Navigáció átugrása
447

Gödöllő–Isaszeg–Dány

Menetrend érvényessége: 2019.02.01 - 2019.05.31
Besorolás: R E E R E R R E E R E R R E R R E R R E R E R E R R E R E R E R E E E E E R R E E R E R E R E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 447 1 I     484 1 M     484 201 A     447 5       484 3       447 11 M     alacsonypadlós járat 447 13 M     484 5 M     484 205 A     447 15       alacsonypadlós járat 484 41       447 19 M     447 23       484 7       447 25 M     447 27       alacsonypadlós járat 484 9       447 57 I     447 31 M     484 11 M     447 61 M     484 13 M     447 35       alacsonypadlós járat 484 15       447 39 I     alacsonypadlós járat 447 139 T     484 17 M     447 45 M     484 19 M     447 47 M     484 21 M     447 49 M     484 43 16     484 123 87     484 223 A     484 23 16     484 25 M     447 51 M     alacsonypadlós járat 448 2 A     alacsonypadlós járat 484 45 16     484 27 M     447 53 M     alacsonypadlós járat 484 29       447 117 M     484 31 M     447 55 M     alacsonypadlós járat 484 33      
0,0 0,0 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50     06:10   07:15 07:40     09:00   10:00 11:00   12:00 13:00   13:30 14:00   14:30   15:00   15:30 15:30   16:00   16:30   17:00           18:00 18:00     19:00       22:35  
0,5 0,5 Gödöllő, Szabadság tér 04:52     06:12   07:17 07:42     09:02   10:02 11:02   12:02 13:02   13:32 14:02   14:32   15:02   15:32 15:32   16:02   16:32   17:02           18:02 18:02     19:02       22:37  
1,2 1,2 Gödöllő, Török Ignác u. 04:53     06:13   07:18 07:43     09:03   10:03 11:03   12:03 13:03   13:33 14:03   14:33   15:03   15:33 15:33   16:03   16:33   17:03           18:03 18:03     19:03       22:38  
1,6 1,6 Gödöllő, vá. 04:54     06:14   07:19 07:44     09:04   10:04 11:04   12:04 13:04   13:34 14:04   14:34   15:04   15:34 15:34   16:04   16:34   17:04           18:04 18:04     19:04       22:39  
1,6 1,6 Gödöllő, vá. 04:55     06:15   07:20 07:45     09:05   10:05 11:05   12:05 13:05   13:35 14:05   14:35   15:05   15:35 15:35   16:05   16:35   17:05           18:05 18:05     19:05       22:40  
2,0 2,0 Gödöllő, Fürdő u. 04:56     06:16   07:21 07:46     09:06   10:06 11:06   12:06 13:06   13:36 14:06   14:36   15:06   15:36 15:36   16:06   16:36   17:06           18:06 18:06     19:06       22:41  
2,8 2,8 Gödöllő, Isaszegi út 90. 04:58     06:18   07:23 07:48     09:08   10:08 11:08   12:08 13:08   13:38 14:08   14:38   15:08   15:38 15:38   16:08   16:38   17:08           18:08 18:08     19:08       22:43  
3,7 3,7 Gödöllő, Olt. Ell. Int. 04:59     06:19   07:24 07:49     09:09   10:09 11:09   12:09 13:09   13:39 14:09   14:39   15:09   15:39 15:39   16:09   16:39   17:09           18:09 18:09     19:09       22:44  
4,4 4,4 Gödöllő, méhészet 05:00     06:20   07:25 07:50     09:10   10:10 11:10   12:10 13:10   13:40 14:10   14:40   15:10   15:40 15:40   16:10   16:40   17:10           18:10 18:10     19:10       22:45  
4,8 4,8 Gödöllő, baromfitelep 05:01     06:21   07:26 07:51     09:11   10:11 11:11   12:11 13:11   13:41 14:11   14:41   15:11   15:41 15:41   16:11   16:41   17:11           18:11 18:11     19:11       22:46  
5,9 5,9 Gödöllői Gépgyár 05:03     06:23   07:29 07:54     09:14   10:14 11:14   12:14 13:14   13:44 14:14   14:44   15:14   15:44 15:44   16:14   16:44   17:14           18:14 18:14     19:13       22:48  
7,3 7,3 Isaszeg, Hold u. 05:05     06:25   07:32 07:57     09:17   10:17 11:17   12:17 13:17   13:47 14:17   14:47   15:17   15:47 15:47   16:17   16:47   17:17           18:17 18:17     19:15       22:50  
7,8 7,8 Isaszeg, Toldi M. u. 05:06     06:26   07:33 07:58     09:18   10:18 11:18   12:18 13:18   13:48 14:18   14:48   15:18   15:48 15:48   16:18   16:48   17:18           18:18 18:18     19:16       22:51  
8,4 8,4 Isaszeg, vá. bej. út 05:07     06:27   07:35 08:00 08:08 08:18 09:20   10:20 11:20   12:20 13:20   13:50 14:20   14:50   15:20   15:50 15:50   16:20   16:50   17:20           18:20 18:20     19:17     21:08 22:52 23:23
S 9,0 Isaszeg, vá. 05:08     06:28   S 08:01 08:09 08:19 09:21   10:21 11:21   12:21 13:21   S 14:21   S   15:21   15:51 S   16:21   16:51   17:21           18:21 18:21     19:18     21:09 S 23:24
S 9,0 Isaszeg, vá. 05:10     06:30   S 08:01 08:10 08:20 09:23   10:23 11:23   12:23 13:23   S 14:23   S   15:23   15:53 S   16:23   16:53   17:23           18:23 18:23     19:20   20:10 21:15 S 23:25
8,9 9,9 Isaszeg, Kossuth u. 37. 05:12     06:32   07:36 08:03 08:12 08:22 09:25   10:25 11:25   12:25 13:25   13:52 14:25   14:52   15:25   15:55 15:52   16:25   16:55   17:25           18:25 18:25     19:22   20:12 21:17 22:53 23:27
9,6 10,6 Isaszeg, Madách u.-i iskola 05:14 05:19 06:04 06:34 07:09 07:38 08:04 | | 09:27 09:39 10:27 11:27 11:39 12:27 13:27 13:39 13:55 14:27 14:39 14:55 15:09 15:27 15:39 15:57 15:55 16:09 16:27 16:39 16:57 17:09 17:27 17:29 17:39 17:39 17:49 18:09 18:27 18:27 18:39 19:09 19:24 20:09 20:14 | 22:55 |
10,0 S Isaszeg, Madách u. 26. S S S S S S 08:07 S S S S S S S S S S 13:58 S S 14:58 S S S S 15:58 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 11,1 Isaszeg, Lignifer Kft. 05:16 | 06:06 06:36 07:11 07:40   08:16 08:26 09:29 09:41 10:29 11:29 11:41 12:29 13:29 13:41   14:29 14:41   15:11 15:29 15:41 15:59   16:11 16:29 16:41 16:59 17:11 17:29 17:31 17:41 17:41 17:51 18:11 18:29 18:29 18:41 19:11 19:26 20:11 20:16 21:21 22:57 23:31
S 13,4 Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 05:19 | 06:09 06:39 07:14 07:43   08:19 08:29 09:32 09:44 10:32 11:32 11:44 12:32 13:32 13:44   14:32 14:44   15:14 15:32 15:44 16:02   16:14 16:32 16:44 17:02 17:14 17:32 17:34 17:44 17:44 17:54 18:14 18:32 18:32 18:44 19:14 19:29 20:14 20:19 21:24 23:00 23:34
S 13,9 Isaszeg-Szentgyörgypuszta 05:20 | 06:10 06:40 07:15 07:44   08:20 08:30 09:33 09:45 10:33 11:33 11:45 12:33 13:33 13:45   14:33 14:45   15:15 15:33 15:45 16:03   16:15 16:33 16:45 17:03 17:15 17:33 17:35 17:45 17:45 17:55 18:15 18:33 18:33 18:45 19:15 19:30 20:15 20:20 21:25 23:01 23:35
S 15,3 Isaszegi fácános 05:22 | 06:12 06:42 07:17 07:46   08:22 08:32 09:35 09:47 10:35 11:35 11:47 12:35 13:35 13:47   14:35 14:47   15:17 15:35 15:47 16:05   16:17 16:35 16:47 17:05 17:17 17:35 17:37 17:47 17:47 17:57 18:17 18:35 18:35 18:47 19:17 19:32 20:17 20:22 21:27 23:03 23:37
S 16,8 Dány-Szentkirályi erdészlak 05:24 | 06:14 06:44 07:19 07:48   08:24 08:34 09:37 09:49 10:37 11:37 11:49 12:37 13:37 13:49   14:37 14:49   15:19 15:37 15:49 16:07   16:19 16:37 16:49 17:07 17:19 17:37 17:39 17:49 17:49 17:59 18:19 18:37 18:37 18:49 19:19 19:34 20:19 20:24 21:29 23:05 23:39
S 17,9 Dány-Szentkirály, felső 05:25 | 06:15 06:45 07:20 07:50   08:25 08:35 09:38 09:50 10:38 11:38 11:50 12:38 13:38 13:50   14:38 14:50   15:20 15:38 15:50 16:08   16:20 16:38 16:50 17:08 17:20 17:38 17:40 17:50 17:50 18:00 18:20 18:38 18:38 18:50 19:20 19:35 20:20 20:25 21:30 23:06 23:40
S 18,6 Dány-Szentkirály, alsó 05:26 | 06:16 06:46 07:21 07:51   08:26 08:36 09:39 09:51 10:39 11:39 11:51 12:39 13:39 13:51   14:39 14:51   15:21 15:39 15:51 16:09   16:21 16:39 16:51 17:09 17:21 17:39 17:41 17:51 17:51 18:01 18:21 18:39 18:39 18:51 19:21 19:36 20:21 20:26 21:31 23:07 23:41
S 19,1 Dány, sülysápi elág. 05:27 | 06:17 06:47 07:22 07:52   08:27 08:37 09:40 09:52 10:40 11:40 11:52 12:40 13:40 13:52   14:40 14:52   15:22 15:40 15:52 16:10   16:22 16:40 16:52 17:10 17:22 17:40 17:42 17:52 17:52 18:02 18:22 18:40 18:40 18:52 19:22 19:37 20:22 20:27 21:32 23:08 23:42
S 22,7 Dány, Ady Endre u. 05:31 05:31 06:21 06:51 07:26 07:56   08:31 08:41 09:44 09:56 10:44 11:44 11:56 12:44 13:44 13:56   14:44 14:56   15:26 15:44 15:56 16:14   16:26 16:44 16:56 17:14 17:26 17:44 17:46 17:56 17:56 18:06 18:26 18:44 18:44 18:56 19:26 19:41 20:26 20:31 21:36 23:12 23:46
S 23,2 Dány, Bethlen G. út 05:32 05:32 06:22 06:52 07:27 07:58   08:32 08:42 09:45 09:57 10:45 11:45 11:57 12:45 13:45 13:57   14:45 14:57   15:27 15:45 15:57 16:15   16:27 16:45 16:57 17:15 17:27 17:45 17:47 17:57 17:57 18:07 18:27 18:45 18:45 18:57 19:27 19:42 20:27 20:32 21:37 23:13 23:47
S 23,6 Dány, Szőlő körút 05:33 05:33 06:23 06:53 07:28 08:00   08:33 08:43 09:46 09:58 10:46 11:46 11:58 12:46 13:46 13:58   14:46 14:58   15:28 15:46 15:58 16:16   16:28 16:46 16:58 17:16 17:28 17:46 17:48 17:58 17:58 18:08 18:28 18:46 18:46 18:58 19:28 19:43 20:28 20:33 21:38 23:14 23:48
S 24,2 Dány, temető 05:34 05:34 06:24 06:54 07:29 08:02   08:34 08:44 09:47 09:59 10:47 11:47 11:59 12:47 13:47 13:59   14:47 14:59   15:29 15:47 15:59 16:17   16:29 16:47 16:59 17:17 17:29 17:47 17:49 17:59 17:59 18:09 18:29 18:47 18:47 18:59 19:29 19:44 20:29 20:34 21:39 23:15 23:49
S 24,7 Dány, aut. ford. 05:35 05:35 06:25 06:55 07:30 08:04   08:35 08:45 09:48 10:00 10:48 11:48 12:00 12:48 13:48 14:00   14:48 15:00   15:30 15:48 16:00 16:18   16:30 16:48 17:00 17:18 17:30 17:48 17:50 18:00 18:00 18:10 18:30 18:48 18:48 19:00 19:30 19:45 20:30 20:35 21:40 23:16 23:50

Jelmagyarázat

16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek