Navigáció átugrása
2111

(3222) Buják/Bér–Vanyarc–Aszód–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 8   M     2   M     6   A     4   15    
.. 0,0 .. Buják, iskola     04:25  
.. 0,7 .. Buják, Cserhátgyöngye     04:27  
.. 1,3 .. Buják, Újtelep     04:29  
.. 1,9 .. Buják, fűrészüzem     04:31  
.. 5,1 .. Hényelpuszta     |  
.. 8,5 .. Kisbágyon, bujáki elág.     04:42  
.. 8,8 .. Kisbágyon, aut. vt.     04:43  
.. 12,4 .. Szirák, TÜZÉP telep     04:47  
0,0 S .. Bér, ib.   04:40 S  
0,5 S .. Bér, Polgármesteri Hivatal   04:41 S  
0,9 S .. Bér, újtelep   04:42 S  
4,2 S .. Szirák, pálinkafőzde   04:47 S  
5,4 13,1 .. Szirák, r.k. templom   04:49 04:49  
5,4 13,1 .. Szirák, r.k. templom   04:50 04:50 18:00
6,5 14,2 .. Szirák, ÁG.   04:53 04:53 18:03
12,0 19,7 .. Vanyarc, Sziráki u. 33.   05:01 05:01 18:13
12,7 20,4 .. Vanyarc, kállói elág.   05:02 05:02 18:15
S S 0,0 Vanyarc, ib. 04:02 S S S
13,8 21,5 1,3 Vanyarc, Kossuth út 105. 04:04 05:04 05:04 18:17
22,3 30,0 .. Kálló, Jókai Mór u. 04:14 05:14 05:14 18:27
23,1 30,8 .. Kálló, magyalospusztai elág. 04:15 05:15 05:15 18:28
27,2 34,9 .. Verseg, temető 04:19 05:19 05:19 18:32
27,9 35,6 .. Verseg, kh. 04:22 05:22 05:22 18:35
28,2 35,9 .. Verseg, kállói elág. 04:23 05:23 05:23 18:36
33,3 41,0 .. Kartal, aut. ford. 04:28 05:28 05:28 18:42
33,8 41,5 .. Kartal, Szőlő u. 04:29 05:29 05:29 18:43
34,4 42,1 .. Kartal, posta 04:31 05:31 05:31 18:45
34,9 42,6 .. Kartal, orvosi rendelő 04:32 05:32 05:32 18:47
35,8 43,5 .. Kartal, Bartók B. út 04:34 05:34 05:34 18:49
36,4 44,1 .. Kartal, 2-es km kő 04:36 05:36 05:36 18:51
37,5 45,2 .. Aszód, Falujárók útja 19. 04:38 05:38 05:38 18:53
37,9 45,6 .. Aszód, Arany J. u. 04:39 05:39 05:39 18:54
38,5 46,2 0,0 Aszód, vá. bej. út | | | |
S S 0,7 Aszód, vá. S S S S
38,5 46,2 0,0 Aszód, vá. bej. út 04:41 05:41 05:41 18:56
38,7 46,4 .. Aszód, művelődési ház 04:42 | | |
39,4 47,1 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 04:45 05:45 05:45 19:00
40,9 48,6 .. Bagi elág. 04:47 05:47 05:47 19:02
41,6 49,3 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 04:48 05:48 05:48 19:03
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
72,0 79,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 05:11 06:15 06:15 19:30
75,9 83,6 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 05:16 06:22 06:22 19:37
79,7 87,4 .. Budapest, Stadion aut. pu. 05:23 06:30 06:30 19:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére,
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat