Navigáció átugrása
407

(3644) Gödöllő–Bag–Tura–Hatvan

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 409 1 M     407 1 I     409 3 O     407 5 M     407 9 I     407 7 O     409 7 M     407 315 I     409 15 M    
0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    06:15   10:00 13:00 14:20      
0,9 .. Gödöllő, Egyetem   06:17   10:02 13:02 14:22      
1,7 .. Gödöllő, Tisza u.   06:19   10:04 13:04 14:24      
2,2 .. Gödöllő, Damjanich J. u.   06:20   10:05 13:05 14:25      
2,9 .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta   06:21   10:06 13:06 14:26      
3,4 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út   06:22   10:07 13:07 14:27      
4,5 .. Gödöllő, Incső lakópark   06:23   10:08 13:08 14:28      
6,6 .. Gödöllő, MÁV őrház   06:25   10:10 13:10 14:30      
7,8 .. Domonyvölgy   06:27   10:12 13:12 14:32      
10,3 .. Csintovány   06:29   10:14 13:14 14:34      
12,0 .. Bagi elág. 06:24 06:31 09:34 10:16 13:16 14:36 14:49    
12,7 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 06:25 06:32 09:35 10:17 13:17 14:37 14:50    
13,0 .. Bag, Malom vendéglő 06:26 06:33 09:36 10:18 13:18 14:38 14:51    
13,7 .. Bag, kultúrház 06:28 06:35 09:38 10:20 13:20 14:40 14:53    
14,2 .. Bag, kh. 06:29 06:36 09:39 10:21 13:21 14:41 14:54    
14,9 .. Bag, 3-as km-kő 06:30 06:37 09:40 10:22 13:22 14:42 14:55    
15,6 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 06:31 06:38 09:41 10:23 13:23 14:43 14:56    
16,3 .. Hévízgyörk, kh. 06:32 06:39 09:43 10:24 13:24 14:44 14:57    
17,0 .. Hévízgyörk, posta 06:34 06:41 09:44 10:26 13:26 14:46 14:59    
17,9 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:36 06:43 09:46 10:28 13:28 14:48 15:01    
18,8 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:37 06:44 09:48 10:29 13:29 14:49 15:02    
19,2 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:38 06:45 09:49 10:30 13:30 14:50 15:03 15:10 16:20
19,7 0,5 Galgahévíz, kh. 06:39 06:46 09:50 10:31 13:31 14:51 15:04 15:11 16:21
20,5 1,3 Galgahévíz, Ady E. u. 06:41 06:48 09:52 10:33 13:33 14:53 15:06 15:13 16:23
21,0 1,8 Galgahévíz, Fő út 289. 06:42 06:49 09:53 10:34 13:34 14:54 15:07 15:14 16:24
21,8 2,6 Tura, Galgahévízi u. 2. 06:44 06:51 09:55 10:36 13:36 14:56 15:09 15:16 16:26
22,2 3,0 Tura, József Attila u. 06:45 06:52 09:56 10:37 13:37 14:57 15:10 15:17 16:27
22,7 3,5 Tura, Magdolna u. 06:46 06:53 09:57 10:38 13:38 14:58 15:11 15:18 16:28
23,2 4,0 Tura, Tabán út 06:47 06:54 09:58 10:39 13:39 14:59 15:12 15:19 16:29
23,8 4,6 Tura, Sport u. 06:48 06:55 09:59 10:40 13:40 15:00 15:13 15:20 16:30
24,5 5,3 Tura, Gábor Áron u. 06:57 06:57 10:00 10:42 13:42 15:02 15:15 15:23 16:32
25,4 6,2 Tura, hatvani útelág. 06:59 06:59 10:02 10:44 13:44 15:04 15:17 15:24 16:34
26,7 7,5 Tura, Galábos u. 07:01 07:01 10:04 10:46 13:46 15:06 15:19 15:26 16:36
32,9 13,7 Hatvan, Rákóczi út 07:09 07:09 10:11 10:54 13:54 15:14 15:27 15:34 16:44
33,8 14,6 Hatvan, Zöldfa vendéglő 07:11 07:11 10:13 10:56 13:56 15:16 15:29 15:36 16:46
35,2 16,0 Hatvan, aut. pu. 07:15 07:15 10:16 11:00 14:00 15:20 15:33 15:40 16:50

Jelmagyarázat

A 315 sz. járatot a KMKK Zrt. közlekedteti.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat