Navigáció átugrása
406

Gödöllő–Bag–Tura:.09.09-11.15.

Menetrend érvényessége: 2018.09.09 -
Besorolás: R R R R E E R E R R R E R R E E R E R E R R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 406 1 M     405 7 M     407 1 I     406 3 T     402 71 A     403 1 M     407 5 M     402 9       407 9 I     406 13 T     407 7 O     402 15 M     407 315 I     406 17 M     402 27 A     402 31 M     405 1 M     402 37 A     405 9 M     402 47 A 21   405 3 M     405 5 M     402 63 N    
0,0 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:15 06:15 06:15 07:40 09:30 10:00 11:15 13:00 13:00 14:20 14:30   15:00 15:10 15:45 16:25 16:25 16:50 18:10 18:35 19:50 22:30
0,9 0,9 .. Gödöllő, Egyetem   05:17 06:17 06:17 07:42 09:32 10:02 11:17 13:02 13:02 14:22 14:32   15:02 15:12 15:47 16:27 16:27 16:52 18:12 18:37 19:52 22:32
1,7 1,7 .. Gödöllő, Tisza u.   | 06:19 06:19 | | 10:04 | 13:04 13:04 14:24 |   15:04 | | 16:29 | 16:54 | 18:39 19:54 |
2,2 2,2 .. Gödöllő, Damjanich J. u.   | 06:20 06:20 | | 10:05 | 13:05 13:05 14:25 |   15:05 | | 16:30 | 16:55 | 18:40 19:55 |
2,9 2,9 .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta   | 06:21 06:21 | | 10:06 | 13:06 13:06 14:26 |   15:06 | | 16:31 | 16:56 | 18:41 19:56 |
3,4 3,4 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út   05:20 06:22 06:22 07:46 09:35 10:07 11:21 13:07 13:07 14:27 14:35   15:07 15:16 15:50 16:32 16:31 16:57 18:16 18:42 19:57 22:35
4,5 4,5 .. Gödöllő, Incső lakópark   | 06:23 06:23 | | 10:08 | 13:08 13:08 14:28 |   15:08 | | 16:33 | 16:58 | 18:43 19:58 |
6,6 6,6 .. Gödöllő, MÁV őrház   | 06:25 06:25 | | 10:10 | 13:10 13:10 14:30 |   15:10 | | 16:35 | 17:00 | 18:45 20:00 |
7,8 7,8 .. Domonyvölgy   05:25 06:27 06:27 07:51 09:40 10:12 11:26 13:12 13:12 14:32 14:40   15:12 15:21 15:55 16:37 16:36 17:02 18:21 18:47 20:02 22:40
10,3 10,3 .. Csintovány   | 06:29 06:29 | | 10:14 | 13:14 13:14 14:34 |   15:14 | | 16:40 | 17:05 | 18:50 20:05 |
12,0 12,0 .. Bagi elág.   05:30 06:31 06:31 07:56 09:58 10:16 11:31 13:16 13:16 14:36 14:45   15:16 15:26 16:00 16:42 16:41 17:07 18:26 18:52 20:07 22:45
12,7 12,7 .. Bag, Dózsa Gy. út 8.   05:31 06:32 06:32 07:57 09:59 10:17 11:32 13:17 13:17 14:37 14:46   15:17 15:27 16:01 16:43 16:42 17:08 18:27 18:53 20:08 22:46
13,0 13,0 .. Bag, Malom vendéglő   05:32 06:33 06:33 07:58 10:00 10:18 11:33 13:18 13:18 14:38 14:47   15:18 15:28 16:02 16:44 16:43 17:09 18:28 18:54 20:09 22:47
13,7 13,7 .. Bag, kultúrház   05:34 06:35 06:35 07:59 10:01 10:20 11:34 13:20 13:20 14:40 14:48   15:20 15:29 16:03 16:46 16:44 17:11 18:29 18:56 20:11 22:48
14,2 14,2 .. Bag, kh.   05:35 06:36 06:36 08:00 10:02 10:21 11:35 13:21 13:21 14:41 14:49   15:21 15:30 16:04 16:47 16:45 17:12 18:30 18:57 20:12 22:49
14,9 14,9 .. Bag, 3-as km-kő   05:36 06:37 06:37 08:01 10:03 10:22 11:36 13:22 13:22 14:42 14:50   15:22 15:31 16:05 16:48 16:46 17:13 18:31 18:58 20:13 22:50
15,6 15,6 .. Hévízgyörk, gyógyszertár   05:37 06:38 06:38 08:02 10:04 10:23 11:37 13:23 13:23 14:43 14:51   15:23 15:32 16:06 16:49 16:47 17:14 18:32 18:59 20:14 22:51
16,3 16,3 .. Hévízgyörk, kh.   05:38 06:39 06:39 08:04 10:06 10:24 11:39 13:24 13:24 14:44 14:53   15:24 15:34 16:08 16:51 16:49 17:16 18:34 19:01 20:16 22:53
17,0 17,0 .. Hévízgyörk, posta   05:39 06:41 06:41 08:05 10:07 10:26 11:40 13:26 13:26 14:46 14:54   15:26 15:35 16:09 16:52 16:50 17:17 18:35 19:02 20:17 22:54
17,9 17,9 .. Hévízgyörk, Hajnal u.   05:41 06:43 06:43 08:07 10:09 10:28 11:42 13:28 13:28 14:48 14:56   15:28 15:37 16:11 16:54 16:52 17:19 18:37 19:04 20:19 22:56
18,8 18,8 .. Galgahévíz, 7-es km-kő   05:43 06:44 06:44 08:08 10:10 10:29 11:43 13:29 13:29 14:49 14:57   15:29 15:38 16:12 16:56 16:53 17:21 18:38 19:06 20:21 22:57
19,2 19,2 .. Galgahévíz, kegyeleti park   05:44 06:45 06:45 08:09 10:11 10:30 11:44 13:30 13:30 14:50 14:58 15:10 15:30 15:39 16:13 16:57 16:54 17:22 18:39 19:07 20:22 22:58
19,7 19,7 .. Galgahévíz, kh. 04:40 05:45 06:46 06:46 08:10 10:12 10:31 11:45 13:31 13:31 14:51 14:59 15:11 15:31 15:40 16:14 16:58 16:55 17:23 18:40 19:08 20:23 22:59
20,5 20,5 .. Galgahévíz, Ady E. u. 04:42 05:47 06:48 06:48 08:12 10:14 10:33 11:47 13:33 13:33 14:53 15:01 15:13 15:33 15:42 16:16 17:00 16:57 17:25 18:42 19:10 20:25 23:01
21,0 21,0 .. Galgahévíz, Fő út 289. 04:44 05:48 06:49 06:49 08:13 10:15 10:34 11:48 13:34 13:34 14:54 15:02 15:14 15:34 15:43 16:17 17:01 16:58 17:26 18:43 19:11 20:26 23:02
21,8 21,8 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 04:46 05:50 06:51 06:51 08:14 10:16 10:36 11:49 13:36 13:36 14:56 15:03 15:16 15:36 15:44 16:18 17:03 16:59 17:28 18:44 19:13 20:28 23:03
22,2 22,2 .. Tura, József Attila u. 04:47 05:51 06:52 06:52 08:15 10:17 10:37 11:50 13:37 13:37 14:57 15:04 15:17 15:37 15:45 16:19 17:04 17:00 17:29 18:45 19:14 20:29 23:04
22,7 22,7 .. Tura, Magdolna u. 04:48 05:52 06:53 06:53 08:16 10:18 10:38 11:51 13:38 13:38 14:58 15:05 15:18 15:38 15:46 16:20 17:05 17:01 17:30 18:46 19:15 20:30 23:05
23,2 23,2 .. Tura, Tabán út 04:49 05:53 06:54 06:54 08:17 10:19 10:39 11:52 13:39 13:39 14:59 15:06 15:19 15:39 15:47 16:21 17:06 17:02 17:31 18:47 19:16 20:31 23:06
23,8 S .. Tura, Sport u. S 05:54 06:55 S 08:18 10:20 10:40 11:53 13:40 S 15:00 15:07 15:20 S 15:48 16:22 17:07 17:03 17:32 18:48 19:17 20:32 23:07
S 23,8 0,0 Tura, vá. elág. 04:51 06:08 S 06:56 08:30 10:32 S 12:05 S 13:41 S 15:13 S 15:41 15:54 16:28 17:12 17:09 17:37 18:54 19:22 20:37 23:11
S S 0,5 Tura, Éva u. 04:52 06:09 S 06:57 08:31 10:33 S 12:06 S 13:42 S 15:14 S 15:42 15:55 16:29 17:13 17:10 17:38 18:55 19:23 20:38 23:12
S S 1,4 Tura, vá. 04:54 06:11 S 06:59 08:33 10:35 S 12:08 S 13:44 S 15:16 S 15:44 15:57 16:31 17:15 17:12 17:40 18:57 19:25 20:40 23:14
S S 1,4 Tura, vá.     S       S   S   S   S 15:50                  
S S 0,5 Tura, Éva u.     S       S   S   S   S 15:52                  
S 23,8 0,0 Tura, vá. elág.     S       S   S   S   S 15:53                  
S 24,4 .. Tura, hatvani útelág.     06:59       10:44   13:44   15:04   S 15:55                  
S 25,3 .. Tura, Gábor Áron u.                         15:23 15:57                  
24,8 26,1 .. Tura, Arany János u.                           15:59                  
25,4 26,7 .. Tura, Zsámboki u. aut. ford.                           16:01                  

Jelmagyarázat

3 XII. 24-én és 31-én nem közlekedik
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek