Navigáció átugrása
404-409

Gödöllő - Aszód - Bag - Tura - Hatvan

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 -
Besorolás: R R R R R R E R R R R R R E R E R R R R R R R E R E R R E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 404 1       409 5 26     406 3 M     408 7 M     405 9       405 13 M     402 601 A     409 115 26     405 19       409 119 26     405 23 26     407 323 67     404 25 26     402 603 A     409 27 26     402 605 M     406 29 26     409 37 26     404 31 26     407 331 67     404 33 M     404 533 A     408 35 26     402 607 M     405 39 M     402 613 A     405 41 M     405 43 M     402 609 M     402 611      
0,0 0,0 .. .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20   06:20   08:25 10:25 10:25   12:25   13:25 13:55 14:25 14:25   14:55 15:25   15:55 15:55 16:25 16:25   16:55 17:55 18:25 18:55 20:55 22:25 23:30
0,9 0,9 .. .. Gödöllő, Egyetem 05:22   06:22   08:27 10:27 10:27   12:27   13:27 13:57 14:27 14:27   14:57 15:27   15:57 15:57 16:27 16:27   16:57 17:57 18:27 18:57 20:57 22:27 23:32
1,7 1,7 .. .. Gödöllő, Tisza u. |   |   | | |   |   | | | |   | |   | | | |   | | | | | | |
2,2 2,2 .. .. Gödöllő, Damjanich J. u. 05:24   06:24   08:29 10:29 10:29   12:29   13:29 13:59 14:29 14:29   14:59 15:29   15:59 15:59 16:29 16:29   16:59 17:59 18:29 18:59 20:59 22:29 23:34
2,9 2,9 .. .. Gödöllő, Máriabesnyő Posta |   |   | | |   |   | | | |   | |   | | | |   | | | | | | |
3,4 3,4 .. .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út 05:26   06:26   08:31 10:31 10:31   12:31   13:31 14:01 14:31 14:31   15:01 15:31   16:01 16:01 16:31 16:31   17:01 18:01 18:31 19:01 21:01 22:31 23:36
4,5 4,5 .. .. Gödöllő, Incső lakópark |   |   | | |   |   | | | |   | |   | | | |   | | | | | | |
6,6 6,6 .. .. Gödöllő, MÁV őrház |   |   | | |   |   | | | |   | |   | | | |   | | | | | | |
7,8 7,8 .. .. Domonyvölgy 05:31   06:31   08:36 10:36 10:36   12:36   13:36 14:06 14:36 14:36   15:06 15:36   16:06 16:06 16:36 16:36   17:06 18:06 18:36 19:06 21:06 22:36 23:41
10,3 10,3 .. .. Csintovány |   |   | | |   |   | | | |   | |   | | | |   | | | | | | |
12,0 12,0 0,0 .. Bagi elág. 05:36   06:36   08:41 10:41 10:41   12:41   13:41 14:11 14:41 14:41   15:11 15:41   16:11 16:11 16:41 16:41   17:11 18:11 18:41 19:11 21:11 22:41 23:46
S S 0,4 .. Aszód, Pesti út S   S   08:42 10:42 S   12:42   13:42 14:12 S S   S S   S 16:12 S S   S 18:12 S 19:12 21:12 S S
S S 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. S   S   08:45 10:45 S   12:45   13:45 14:15 S S   S S   S 16:15 S S   S 18:15 S 19:15 21:15 S S
S S 2,2 .. Aszód, művelődési ház S   S   08:47 10:47 S   12:47   13:47 14:17 S S   S S   S 16:17 S S   S 18:17 S 19:17 21:17 S S
S S 2,4 0,0 Aszód, vá. bej. út S   S   08:49 10:49 S   12:49   13:49 14:19 S S   S S   S 16:19 S S   S 18:19 S 19:19 21:19 S S
S S S 0,7 Aszód, vá. S   S   S S S   S   S S S S   S S   S S S S   S S S S S S S
S S 2,4 0,0 Aszód, vá. bej. út S 06:19 S 07:19 08:49 10:49 S   12:49   13:49 14:19 S S 14:49 S S 15:49 S 16:19 S S 16:49 S 18:19 S 19:19 21:19 S S
S S 2,2 .. Aszód, művelődési ház S 06:20 S 07:20 08:50 10:50 S   12:50   13:50 14:20 S S 14:50 S S 15:50 S 16:20 S S 16:50 S 18:20 S 19:20 21:20 S S
S S 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. S 06:23 S 07:23 08:53 10:53 S   12:53   13:53 14:23 S S 14:53 S S 15:53 S 16:23 S S 16:53 S 18:23 S 19:23 21:23 S S
S S 0,4 .. Aszód, Pesti út S 06:25 S 07:25 08:55 10:55 S   12:55   13:55 14:25 S S 14:55 S S 15:55 S 16:25 S S 16:55 S 18:25 S 19:25 21:25 S S
12,0 12,0 0,0 .. Bagi elág. 05:36 06:26 06:36 07:26 08:56 10:56 10:41   12:56   13:56 14:26 14:41 14:41 14:56 15:11 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:41 16:56 17:11 18:26 18:41 19:26 21:26 22:41 23:46
12,7 12,7 .. .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 05:37 06:27 06:37 07:27 08:57 10:57 10:42   12:57   13:57 14:27 14:42 14:42 14:57 15:12 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:42 16:57 17:12 18:27 18:42 19:27 21:27 22:42 23:47
13,0 13,0 .. .. Bag, Malom vendéglő 05:38 06:28 06:38 07:28 08:58 10:58 10:43   12:58   13:58 14:28 14:43 14:43 14:58 15:13 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43 16:43 16:58 17:13 18:28 18:43 19:28 21:28 22:43 23:48
13,7 13,7 .. .. Bag, kultúrház 05:39 06:29 06:39 07:29 08:59 10:59 10:44   12:59   13:59 14:29 14:44 14:44 14:59 15:14 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 16:44 16:59 17:14 18:29 18:44 19:29 21:29 22:44 23:49
14,2 14,2 .. .. Bag, kh. 05:40 06:30 06:40 07:30 09:00 11:00 10:45   13:00   14:00 14:30 14:45 14:45 15:00 15:15 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 16:45 17:00 17:15 18:30 18:45 19:30 21:30 22:45 23:50
14,9 14,9 .. .. Bag, 3-as km-kő 05:41 06:31 06:41 07:31 09:01 11:01 10:46   13:01   14:01 14:31 14:46 14:46 15:01 15:16 15:46 16:01 16:16 16:31 16:46 16:46 17:01 17:16 18:31 18:46 19:31 21:31 22:46 23:51
15,6 15,6 .. .. Hévízgyörk, gyógyszertár 05:42 06:32 06:42 07:32 09:02 11:02 10:47   13:02   14:02 14:32 14:47 14:47 15:02 15:17 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 16:47 17:02 17:17 18:32 18:47 19:32 21:32 22:47 23:52
16,3 16,3 .. .. Hévízgyörk, kh. 05:44 06:34 06:44 07:34 09:04 11:04 10:49   13:04   14:04 14:34 14:49 14:49 15:04 15:19 15:49 16:04 16:19 16:34 16:49 16:49 17:04 17:19 18:34 18:49 19:34 21:34 22:49 23:54
17,0 17,0 .. .. Hévízgyörk, posta 05:45 06:35 06:45 07:35 09:05 11:05 10:50   13:05   14:05 14:35 14:50 14:50 15:05 15:20 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 16:50 17:05 17:20 18:35 18:50 19:35 21:35 22:50 23:55
17,9 17,9 .. .. Hévízgyörk, Hajnal u. 05:47 06:37 06:47 07:37 09:07 11:07 10:52   13:07   14:07 14:37 14:52 14:52 15:07 15:22 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 16:52 17:07 17:22 18:37 18:52 19:37 21:37 22:52 23:57
18,8 18,8 .. .. Galgahévíz, 7-es km-kő 05:48 06:38 06:48 07:38 09:08 11:08 10:53   13:08   14:08 14:38 14:53 14:53 15:08 15:23 15:53 16:08 16:23 16:38 16:53 16:53 17:08 17:23 18:38 18:53 19:38 21:38 22:53 23:58
19,2 19,2 .. .. Galgahévíz, kegyeleti park 05:49 06:39 06:49 07:39 09:09 11:09 10:54   13:09   14:09 14:39 14:54 14:54 15:09 15:24 15:54 16:09 16:24 16:39 16:54 16:54 17:09 17:24 18:39 18:54 19:39 21:39 22:54 23:59
19,7 19,7 .. .. Galgahévíz, kh. 05:50 06:40 06:50 07:40 09:10 11:10 10:55   13:10   14:10 14:40 14:55 14:55 15:10 15:25 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55 16:55 17:10 17:25 18:40 18:55 19:40 21:40 22:55 00:00
20,5 20,5 .. .. Galgahévíz, Ady E. u. 05:52 06:42 06:52 07:42 09:12 11:12 10:57   13:12   14:12 14:42 14:57 14:57 15:12 15:27 15:57 16:12 16:27 16:42 16:57 16:57 17:12 17:27 18:42 18:57 19:42 21:42 22:57 00:02
21,0 21,0 .. .. Galgahévíz, Fő út 289. 05:53 06:43 06:53 07:43 09:13 11:13 10:58   13:13   14:13 14:43 14:58 14:58 15:13 15:28 15:58 16:13 16:28 16:43 16:58 16:58 17:13 17:28 18:43 18:58 19:43 21:43 22:58 00:03
21,8 21,8 .. .. Tura, Galgahévízi u. 2. 05:54 06:44 06:54 07:44 09:14 11:14 10:59   13:14   14:14 14:44 14:59 14:59 15:14 15:29 15:59 16:14 16:29 16:44 16:59 16:59 17:14 17:29 18:44 18:59 19:44 21:44 22:59 00:04
22,2 22,2 .. .. Tura, József Attila u. 05:55 06:45 06:55 07:45 09:15 11:15 11:00   13:15   14:15 14:45 15:00 15:00 15:15 15:30 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:00 17:15 17:30 18:45 19:00 19:45 21:45 23:00 00:05
22,7 22,7 .. .. Tura, Magdolna u. 05:56 06:46 06:56 07:46 09:16 11:16 11:01   13:16   14:16 14:46 15:01 15:01 15:16 15:31 16:01 16:16 16:31 16:46 17:01 17:01 17:16 17:31 18:46 19:01 19:46 21:46 23:01 00:06
23,2 23,2 0,0 .. Tura, Tabán út 05:57 06:47 06:57 07:47 09:17 11:17 11:02   13:17   14:17 14:47 15:02 15:02 15:17 15:32 16:02 16:17 16:32 16:47 17:02 17:02 17:17 17:32 18:47 19:02 19:47 21:47 23:02 00:07
S 23,8 0,6 0,0 Tura, Sport u. 05:58 06:48 06:58 07:48 09:18 11:18 11:03   13:18   14:18 14:48 15:03 15:03 15:18 15:33 16:03 16:18 16:33 16:48 17:03 17:03 17:18 17:33 18:48 19:03 19:48 21:48 23:03 00:08
S S S 1,0 Tura, Arany János u. S 06:50 S 07:50 09:20 11:20 S   13:20   14:20 S S S 15:20 S S 16:20 S S S S 17:20 S 18:50 S 19:50 21:50 S S
S S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S 06:51 S 07:51 09:21 11:21 S 13:00 13:21 14:00 14:21 S S S 15:21 S S 16:21 S S S S 17:21 S 18:51 S 19:51 21:51 S S
S S S 2,2 Tura, Arany János u. S 06:52 S 07:52 09:22 11:22 S 13:01 13:22 14:01 14:22 S S S 15:22 S S 16:22 S S S S 17:22 S 18:52 S 19:52 21:52 S S
S 24,5 1,3 3,0 Tura, Gábor Áron u. 05:59 06:54 06:59 07:54 09:24 11:24 11:04 13:03 13:24 14:03 14:24 14:49 15:04 15:04 15:24 15:34 16:04 16:24 16:34 16:49 17:04 17:04 17:24 17:34 18:54 19:04 19:54 21:54 23:04 00:09
S 25,4 2,2 .. Tura, hatvani útelág. 06:01 06:56 07:01 07:56 09:26 11:26 11:06 13:05 13:26 14:05 14:26 14:51 15:06 15:06 15:26 15:36 16:06 16:26 16:36 16:51 17:06 17:06 17:26 17:36 18:56 19:06 19:56 21:56 23:06 00:11
23,8 S 2,8 .. Tura, vá. elág. 06:02 S S 07:57 09:27 11:27 11:07 S 13:27 S 14:27 S 15:07 15:07 S 15:37 S S 16:37 S 17:07 17:07 17:27 17:37 18:57 19:07 19:57 21:57 23:07 00:12
24,3 S .. .. Tura, Éva u. 06:03 S S 07:58 09:28 11:28 11:08 S 13:28 S 14:28 S 15:08 15:08 S 15:38 S S 16:38 S 17:08 17:08 17:28 17:38 18:58 19:08 19:58 21:58 23:08 00:13
25,2 S .. .. Tura, vá. 06:05 S S 08:00 09:30 11:30 11:10 S 13:30 S 14:30 S 15:10 15:10 S 15:40 S S 16:40 S 17:10 17:10 17:30 17:40 19:00 19:10 20:00 22:00 23:10 00:15
.. 26,7 .. .. Tura, Galábos u.   06:58 07:03         13:07   14:07   14:53     15:28   16:08 16:28   16:53                    
.. 32,9 .. .. Hatvan, Rákóczi út   07:05 07:10         13:14   14:14   15:00     15:35   16:15 16:35   17:00                    
.. 33,8 .. .. Hatvan, Zöldfa vendéglő   07:07 07:12         13:16   14:16   15:02     15:37   16:17 16:37   17:02                    
.. 35,2 .. .. Hatvan, aut. pu.   07:10 07:15         13:19   14:19   15:05     15:40   16:20 16:40   17:05                    

Jelmagyarázat

26 tanév tartama alatt munkanapokon
67 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek