Navigáció átugrása
390

Veresegyház, Misszió–Revetek–Misszió

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 390 1       alacsonypadlós járat 390 3 M     alacsonypadlós járat 390 5 M     alacsonypadlós járat 390 7 M     alacsonypadlós járat 390 107 A     alacsonypadlós járat 390 9 M     alacsonypadlós járat 390 109 A     alacsonypadlós járat 390 11 M     alacsonypadlós járat 390 111 A     alacsonypadlós járat 390 13 M     alacsonypadlós járat 390 113 A     alacsonypadlós járat 390 15 M     alacsonypadlós járat 390 17 M     alacsonypadlós járat 390 19 M     alacsonypadlós járat 390 21 M     alacsonypadlós járat 390 23 M     alacsonypadlós járat 390 25 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Veresegyház, Misszió Eü. Központ   06:50   07:50   08:50   10:50   13:00   14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
0,8 0,8 Veresegyház, fogászati rendelő   06:52   07:52   08:52   10:52   13:02   14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
1,1 1,1 Veresegyház, templom   06:53   07:53   08:53   10:53   13:03   14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03
1,4 S Veresegyház, ált. isk.   06:54   07:54   08:54   10:54   13:04   14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
1,7 S Veresegyház, Újiskola u. 05:55 06:55 07:15 07:55 07:55 08:55 08:55 10:55 10:55 13:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
1,9 S Veresegyház, templom 05:56 06:56 07:16 07:56 07:56 08:56 08:56 10:56 10:56 13:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
2,3 1,5 Veresegyház, Bokréta u. 05:57 06:57 07:17 07:57 07:57 08:57 08:57 10:57 10:57 13:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
2,9 2,1 Veresegyház, Kútfő u. 05:58 06:58 07:18 07:58 07:58 08:58 08:58 10:58 10:58 13:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
3,3 2,5 Veresegyház, Levendula u. 05:59 06:59 07:19 07:59 07:59 08:59 08:59 10:59 10:59 13:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09
3,8 3,0 Veresegyház, Fodormenta u. 06:00 07:00 07:20 08:00 08:00 09:00 09:00 11:00 11:00 13:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
4,3 3,5 Veresegyház, Viczián u. 06:01 07:01 07:21 08:01 08:01 09:01 09:01 11:01 11:01 13:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
4,9 4,1 Veresegyház, adótorony 06:02 07:02 07:22 08:02 08:02 09:02 09:02 11:02 11:02 13:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12
5,2 4,4 Veresegyház, Búzavirág u. 06:03 07:03 07:23 08:03 08:03 09:03 09:03 11:03 11:03 13:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13
5,7 4,9 Veresegyház, Lévai u. 40. 06:04 07:04 07:24 08:04 08:04 09:04 09:04 11:04 11:04 13:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14
6,0 5,2 Veresegyház, Lévai u. 12. 06:05 07:05 07:25 08:05 08:05 09:05 09:05 11:05 11:05 13:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
6,9 S Veresegyház, ált. isk. 06:08 07:08 07:28 08:08 08:08 09:08 09:08 11:08 11:08 S 13:18 S S S S S S
7,2 S Veresegyház, Újiskola u. o 07:09 o 08:09 o 09:09 o 11:09 o S o S S S S S S
7,4 S Veresegyház, templom   07:10   08:10   09:10   11:10   S   S S S S S S
7,7 5,8 Veresegyház, fogászati rendelő   07:11   08:11   09:11   11:11   13:16   14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
8,0 6,1 Veresegyház, Gyermekliget u.   07:12   08:12   09:12   11:12   13:17   14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
8,5 6,6 Veresegyház, Misszió Eü. Központ   07:13   08:13   09:13   11:13   13:18   14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat