Navigáció átugrása
446-447

Kóka–Dány–Isaszeg–Gödöllő

Menetrend érvényessége: 2019.06.01 -
Besorolás: E R E E E E E R E E E R E E R R E E E R E E E E E R E R E R E R R E R R R E R R R E R E E E R E E R E R E R E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 484 2 M     447 2 M     484 204 A     484 4 M     484 6 16     484 106 87     484 40 16     446 4       alacsonypadlós járat 484 108 87     484 8 M     484 208 A     447 12 I     484 10 16     484 110 87     447 14 M     446 214 A     484 12 16     484 112 87     484 14 16     446 16 M     484 114 87     484 216 A     484 16 16     484 116 87     484 42 16     447 10       484 18       447 22 M     alacsonypadlós járat 484 44 M     447 26 M     484 20       446 28       alacsonypadlós járat 447 32 M     484 22       446 34       447 36 M     447 56 I     484 24       447 40 M     alacsonypadlós járat 448 1 A     alacsonypadlós járat 447 62 M     484 26 M     446 42 M     484 30 M     484 128 A     484 28 M     446 44 M     alacsonypadlós járat 484 46 16     484 32 M     446 48 M     alacsonypadlós járat 484 34       446 50 M     484 48 M     446 110 M     484 36 M     447 52 M     alacsonypadlós járat 484 38 A    
0,0 0,0 .. Kóka, aut. ford.               04:52               05:42       06:02                       10:10     12:10               15:10       16:10     17:10   18:10   19:10      
0,6 0,6 .. Kóka, Nagykátai út 131.               04:53               05:43       06:03                       10:11     12:11               15:11       16:11     17:11   18:11   19:11      
1,2 1,2 .. Kóka, Nagykátai út 71.               04:54               05:44       06:04                       10:12     12:12               15:12       16:12     17:12   18:12   19:12      
2,2 S .. Kóka, kh.               04:56               05:46       06:06                       S     S               S       S     S   S   S      
2,8 S .. Kóka, malom               04:58               05:48       06:08                       S     S               S       S     S   S   S      
3,5 S .. Kóka, Pesti u. 46.               05:00               05:50       06:10                       S     S               S       S     S   S   S      
3,9 S .. Kóka, Tabán u. 2.               05:01               05:51       06:11                       S     S               S       S     S   S   S      
4,3 S .. Kóka, kh.               05:02               05:52       06:12                       S     S               S       S     S   S   S      
9,5 6,9 0,0 Dány, kókai elág.               |               |       |                       |     |               |       |     |   |   |      
S S 0,4 Dány, temető               05:09               05:59       06:19                       10:19     12:19               15:19       16:19     17:19   18:19   19:19      
S S 0,9 Dány, aut. ford. 03:45 04:10 04:15 04:15 04:40 04:45 05:00 05:10 05:15 05:20 05:20 05:40 05:40 05:45 06:00 06:00 06:00 06:05 06:15 06:20 06:25 06:30 06:30 06:45 07:00 07:05 08:00 08:20 09:00   10:00 10:20 11:20 12:00 12:20 13:20   14:00 14:20 14:20   15:15 15:20 15:45 16:00 16:15 16:20 16:45 17:15 17:20 18:15 18:20 19:15 19:20 20:15 20:40 21:15
S S 0,4 Dány, temető 03:46 04:11 04:16 04:16 04:41 04:46 05:01 05:11 05:16 05:21 05:21 05:41 05:41 05:46 06:01 06:01 06:01 06:06 06:16 06:22 06:26 06:31 06:31 06:46 07:01 07:07 08:01 08:21 09:01   10:01 10:21 11:21 12:01 12:21 13:21   14:01 14:21 14:21   15:16 15:21 15:46 16:01 16:16 16:21 16:46 17:16 17:21 18:16 18:21 19:16 o 20:16 20:41 21:16
9,5 6,9 0,0 Dány, kókai elág. S | S S S S S | S S S | S S | | S S S | S S S S S | S | S   S | | S | |   S | S   S | S S S | S S | S | |   S | S
9,7 7,1 .. Dány, Szőlő körút 03:47 04:12 04:17 04:17 04:42 04:47 05:02 05:12 05:17 05:22 05:22 05:42 05:42 05:47 06:02 06:02 06:02 06:07 06:17 06:24 06:27 06:32 06:32 06:47 07:02 07:09 08:02 08:22 09:02   10:02 10:22 11:22 12:02 12:22 13:22   14:02 14:22 14:22   15:17 15:22 15:47 16:02 16:17 16:22 16:47 17:17 17:22 18:17 18:22 19:17   20:17 20:42 21:17
10,1 7,5 .. Dány, Bethlen G. út 03:48 04:13 04:18 04:18 04:43 04:48 05:03 05:13 05:18 05:23 05:23 05:43 05:43 05:48 06:03 06:03 06:03 06:08 06:18 06:26 06:28 06:33 06:33 06:48 07:03 07:11 08:03 08:23 09:03   10:03 10:23 11:23 12:03 12:23 13:23   14:03 14:23 14:23   15:18 15:23 15:48 16:03 16:18 16:23 16:48 17:18 17:23 18:18 18:23 19:18   20:18 20:43 21:18
10,6 8,0 .. Dány, Ady Endre u. 03:49 04:14 04:19 04:19 04:44 04:49 05:04 05:14 05:19 05:24 05:24 05:44 05:44 05:49 06:04 06:04 06:04 06:09 06:19 06:28 06:29 06:34 06:34 06:49 07:04 07:13 08:04 08:24 09:04   10:04 10:24 11:24 12:04 12:24 13:24   14:04 14:24 14:24   15:19 15:24 15:49 16:04 16:19 16:24 16:49 17:19 17:24 18:19 18:24 19:19   20:19 20:44 21:19
14,2 11,6 .. Dány, sülysápi elág. 03:53 04:18 04:23 04:23 04:48 04:53 05:08 05:18 05:23 05:28 05:28 05:48 05:48 05:53 06:08 06:08 06:08 06:13 06:23 06:32 06:33 06:38 06:38 06:53 07:08 07:17 08:08 08:28 09:08   10:08 10:28 11:28 12:08 12:28 13:28   14:08 14:28 14:28   15:23 15:28 15:53 16:08 16:23 16:28 16:53 17:23 17:28 18:23 18:28 19:23   20:23 20:48 21:23
14,7 12,1 .. Dány-Szentkirály, alsó 03:54 04:19 04:24 04:24 04:49 04:54 05:09 05:19 05:24 05:29 05:29 05:49 05:49 05:54 06:09 06:09 06:09 06:14 06:24 06:33 06:34 06:39 06:39 06:54 07:09 07:18 08:09 08:29 09:09   10:09 10:29 11:29 12:09 12:29 13:29   14:09 14:29 14:29   15:24 15:29 15:54 16:09 16:24 16:29 16:54 17:24 17:29 18:24 18:29 19:24   20:24 20:49 21:24
15,4 12,8 .. Dány-Szentkirály, felső 03:55 04:20 04:25 04:25 04:50 04:55 05:10 05:20 05:25 05:30 05:30 05:50 05:50 05:55 06:10 06:10 06:10 06:15 06:25 06:34 06:35 06:40 06:40 06:55 07:10 07:19 08:10 08:30 09:10   10:10 10:30 11:30 12:10 12:30 13:30   14:10 14:30 14:30   15:25 15:30 15:55 16:10 16:25 16:30 16:55 17:25 17:30 18:25 18:30 19:25   20:25 20:50 21:25
16,5 13,9 .. Dány-Szentkirályi erdészlak 03:57 04:21 04:27 04:27 04:52 04:57 05:12 05:21 05:27 05:32 05:32 05:51 05:52 05:57 06:11 06:11 06:12 06:17 06:27 06:36 06:37 06:42 06:42 06:57 07:12 07:21 08:12 08:31 09:12   10:12 10:31 11:31 12:12 12:31 13:31   14:12 14:31 14:31   15:27 15:31 15:57 16:12 16:27 16:31 16:57 17:27 17:31 18:27 18:31 19:27   20:27 20:51 21:27
18,0 15,4 .. Isaszegi fácános 03:59 04:23 04:29 04:29 04:54 04:59 05:14 05:23 05:29 05:34 05:34 05:53 05:54 05:59 06:13 06:13 06:14 06:19 06:29 06:38 06:39 06:44 06:44 06:59 07:14 07:23 08:14 08:33 09:14   10:14 10:33 11:33 12:14 12:33 13:33   14:14 14:33 14:33   15:29 15:33 15:59 16:14 16:29 16:33 16:59 17:29 17:33 18:29 18:33 19:29   20:29 20:53 21:29
19,4 16,8 .. Isaszeg-Szentgyörgypuszta 04:01 04:25 04:31 04:31 04:56 05:01 05:16 05:25 05:31 05:36 05:36 05:55 05:56 06:01 06:15 06:15 06:16 06:21 06:31 06:40 06:41 06:46 06:46 07:01 07:16 07:25 08:16 08:35 09:16   10:16 10:35 11:35 12:16 12:35 13:35   14:16 14:35 14:35   15:31 15:35 16:01 16:16 16:31 16:35 17:01 17:31 17:35 18:31 18:35 19:31   20:31 20:55 21:31
19,9 17,3 .. Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 04:02 04:26 04:32 04:32 04:57 05:02 05:17 05:26 05:32 05:37 05:37 05:56 05:57 06:02 06:16 06:16 06:17 06:22 06:32 06:41 06:42 06:47 06:47 07:02 07:17 07:26 08:17 08:36 09:17   10:17 10:36 11:36 12:17 12:36 13:36   14:17 14:36 14:36   15:32 15:36 16:02 16:17 16:32 16:36 17:02 17:32 17:36 18:32 18:36 19:32   20:32 20:56 21:32
22,2 19,6 .. Isaszeg, Lignifer Kft. 04:04 04:29 04:34 04:34 04:59 05:04 05:19 05:29 05:34 05:39 05:39 05:59 05:59 06:04 06:19 06:19 06:19 06:24 06:34 06:44 06:44 06:49 06:49 07:04 07:19 07:29 08:19 08:39 09:19   10:19 10:39 11:39 12:19 12:39 13:39   14:19 14:39 14:39   15:34 15:39 16:04 16:19 16:34 16:39 17:04 17:34 17:39 18:34 18:39 19:34   20:34 20:59 21:34
S S 0,0 Isaszeg, Madách u. 26. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 09:25 S S S S S S 13:59 S S S 14:59 S S S S S S S S S S S |   S S S
22,7 20,1 0,4 Isaszeg, Madách u.-i iskola 04:06 04:31 04:36 04:36 05:01 05:06 05:21 05:31 05:36 05:41 05:41 06:01 06:01 06:06 06:21 06:21 06:21 06:26 06:36 06:46 06:46 06:51 06:51 07:06 07:21 07:31 08:21 08:41 09:21 09:26 10:21 10:41 11:41 12:21 12:41 13:41 14:00 14:21 14:41 14:41 15:00 15:36 15:41 16:06 16:21 16:36 16:41 17:06 17:36 17:41 18:36 18:41 19:36   20:36 21:01 21:36
23,4 20,8 .. Isaszeg, Kossuth u. 37. 04:08 04:33           05:33       06:03     06:23 06:23       06:48           07:33   08:43   09:28   10:43 11:43   12:43 13:43 14:02   14:43 14:43 15:02   15:43       16:43     17:43   18:43       21:03  
23,9 21,3 .. Isaszeg, vá. bej. út 04:09 04:34           05:34       06:04     06:24 06:24       06:49           07:34   08:44   09:29   10:44 11:44   12:44 13:44 14:03   14:44 14:44 15:03   15:44       16:44     17:44   18:44       21:04  
S 21,9 .. Isaszeg, vá. 04:10 04:35           05:35       06:05     06:25 06:25       06:50           07:35   08:45   S   10:45 11:45   12:45 13:45 S   14:45 14:45 S   15:45       16:45     17:45   18:45       S  
S 21,9 .. Isaszeg, vá. 04:10 04:36           05:36       06:06     06:26 06:26       06:51           07:36   08:46   S   10:46 11:46   12:46 13:46 S   14:46 14:46 S   15:46       16:46     17:46   18:46       S  
23,9 22,5 .. Isaszeg, vá. bej. út   04:38           05:38       06:08     06:28 06:28       06:53           07:38   08:48   09:29   10:48 11:48   12:48 13:48 14:03   14:48 14:48 15:03   15:48       16:48     17:48   18:48       |  
24,5 23,1 .. Isaszeg, Toldi M. u.   04:40           05:40       06:10     06:30 06:30       06:55           07:40   08:50   09:30   10:50 11:50   12:50 13:50 14:05   14:50 14:50 15:05   15:50       16:50     17:49   18:49       21:05  
25,0 23,6 .. Isaszeg, Hold u.   04:41           05:41       06:11     06:31 06:31       06:56           07:41   08:51   09:31   10:51 11:51   12:51 13:51 14:06   14:51 14:51 15:06   15:51       16:51     17:50   18:50       21:06  
26,4 25,0 .. Gödöllői Gépgyár   04:44           05:44       06:14     06:34 06:34       06:59           07:44   08:54   09:34   10:54 11:54   12:54 13:54 14:09   14:54 14:54 15:09   15:54       16:54     17:52   18:52       21:08  
27,5 26,1 .. Gödöllő, baromfitelep   04:47           05:47       06:17     06:37 06:37       07:02           07:47   08:57   09:37   10:57 11:57   12:57 13:57 14:12   14:57 14:57 15:12   15:57       16:57     17:54   18:54       21:09  
27,9 26,5 .. Gödöllő, méhészet   04:48           05:48       06:18     06:38 06:38       07:03           07:48   08:58   09:38   10:58 11:58   12:58 13:58 14:13   14:58 14:58 15:13   15:58       16:58     17:55   18:55       21:10  
28,6 27,2 .. Gödöllő, Olt. Ell. Int.   04:49           05:49       06:19     06:39 06:39       07:04           07:49   08:59   09:39   10:59 11:59   12:59 13:59 14:14   14:59 14:59 15:14   15:59       16:59     17:56   18:56       21:11  
29,5 28,1 .. Gödöllő, Isaszegi út 90.   04:50           05:50       06:20     06:40 06:40       07:05           07:50   09:00   09:40   11:00 12:00   13:00 14:00 14:15   15:00 15:00 15:15   16:00       17:00     17:57   18:57       21:12  
30,3 28,9 .. Gödöllő, Fürdő u.   04:52           05:52       06:22     06:42 06:42       07:07           07:52   09:02   09:42   11:02 12:02   13:02 14:02 14:17   15:02 15:02 15:17   16:02       17:02     17:59   18:59       21:14  
30,7 29,3 .. Gödöllő, vá.   04:53           05:53       06:23     06:43 06:43       07:08           07:53   09:03   09:43   11:03 12:03   13:03 14:03 14:18   15:03 15:03 15:18   16:03       17:03     18:00   19:00       21:15  
30,7 29,3 .. Gödöllő, vá.   04:54           05:54       06:24     06:44 06:44       07:09           07:54   09:04   09:44   11:04 12:04   13:04 14:04 14:19   15:04 15:04 15:19   16:04       17:04     18:01   19:01       21:15  
31,1 29,7 .. Gödöllő, Török Ignác u.   04:55           05:55       06:25     06:45 06:45       07:10           07:55   09:05   09:45   11:05 12:05   13:05 14:05 14:20   15:05 15:05 15:20   16:05       17:05     18:02   19:02       21:16  
31,8 30,4 .. Gödöllő, Szabadság tér   04:57           05:57       06:27     06:47 06:47       07:12           07:57   09:07   09:47   11:07 12:07   13:07 14:07 14:22   15:07 15:07 15:22   16:07       17:07     18:04   19:04       21:18  
32,3 30,9 .. Gödöllő, aut. áll.   04:58           05:58       06:28     06:48 06:48       07:13           07:58   09:08   09:48   11:08 12:08   13:08 14:08 14:23   15:08 15:08 15:23   16:08       17:08     18:05   19:05       21:19  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek