Navigáció átugrása
482

Nagytarcsa–Budapest (Rákoscsaba)–Nagytarcsa vágányzár

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 - 2018.09.08
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 482 101 A     482 1 M     482 103 A     482 3 M     482 5 M     482 105 A     482 7 M     482 107 A     482 109 A     482 9 M     482 111 A     482 11 M     482 113 A     482 13 M     482 115 A     482 15 M    
0,0 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park 1                 13:40 14:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10
0,6 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park 2 05:15 05:30 06:30 06:30 07:10 07:35 08:05 08:20 13:41 14:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11
1,9 Nagytarcsa-Füzesliget 05:17 05:32 06:32 06:32 07:12 07:37 08:07 08:22 13:43 14:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13
2,7 Nagytarcsa, kh. 05:19 05:34 06:34 06:34 07:14 07:39 08:09 08:24 13:45 14:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
3,2 Nagytarcsa, Petőfi telep 05:21 05:36 06:36 06:36 07:16 07:41 08:11 08:26 13:47 14:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17
4,9 Nagytarcsa, Berdó Ipari Park 05:23 05:38 06:38 06:38 07:18 07:43 08:13 08:28 13:49 14:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                
6,5 Budapest, Rákoscsaba-Újtelep, Tóalmás u. 05:26 05:41 06:41 06:41 07:21 07:46 08:16 08:31 13:52 14:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22
7,0 Budapest, Gőzös u. 05:27 05:42 06:42 06:42 07:22 07:47 08:17 08:32 13:53 14:23 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23
7,6 Budapest, Rákoscsaba vá. 05:29 05:44 06:44 06:44 07:24 07:49 08:19 08:34 13:55 14:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25
Rákoscsaba   06:05   07:05 08:10 08:10   09:10 14:10 14:30 16:10 16:30 17:10 18:10 18:10 18:30
Budapest-Keleti   06:30   07:30 08:35 08:35   07:43 14:35 15:10 16:35 17:10 17:35 18:35 18:35 19:10
8,6 Budapest, Diadal u. (Tura u.) 05:32 05:47 06:47 06:47 07:27 07:52 08:22 08:37 13:58 14:28 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28
Budapest-Keleti           07:30     13:30 13:50 15:30 15:50 16:30   17:30 17:50
Rákoscsaba           07:53     13:53 14:28 15:53 16:28 16:53   17:53 18:28
10,3 Budapest, Rákoscsaba vá. 05:36 05:51 06:51 06:51 07:31 07:56 08:26 08:41 14:02 14:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32
10,9 Budapest, Gőzös u. 05:38 05:53 06:53 06:53 07:33 07:58 08:28 08:43 14:04 14:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:34
11,4 Budapest, Rákoscsaba-Újtelep, Tóalmás u. 05:39 05:54 06:54 06:54 07:34 07:59 08:29 08:44 14:05 14:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                
13,0 Nagytarcsa, Berdó Ipari Park 05:42 05:57 06:57 06:57 07:37 08:02 08:32 08:47 14:08 14:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 18:38
14,7 Nagytarcsa, Petőfi telep 05:44 05:59 06:59 06:59 07:39 08:04 08:34 08:49 14:10 14:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40
15,2 Nagytarcsa, kh. 05:46 06:01 07:01 07:01 07:41 08:06 08:36 08:51 14:12 14:42 16:12 16:42 17:12 17:42 18:12 18:42
16,0 Nagytarcsa-Füzesliget 05:48 06:03 07:03 07:03 07:43 08:08 08:38 08:53 14:14 14:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44
17,3 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park 1 05:51 06:06 07:06 07:06 07:46 08:11 08:41 08:56 14:17 14:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 18:47
17,9 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park 2 05:52 06:07 07:07 07:07 07:47 08:12 08:42 08:57 o o o o o o o o

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek