Navigáció átugrása
2110

(3221) Bér–Szirák–Aszód–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E R E E E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2   M     2111   M     22   O     2113         2112   M     2111   M     2111   A     2113   M     2114   M     28   M     4   A     8   M     6   M     20   I     2112   M     18   M     2113   A     2114   A     10   M     12   A     30   I     24   M     2112   M     26   M     2111   15     14   79     2112   E     16   E    
0,0 0,0 .. .. Bér, ib.     03:55     04:40         05:35 05:40             09:05 10:00   15:55   18:07   18:05   18:15
0,5 0,5 .. .. Bér, Polgármesteri Hivatal     03:56     04:41         05:36 05:41             09:06 10:01   15:56   18:08   18:06   18:16
0,9 0,9 .. .. Bér, újtelep     03:57     04:42         05:37 05:42             09:07 10:02   15:57   18:09   18:07   18:17
4,2 4,2 .. .. Szirák, pálinkafőzde     04:02     04:47         05:42 05:47             09:12 10:07   16:02   18:14   18:12   18:22
5,4 5,4 .. .. Szirák, r.k. templom     04:04     04:49         05:44 05:49             09:14 10:09   16:04   18:16   18:14   18:24
5,4 5,4 .. .. Szirák, r.k. templom 03:30   04:05   04:45 04:49 04:50       05:45 05:51       06:25     09:15 10:10   16:05   o 18:00 18:15   18:25
6,1 6,1 .. .. Szirák, TÜZÉP telep 03:32   04:07   04:47 S S       05:47 05:53       06:27     09:17 10:12   16:07     S 18:17   18:27
10,1 10,1 .. .. Egyházasdengeleg, f. szöv. 03:36   04:11   04:52 S S       05:51 05:58       06:32     09:21 10:16   16:11     S 18:21   18:31
13,0 13,0 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. 03:40   04:15   04:56 S S       05:55 06:02       06:36     09:25 10:20   16:15     S 18:25   18:35
S S 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major S   S   S S S       05:57 S       S     09:27 S   S     S 18:27   S
S S 2,2 .. Palotás, Templom tér S   S   S S S       05:59 S       S     09:29 S   S     S 18:29   S
S S 2,2 .. Palotás, Templom tér S   S 04:57 S S S 05:19 05:45   06:00 S 06:05 06:25 06:33 S 06:53 08:15 09:30 S   S 16:23   S 18:30 18:33 S
S S 0,9 .. Pajtapuszta, Tsz. major S   S 04:59 S S S 05:22 05:47   06:02 S 06:07 06:27 06:35 S 06:55 08:17 09:32 S   S 16:25   S 18:32 18:35 S
13,0 13,0 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. 03:40   04:15 05:01 04:56 S S 05:24 05:49   06:04 06:02 06:09 06:29 06:37 06:36 06:57 08:19 09:34 10:20   16:15 16:27   S 18:34 18:37 18:35
13,5 13,5 .. .. Héhalom, kh. 03:41   04:16 05:02 04:57 S S 05:25 05:51   06:05 06:05 06:10 06:30 06:38 06:37 06:58 08:21 09:35 10:21   16:16 16:28   S 18:36 18:38 18:36
20,4 20,4 0,0 .. Verseg, Kökényesi út 4. 03:49   04:24 | 05:14 S S | 05:59   06:13 06:13 06:18 06:38 06:46 06:45 | 08:29 09:43 10:29   o 16:36   S 18:44 18:46 18:44
S S 0,7 .. Verseg, kh. S 04:22 S S S 05:22 05:22 S S   S S S S S S S S S S     S   18:35 S S S
21,1 21,1 1,0 .. Verseg, kállói elág. 03:51 04:23 04:26 05:07 05:16 05:23 05:23 05:32 06:01   06:15 06:15 06:20 06:40 06:48 06:47 07:05 08:31 09:45 10:31     16:38   18:36 18:46 18:48 18:46
26,2 26,2 .. .. Kartal, aut. ford. 03:57 04:28 04:32 | | 05:28 05:28 | 06:07 06:10 | | 06:26 06:46 | 06:53 | 08:37 09:51 10:37 15:10   16:44   18:42 18:52 | 18:52
26,7 26,7 .. .. Kartal, Szőlő u. 03:58 04:29 04:33 | 05:23 05:29 05:29 05:38 06:08 06:11 06:22 06:22 06:27 06:47 06:55 06:54 07:11 08:38 09:52 10:38 15:11   16:45   18:43 18:53 18:55 18:53
27,3 27,3 .. .. Kartal, posta 04:00 04:31 04:35 | 05:25 05:31 05:31 | 06:10 06:13 06:24 06:24 06:29 06:49 06:57 06:56 | 08:40 09:54 10:40 15:13   16:47   18:45 18:55 18:57 18:55
27,8 27,8 .. .. Kartal, orvosi rendelő 04:02 04:32 04:37 | | 05:32 05:32 | 06:12 06:15 | | 06:31 06:51 | 06:58 | 08:42 09:56 10:42 15:15   16:49   18:47 | | |
28,7 28,7 .. .. Kartal, Bartók B. út 04:04 04:34 04:39 | 05:28 05:34 05:34 05:41 06:14 06:17 06:27 06:27 06:33 06:53 07:00 07:00 07:13 08:44 09:58 10:44 15:17   16:51   18:49 18:58 | 18:58
29,3 29,3 .. .. Kartal, 2-es km kő 04:06 04:36 04:41 | | 05:36 05:36 | 06:16 06:19 | | 06:35 06:55 | 07:02 | 08:46 10:00 10:46 15:19   16:53   18:51 | | |
30,4 30,4 .. .. Aszód, Falujárók útja 19. 04:08 04:38 04:43 | | 05:38 05:38 | 06:18 06:21 | | 06:37 06:57 | 07:04 | 08:48 10:02 10:48 15:21   16:55   18:53 19:01 | 19:01
30,8 30,8 .. .. Aszód, Arany J. u. 04:09 04:39 04:44 | 05:31 05:39 05:39 | 06:19 06:22 06:31 06:31 06:38 06:58 07:04 07:05 | 08:49 10:03 10:49 15:22   16:56   18:54 19:02 19:02 19:02
31,4 31,4 0,0 .. Aszód, vá. bej. út 04:11 04:41 04:46 | | 05:41 05:41 | 06:21 06:24 06:33 06:33 06:40 07:00 | 07:07 | 08:51 10:05 10:51 15:24   16:58   18:56 19:04 19:04 19:04
S S 0,7 .. Aszód, vá. 04:13 S 04:48 S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S   S S S S
S S 0,7 .. Aszód, vá. 04:14 S 04:49 S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S   S S S S
31,4 31,4 0,0 .. Aszód, vá. bej. út 04:16 04:41 04:51 | | 05:41 05:41 | 06:21 06:24 06:33 06:33 06:40 07:00 | 07:07 | 08:51 10:05 10:51 15:24   16:58   18:56 19:04 19:04 19:04
32,3 32,3 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 04:19 04:45 04:54 | 05:34 05:45 05:45 05:47 06:25 06:28 06:37 06:37 06:44 07:04 07:07 07:11 07:17 08:55 10:09 10:54 15:27   17:00   19:00 19:07 19:07 19:07
33,8 33,8 .. .. Bagi elág. 04:21 04:47 04:56 | 05:37 05:47 05:47 | 06:27 | 06:39 06:39 06:46 07:06 07:11 07:13 | 08:57 10:11 10:56 |   17:04   19:02 19:09 | 19:09
S 34,5 .. .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 04:22 04:48 S S 05:38 05:48 05:48 | 06:28 S S S 06:47 07:07 S 07:14 | 08:58 S S S   17:05   19:03 S S 19:10
38,0 S .. .. Domonyvölgy S S 05:01 | S S S S S 06:35 06:44 06:44 S S 07:16 S S S 10:16 11:01 15:34   S   S 19:14 19:14 S
42,4 S .. .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S 05:06 | S S S S S 06:40 06:49 06:49 S S 07:21 S S S 10:21 11:06 15:39   S   S | | S
44,9 S .. .. Gödöllő, Egyetem S S 05:10 | S S S S S | 06:53 06:53 S S 07:25 S S S 10:25 11:10 |   S   S | | S
45,8 S 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. S S 05:12 05:35 S S S S S 06:46 06:55 06:55 S S 07:27 S S S 10:27 11:12 15:45   S   S 19:24 19:24 S
45,8 S 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S 05:13 05:37 S S S S S 06:50 07:00 07:00 S S 07:35 S S S 10:32 11:17 15:50   S   S 19:27 19:27 S
S S 0,7 .. Gödöllő, szökőkút S S S 05:40 S S S S S S S S S S 07:38 S S S S S S   S   S S 19:30 S
S S 1,5 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S 05:42 S S S S S S S S S S 07:40 S S S S S S   S   S S 19:32 S
53,0 S S .. Kerepes, Templom tér S S 05:21 S S S S S S 07:00 07:08 07:10 S S S S S S 10:40 11:25 15:58   S   S 19:35 S S
56,1 S S 0,0 Kistarcsa, vendéglő S S 05:25 S S S S S S 07:05 07:12 07:15 S S S S S S 10:45 11:29 16:03   S   S 19:39 S S
S S S 1,3 Kistarcsa, Megyei kórház S S 05:28 S S S S S S S 07:15 07:22 S S S S S S 10:48 S S   S   S S S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszh. (3 sz. főúton)   S                                                    
60,4 S S 4,7 Budapest, Vidámvásár u. S S 05:33 S S S S S S 07:14 07:20 07:31 S S S S S S 10:54 11:34 16:09   S   S 19:44 S S
61,9 S S .. Budapest, Mátyásföld Imre u. S S | S S S S S S 07:18 | | S S S S S S | | |   S   S | S S
62,7 S S .. Budapest, Jókai Mór u. (Rendőrség) S S | S S S S S S 07:21 | | S S S S S S | | |   S   S | S S
64,5 S S .. Budapest, Nagyicce S S | S S S S S S 07:27 | | S S S S S S | | |   S   S | S S
66,9 S S .. Budapest, Örs vezér tere 0 S S 05:44 S S S S S S 07:38 07:31 07:53 S S S S S S 11:07 11:47 16:23   S   S 19:55 S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszh.(M3 autópályán)                                                        
S 64,9 21,2 .. Budapest, Szerencs u. 0 04:44 05:11 S 06:00 06:00 06:15 06:15 06:15 06:57 S S S 07:17 07:40 07:59 07:44 07:45 09:25 S S S   17:32   19:30 S 19:50 19:38
S 68,8 25,1 .. Budapest, Kacsóh P. út 04:49 05:16 S 06:07 06:07 06:22 06:22 06:22 07:05 S S S 07:25 07:48 08:07 07:52 07:52 09:32 S S S   17:39   19:37 S 19:57 19:45
69,3 72,6 28,9 .. Budapest, Stadion aut. pu. 04:56 05:23 05:53 06:15 06:15 06:30 06:30 06:30 07:15 07:55 07:40 08:10 07:35 08:00 08:19 08:04 08:00 09:40 11:16 11:56 16:33   17:47   19:45 20:04 20:05 19:53

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon
79 a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti nap kivételével munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek