Navigáció átugrása
396-399

Budapest–Szada–Veresegyház–Őrbottyán

Menetrend érvényessége: 2019.05.11 -
Besorolás: E E R E E E E E R E E E E R E E E R E E R E E E E R E R E E E E E E E E E E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 397 1       396 5       394 101 16     397 7 M     396 9 M     396 309 46     396 409 36     397 11 M     394 5 N     396 13 M     396 313 46     396 413 36     397 15 M     452 35 16     396 17 M     396 317 46     396 417 36     394 29 N     397 19 16     397 21 M     452 39 16     397 23 M     396 25 M     396 325 46     396 425 36     452 19 16     397 27 M     394 33 M     397 29 M     399 31 M     396 33 M     398 233 A     399 35 M     397 37 M     398 39 M     398 239 A     399 41 M     396 43       454 29 M     398 45      
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 07:00   08:00 09:00 09:00 09:00 10:00   11:00 11:00 11:00 12:00   13:00 13:00 13:00   13:30 14:00   14:30 15:00 15:00 15:00   15:30   16:00 16:30 17:00 17:00 17:30 18:00 19:00 19:00 20:00 21:00   23:00
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 05:08 07:08   08:08 09:08 09:08 09:08 10:08   11:08 11:08 11:08 12:08   13:08 13:08 13:08   13:38 14:08   14:38 15:08 15:08 15:08   15:38   16:08 16:38 17:08 17:08 17:38 18:08 19:08 19:08 20:08 21:08   23:08
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 05:15 07:15   08:15 09:15 09:15 09:15 10:15   11:15 11:15 11:15 12:15   13:15 13:15 13:15   13:45 14:15   14:45 15:15 15:15 15:15   15:45   16:15 16:45 17:15 17:15 17:45 18:15 19:15 19:15 20:15 21:15   23:15
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                
S 26,6 .. Gödöllő, Úrréti-tó S 07:31   S 09:31 09:31 09:31 S   11:31 11:31 11:31 S   13:31 13:31 13:31   S S   S 15:31 15:31 15:31   S   S S 17:31 17:31 S S 19:31 19:31 S 21:31   23:31
S 27,5 .. Szada, Tél u. S 07:32   S 09:32 09:32 09:32 S   11:32 11:32 11:32 S   13:32 13:32 13:32   S S   S 15:32 15:32 15:32   S   S S 17:32 17:32 S S 19:32 19:32 S 21:32   23:32
S 28,2 .. Szada, Dózsa Gy. út 6. S 07:34   S 09:34 09:34 09:34 S   11:34 11:34 11:34 S   13:34 13:34 13:34   S S   S 15:34 15:34 15:34   S   S S 17:34 17:34 S S 19:34 19:34 S 21:33   23:33
S 29,0 .. Szada, Dózsa Gy. út 51. S 07:36   S 09:36 09:36 09:36 S   11:36 11:36 11:36 S   13:36 13:36 13:36   S S   S 15:36 15:36 15:36   S   S S 17:36 17:36 S S 19:36 19:36 S 21:34   23:34
S 29,6 .. Szada, Dózsa Gy. út 111. S 07:38   S 09:38 09:38 09:38 S   11:38 11:38 11:38 S   13:38 13:38 13:38   S S   S 15:38 15:38 15:38   S   S S 17:38 17:38 S S 19:38 19:38 S 21:35   23:35
21,6 S .. Mogyoród, Lake Forest Villapark 05:29 S   08:29 S S S 10:29   S S S 12:29   S S S   13:59 14:29   14:59 S S S   15:59   16:29 16:59 S S 17:59 18:29 S S 20:29 S   S
24,7 S .. Szada, Ipari Park 05:32 S   08:32 S S S 10:32   S S S 12:32   S S S   14:02 14:32   15:02 S S S   16:02   16:32 17:02 S S 18:02 18:32 S S 20:32 S   S
26,2 S .. Szada, Székely B. út 05:34 S   08:34 S S S 10:34   S S S 12:34   S S S   14:04 14:34   15:04 S S S   16:04   16:34 17:04 S S 18:04 18:34 S S 20:34 S   S
27,4 30,2 .. Szada, TÜZÉP telep 05:36 07:39   08:36 09:39 09:39 09:39 10:36   11:39 11:39 11:39 12:36   13:39 13:39 13:39   14:06 14:36   15:06 15:39 15:39 15:39   16:06   16:36 17:06 17:39 17:39 18:06 18:36 19:39 19:39 20:36 21:36   23:36
28,1 30,9 .. Veresegyház, KIG-telep 05:37 07:40   08:37 09:40 09:40 09:40 10:37   11:40 11:40 11:40 12:37   13:40 13:40 13:40   14:07 14:37   15:07 15:40 15:40 15:40   16:07   16:37 17:07 17:40 17:40 18:07 18:37 19:40 19:40 20:37 21:37   23:37
28,8 31,6 0,0 Veresegyház, vá. bej. út 05:39 07:42   08:39 09:42 09:42 09:42 10:39   11:42 11:42 11:42 12:39   13:42 13:42 13:42   14:09 14:39   15:09 15:42 15:42 15:42   16:09   16:39 17:09 17:42 17:42 18:09 18:39 19:42 19:42 20:39 21:39   23:39
S 32,0 0,4 Veresegyház, benzinkút 05:40 07:43   08:40 09:43 09:43 09:43 10:40   11:43 11:43 11:43 12:40   13:43 13:43 13:43   14:10 14:40   15:10 15:43 15:43 15:43   16:10   16:40 17:10 17:43 17:43 18:10 18:40 19:43 19:43 20:40 21:40   23:40
S 32,0 0,4 Veresegyház, benzinkút 05:40 07:43 08:01 08:40 09:43 09:43 09:43 10:40 11:01 11:43 11:43 11:43 12:40 13:01 13:43 13:43 13:43 14:01 14:10 14:40 15:01 15:10 15:43 15:43 15:43 16:01 16:10 16:31 16:40 17:10 17:43 17:48 18:10 18:40 19:48 19:43 20:41 21:40 21:48 23:40
S 32,4 0,8 Veresegyház, ált. isk. 05:41 07:44 08:02 08:41 09:44 09:44 09:44 10:41 11:02 11:44 11:44 11:44 12:41 13:02 13:44 13:44 13:44 14:02 14:11 14:41 15:02 15:11 15:44 15:44 15:44 16:02 16:11 16:32 16:41 17:11 17:44 17:49 18:11 18:41 19:49 19:44 20:42 21:41 21:49 23:41
Veresegyház, ált. isk.   07:57   08:55 09:55     10:55   11:55     12:55   13:55         14:55   15:25 15:55       16:25   16:55 17:25 17:55 17:55 18:25 18:57 19:57 19:57 20:53 21:58   23:58
Galgamácsa, Újtelep   08:25   09:25 10:25     11:25   12:25     13:25   14:25         15:25   15:55 16:25       16:55   17:25 17:55 18:25 18:25 18:55 19:25 20:25 20:25 21:20 22:25   00:25
S 32,4 0,8 Veresegyház, ált. isk. 05:41 07:44 08:02 08:41 09:44 09:44 09:44 10:41 11:02 11:44 11:44 11:44 12:41 13:02 13:44 13:44 13:44 14:02 14:11 14:41 15:02 15:11 15:44 15:44 15:44 16:02 16:11 16:32 16:41 17:11 17:44 17:49 18:11 18:41 19:49 19:44 20:42 21:41 21:49 23:41
S 32,7 1,1 Veresegyház, templom 05:42 07:45 08:03 08:42 09:45 09:45 09:45 10:42 11:04 11:45 11:45 11:45 12:42 13:03 13:45 13:45 13:45 14:03 14:12 14:42 15:03 15:12 15:45 15:45 15:45 16:03 16:12 16:33 16:42 17:12 17:45 17:50 18:12 18:42 19:50 19:45 20:43 21:42 21:50 23:42
S 33,0 1,4 Veresegyház, Fő út 130. 05:43 07:46 S 08:43 09:46 09:46 09:46 10:43 S 11:46 11:46 11:46 12:43 S 13:46 13:46 13:46 S 14:13 14:43 S 15:13 15:46 15:46 15:46 S 16:13 S 16:43 17:13 17:46 17:51 18:13 18:43 19:51 19:46 20:44 21:43 21:51 23:43
S 33,6 2,0 Veresegyház, aut. ford. 05:44 07:47 S 08:44 09:47 09:47 09:47 10:44 S 11:47 11:47 11:47 12:44 S 13:47 13:47 13:47 S 14:14 14:44 S 15:14 15:47 15:47 15:47 S 16:14 S 16:44 17:14 17:47 17:52 18:14 18:44 19:52 19:47 20:45 21:44 21:52 23:44
S S 0,8 Veresegyház, ált. isk. o o S o o o 09:50 o S o o 11:50 o S o o 13:50 S o o S o o o 15:50 S o S o S o S S o S S S o S S
28,8 S 0,0 Veresegyház, vá. bej. út     S       09:52   S     11:52   S     13:52 S     S       15:52 S   S   S   S S   S S S   S S
29,1 S .. Veresegyház, vá.     S       09:53   S     11:53   S     13:53 S     S       15:53 S   S   S   S S   S S S   S S
30,5 S .. Veresegyház-Ivacs vá.     S       09:56   S     11:56   S     13:56 S     S       15:56 S   S   S   S S   S S S   S S
32,1 S .. Veresegyház, Medveotthon     S       10:00   S     12:00   S     14:00 S     S       16:00 S   S   S   S S   S S S   S S
.. 35,1 .. Őrbottyán, Fő út     S           S         S       S     S         S   S   17:16   17:54 18:16   19:54 19:49 20:47   21:54 23:46
.. 35,9 .. Őrbottyán, Rendőrőrs     08:13           11:13         13:13       14:13     15:13         16:13   16:43   17:18   17:56 18:18   19:56 19:51 20:49   21:56 23:47
.. 36,5 .. Őrbottyán, posta     08:14           11:14         13:14       14:14     15:14         16:14   16:44   17:19   17:57 18:19   19:57 19:52 20:50   21:57 23:48
.. 37,0 .. Őrbottyán, vá. bej. út     08:15           11:15         13:15       14:15     15:15         16:15   16:45   17:20   17:58 18:20   19:58 19:53 20:51   21:58 23:49
.. 37,7 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u.     08:17           11:17         13:17       14:17     15:17         16:17   16:47   17:22   18:00 18:22   20:00 19:55 20:53   22:00 23:50
.. 38,3 .. Őrbottyán, Béke u.     08:18           11:18         13:18       14:18     15:18         16:18   16:48   17:23   18:01 18:23   20:01 19:56 20:54   22:01 23:51
.. 38,8 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford.     08:19           11:19         13:19       14:19     15:19         16:19   16:49   17:24   18:02 18:24   20:02 19:57 20:55   22:02 23:52

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A menetrendben feltüntetett 394-es, 452-es és 454-es járatok Veresegyház, benzinkút megállóhelyen
csatlakozást biztosítanak Őrbottyán felé a Budapest irányából érkező, Veresegyházig közlekedő 396-os és 397-es járatoktól.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27 - 31. közötti munkanapokon
36 nyári időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27 - 31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek