Navigáció átugrása
405

Gödöllő–Bag–Tura

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R E E E E E E E R R E R R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 7   M     2100   A     2102   M     2100         402 15 M     2100   A     2100   M     2100   A     1   M     9   M     2100   A 21   3   M     5   M     2100   N    
0,0 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 07:40 09:30 11:15 14:30 15:10 15:45 16:25 16:25 16:50 18:10 18:35 19:50 22:30
0,9 0,9 .. Gödöllő, Egyetem 05:17 07:42 09:32 11:17 14:32 15:12 15:47 16:27 16:27 16:52 18:12 18:37 19:52 22:32
1,7 1,7 .. Gödöllő, Tisza u. | | | | | | | | 16:29 16:54 | 18:39 19:54 |
2,2 2,2 .. Gödöllő, Damjanich J. u. | | | | | | | | 16:30 16:55 | 18:40 19:55 |
2,9 2,9 .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta | | | | | | | | 16:31 16:56 | 18:41 19:56 |
3,4 3,4 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 05:20 07:46 09:35 11:21 14:35 15:16 15:50 16:31 16:32 16:57 18:16 18:42 19:57 22:35
4,5 4,5 .. Gödöllő, Incső lakópark | | | | | | | | 16:33 16:58 | 18:43 19:58 |
6,6 6,6 .. Gödöllő, MÁV őrház | | | | | | | | 16:35 17:00 | 18:45 20:00 |
7,8 7,8 .. Domonyvölgy 05:25 07:51 09:40 11:26 14:40 15:21 15:55 16:36 16:37 17:02 18:21 18:47 20:02 22:40
10,3 10,3 .. Csintovány | | | | | | | | 16:40 17:05 | 18:50 20:05 |
12,0 12,0 .. Bagi elág. 05:30 07:56 09:58 11:31 14:45 15:26 16:00 16:41 16:42 17:07 18:26 18:52 20:07 22:45
12,7 12,7 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 05:31 07:57 09:59 11:32 14:46 15:27 16:01 16:42 16:43 17:08 18:27 18:53 20:08 22:46
13,0 13,0 .. Bag, Malom vendéglő 05:32 07:58 10:00 11:33 14:47 15:28 16:02 16:43 16:44 17:09 18:28 18:54 20:09 22:47
13,7 13,7 .. Bag, kultúrház 05:34 07:59 10:01 11:34 14:48 15:29 16:03 16:44 16:46 17:11 18:29 18:56 20:11 22:48
14,2 14,2 .. Bag, kh. 05:35 08:00 10:02 11:35 14:49 15:30 16:04 16:45 16:47 17:12 18:30 18:57 20:12 22:49
14,9 14,9 .. Bag, 3-as km-kő 05:36 08:01 10:03 11:36 14:50 15:31 16:05 16:46 16:48 17:13 18:31 18:58 20:13 22:50
15,6 15,6 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 05:37 08:02 10:04 11:37 14:51 15:32 16:06 16:47 16:49 17:14 18:32 18:59 20:14 22:51
16,3 16,3 .. Hévízgyörk, kh. 05:38 08:04 10:06 11:39 14:53 15:34 16:08 16:49 16:51 17:16 18:34 19:01 20:16 22:53
17,0 17,0 .. Hévízgyörk, posta 05:39 08:05 10:07 11:40 14:54 15:35 16:09 16:50 16:52 17:17 18:35 19:02 20:17 22:54
17,9 17,9 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 05:41 08:07 10:09 11:42 14:56 15:37 16:11 16:52 16:54 17:19 18:37 19:04 20:19 22:56
18,8 18,8 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 05:43 08:08 10:10 11:43 14:57 15:38 16:12 16:53 16:56 17:21 18:38 19:06 20:21 22:57
19,2 19,2 .. Galgahévíz, kegyeleti park 05:44 08:09 10:11 11:44 14:58 15:39 16:13 16:54 16:57 17:22 18:39 19:07 20:22 22:58
19,7 19,7 .. Galgahévíz, kh. 05:45 08:10 10:12 11:45 14:59 15:40 16:14 16:55 16:58 17:23 18:40 19:08 20:23 22:59
20,5 20,5 .. Galgahévíz, Ady E. u. 05:47 08:12 10:14 11:47 15:01 15:42 16:16 16:57 17:00 17:25 18:42 19:10 20:25 23:01
21,0 21,0 .. Galgahévíz, Fő út 289. 05:48 08:13 10:15 11:48 15:02 15:43 16:17 16:58 17:01 17:26 18:43 19:11 20:26 23:02
21,8 21,8 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 05:50 08:14 10:16 11:49 15:03 15:44 16:18 16:59 17:03 17:28 18:44 19:13 20:28 23:03
22,2 22,2 .. Tura, József Attila u. 05:51 08:15 10:17 11:50 15:04 15:45 16:19 17:00 17:04 17:29 18:45 19:14 20:29 23:04
22,7 22,7 .. Tura, Magdolna u. 05:52 08:16 10:18 11:51 15:05 15:46 16:20 17:01 17:05 17:30 18:46 19:15 20:30 23:05
23,2 23,2 .. Tura, Tabán út 05:53 08:17 10:19 11:52 15:06 15:47 16:21 17:02 17:06 17:31 18:47 19:16 20:31 23:06
23,8 23,8 .. Tura, Sport u. 05:54 08:18 10:20 11:53 15:07 15:48 16:22 17:03 17:07 17:32 18:48 19:17 20:32 23:07
S 24,8 0,0 Tura, Arany János u. 05:56 08:20 10:22 11:55 S S S S S S S S S S
S S 0,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 05:58 08:22 10:24 11:57 S S S S S S S S S S
S S 0,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:00 08:22 10:24 11:57 S S S S S S S S S S
S 24,8 0,0 Tura, Arany János u. 06:02 08:24 10:26 11:59 S S S S S S S S S S
24,5 25,6 .. Tura, Gábor Áron u. 06:04 08:26 10:28 12:01 15:09 15:50 16:24 17:05 17:09 17:34 18:50 19:19 20:34 23:08
25,4 26,5 .. Tura, hatvani útelág. 06:06 08:28 10:30 12:03 15:11 15:52 16:26 17:07 17:11 17:36 18:52 19:21 20:36 23:10
26,0 27,1 .. Tura, vá. elág. 06:08 08:30 10:32 12:05 15:13 15:54 16:28 17:09 17:12 17:37 18:54 19:22 20:37 23:11
26,5 27,6 .. Tura, Éva u. 06:09 08:31 10:33 12:06 15:14 15:55 16:29 17:10 17:13 17:38 18:55 19:23 20:38 23:12
27,4 28,5 .. Tura, vá. 06:11 08:33 10:35 12:08 15:16 15:57 16:31 17:12 17:15 17:40 18:57 19:25 20:40 23:14

Jelmagyarázat

3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek