13:45 14:47 14:45 15:17 15:15 15:45 16:00 16:05 16:15 16:25 16:30 16:45 17:17 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:05 18:15 18:25 18:47 18:30 18:45 19:15 20:15 21:15 22:47 23:52
41,4 45,2 .. Hévízgyörk, kh. 05:58 06:28 06:58 07:47 08:47 09:47 10:49 10:47 11:47 12:47 13:47 14:49 14:47 15:19 15:17 15:47 16:02 16:07 16:17 16:27 16:32 16:47 17:19 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:07 18:17 18:27 18:49 18:32 18:47 19:17 20:17 21:17 22:49 23:54
42,1 45,9 .. Hévízgyörk, posta 05:59 06:29 06:59 07:48 08:48 09:48 10:50 10:48 11:48 12:48 13:48 14:50 14:48 15:20 15:18 15:48 16:03 16:08 16:18 16:28 16:33 16:48 17:20 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:08 18:18 18:28 18:50 18:33 18:48 19:18 20:18 21:18 22:50 23:55
43,0 46,8 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:01 06:31 07:01 07:50 08:50 09:50 10:52 10:50 11:50 12:50 13:50 14:52 14:50 15:22 15:20 15:50 16:05 o 16:20 16:30 16:35 16:50 17:22 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:10 18:20 18:30 18:52 18:35 18:50 19:20 20:20 21:20 22:52 23:57
43,9 47,7 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:02 06:32 07:02 07:51 08:51 09:51 10:53 10:51 11:51 12:51 13:51 14:53 14:51 15:23 15:21 15:51 16:06   16:21 16:31 16:36 16:51 17:23 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:11 18:21 18:31 18:53 18:36 18:51 19:21 20:21 21:21 22:53 23:58
44,3 48,1 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:03 06:33 07:03 07:52 08:52 09:52 10:54 10:52 11:52 12:52 13:52 14:54 14:52 15:24 15:22 15:52 16:07   16:22 16:32 16:37 16:52 17:24 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:12 18:22 18:32 18:54 18:37 18:52 19:22 20:22 21:22 22:54 23:59
44,8 48,6 .. Galgahévíz, kh. 06:04 06:34 07:04 07:53 08:53 09:53 10:55 10:53 11:53 12:53 13:53 14:55 14:53 15:25 15:23 15:53 16:08   16:23 16:33 16:38 16:53 17:25 17:08 17:23 17:38 17:53 18:08 18:13 18:23 18:33 18:55 18:38 18:53 19:23 20:23 21:23 22:55 00:00
45,6 49,4 .. Galgahévíz, Ady E. u. 06:06 06:36 07:06 07:55 08:55 09:55 10:57 10:55 11:55 12:55 13:55 14:57 14:55 15:27 15:25 15:55 16:10   16:25 16:35 16:40 16:55 17:27 17:10 17:25 17:40 17:55 18:10 18:15 18:25 18:35 18:57 18:40 18:55 19:25 20:25 21:25 22:57 00:02
46,1 49,9 .. Galgahévíz, Fő út 289. 06:07 06:37 07:07 07:56 08:56 09:56 10:58 10:56 11:56 12:56 13:56 14:58 14:56 15:28 15:26 15:56 16:11   16:26 16:36 16:41 16:56 17:28 17:11 17:26 17:41 17:56 18:11 18:16 18:26 18:36 18:58 18:41 18:56 19:26 20:26 21:26 22:58 00:03
46,9 50,7 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 06:08 06:38 07:08 07:57 08:57 09:57 10:59 10:57 11:57 12:57 13:57 14:59 14:57 15:29 15:27 15:57 16:12   16:27 16:37 16:42 16:57 17:29 17:12 17:27 17:42 17:57 18:12 18:17 18:27 18:37 18:59 18:42 18:57 19:27 20:27 21:27 22:59 00:04
47,3 51,1 .. Tura, József Attila u. 06:09 06:39 07:09 07:58 08:58 09:58 11:00 10:58 11:58 12:58 13:58 15:00 14:58 15:30 15:28 15:58 16:13   16:28 16:38 16:43 16:58 17:30 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:18 18:28 18:38 19:00 18:43 18:58 19:28 20:28 21:28 23:00 00:05
47,8 51,6 .. Tura, Magdolna u. 06:10 06:40 07:10 07:59 08:59 09:59 11:01 10:59 11:59 12:59 13:59 15:01 14:59 15:31 15:29 15:59 16:14   16:29 16:39 16:44 16:59 17:31 17:14 17:29 17:44 17:59 18:14 18:19 18:29 18:39 19:01 18:44 18:59 19:29 20:29 21:29 23:01 00:06
48,3 52,1 .. Tura, Tabán út 06:11 06:41 07:11 08:00 09:00 10:00 11:02 11:00 12:00 13:00 14:00 15:02 15:00 15:32 15:30 16:00 16:15   16:30 16:40 16:45 17:00 17:32 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:20 18:30 18:40 19:02 18:45 19:00 19:30 20:30 21:30 23:02 00:07
S 52,7 0,0 Tura, Sport u. S S 07:12 08:01 09:01 10:01 11:03 11:01 12:01 13:01 14:01 15:03 15:01 15:33 15:31 16:01 16:16   16:31 16:41 16:46 17:01 17:33 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:21 18:31 18:41 19:03 18:46 19:01 19:31 20:31 21:31 23:03 00:08
S S 1,0 Tura, Arany János u. S S 07:14 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S S 07:15 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S S 07:20 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 2,2 Tura, Arany János u. S S 07:21 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 53,4 3,0 Tura, Gábor Áron u. S S 07:23 08:02 09:02 10:02 11:04 11:02 12:02 13:02 14:02 15:04 15:02 15:34 15:32 16:02 16:17   16:32 16:42 16:47 17:02 17:34 17:17 17:32 17:47 18:02 18:17 18:22 18:32 18:42 19:04 18:47 19:02 19:32 20:32 21:32 23:04 00:09
S 54,3 .. Tura, hatvani útelág. S S 07:25 08:04 09:04 10:04 11:06 11:04 12:04 13:04 14:04 15:06 15:04 15:36 15:34 16:04 16:19   16:34 16:44 16:49 17:04 17:36 17:19 17:34 17:49 18:04 18:19 18:24 18:34 18:44 19:06 18:49 19:04 19:34 20:34 21:34 23:06 00:11
48,9 54,9 .. Tura, vá. elág. 06:12 06:42 07:26 08:05 09:05 10:05 11:07 11:05 12:05 13:05 14:05 15:07 15:05 15:37 15:35 16:05 16:20   16:35 16:45 16:50 17:05 17:37 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:25 18:35 18:45 19:07 18:50 19:05 19:35 20:35 21:35 23:07 00:12
49,4 55,4 .. Tura, Éva u. 06:13 06:43 07:27 08:06 09:06 10:06 11:08 11:06 12:06 13:06 14:06 15:08 15:06 15:38 15:36 16:06 16:21   16:36 16:46 16:51 17:06 17:38 17:21 17:36 17:51 18:06 18:21 18:26 18:36 18:46 19:08 18:51 19:06 19:36 20:36 21:36 23:08 00:13
50,3 56,3 .. Tura, vá. 06:15 06:45 07:29 08:08 09:08 10:08 11:10 11:08 12:08 13:08 14:08 15:10 15:08 15:40 15:38 16:08 16:23   16:38 16:48 16:53 17:08 17:40 17:23 17:38 17:53 18:08 18:23 18:28 18:38 18:48 19:10 18:53 19:08 19:38 20:38 21:38 23:10 00:15

Jelmagyarázat

26 tanév tartama alatt munkanapokon
67 nyári tanszünetben munkanapokon
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek