Navigáció átugrása
391

Veresegyház, Misszió–Hegyek–Misszió

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 391 1       alacsonypadlós járat 391 3 M     alacsonypadlós járat 391 5 M     alacsonypadlós járat 391 105 A     alacsonypadlós járat 391 9 M     391 11 M     alacsonypadlós járat 391 111 A     alacsonypadlós járat 391 13 M     alacsonypadlós járat 391 113 A     alacsonypadlós járat 391 17 M     alacsonypadlós járat 391 117 A     alacsonypadlós járat 391 19 M     alacsonypadlós járat 391 21 M     alacsonypadlós járat 391 121 O     alacsonypadlós járat 391 23 M     alacsonypadlós járat 391 25 M     alacsonypadlós járat 391 27 M     alacsonypadlós járat 391 29 M     alacsonypadlós járat 391 31 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ     06:45     08:15   10:15   12:15   13:20 14:20   15:20 16:20 17:20 18:20 19:30
0,8 0,8 .. Veresegyház, fogászati rendelő     06:47     08:17   10:17   12:17   13:22 14:22   15:22 16:22 17:22 18:22 19:31
1,1 1,1 .. Veresegyház, templom     06:48     08:18   10:18   12:18   13:23 14:23   15:23 16:23 17:23 18:23 19:32
1,4 1,4 .. Veresegyház, ált. isk.   06:19 06:49 06:49 07:19 08:19 08:19 10:19 10:19 12:19 12:19 13:24 14:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:33
1,8 1,8 .. Veresegyház, benzinkút   06:21 06:51 06:51 07:21 08:21 08:21 10:21 10:21 12:21 12:21 13:26 14:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:34
2,2 2,2 0,0 Veresegyház, vá. bej. út   06:22 06:52 06:52 07:22 08:22 08:22 10:22 10:22 12:22 12:22 13:27 14:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:35
S S 0,3 Veresegyház, vá.   S S S S S S S S S S 13:28 14:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:36
2,2 2,2 0,0 Veresegyház, vá. bej. út   06:22 06:52 06:52 07:22 08:22 08:22 10:22 10:22 12:22 12:22 | | | | | | | |
2,5 2,5 .. Veresegyház, Mester u.   06:23 06:53 06:53 07:23 08:23 08:23 10:23 10:23 12:23 12:23 13:30 14:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:37
3,0 3,0 .. Veresegyház, Eötvös u. 05:24 06:24 06:54 06:54 07:24 08:24 08:24 10:24 10:24 12:24 12:24 13:31 14:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:38
3,4 3,4 .. Veresegyház, Csokonai u. 05:25 06:25 06:55 06:55 07:25 08:25 08:25 10:25 10:25 12:25 12:25 13:32 14:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:39
3,6 3,6 .. Veresegyház, Ráday u. 05:26 06:26 06:56 06:56 07:26 08:26 08:26 10:26 10:26 12:26 12:26 13:33 14:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:40
4,2 4,2 .. Veresegyház, Attila u. 05:27 06:27 06:57 06:57 07:27 08:27 08:27 10:27 10:27 12:27 12:27 13:34 14:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:41
4,8 4,8 .. Veresegyház, Széchenyi tér óvoda 05:28 06:28 06:58 06:58 07:28 08:28 08:28 10:28 10:28 12:28 12:28 13:35 14:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:42
5,2 5,2 .. Veresegyház, Karacs u. 05:29 06:29 06:59 06:59 07:29 08:29 08:29 10:29 10:29 12:29 12:29 13:36 14:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:43
5,5 5,5 .. Veresegyház, Cserje u. 05:30 06:30 07:00 07:00 07:30 08:30 08:30 10:30 10:30 12:30 12:30 13:37 14:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:44
6,0 6,0 .. Veresegyház, Berkenye u. 05:31 06:31 07:01 07:01 07:31 08:31 08:31 10:31 10:31 12:31 12:31 13:38 14:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:45
6,4 6,4 .. Veresegyház, Árnyas óvoda 05:32 06:32 07:02 07:02 07:32 08:32 08:32 10:32 10:32 12:32 12:32 13:39 14:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:46
7,1 7,1 .. Veresegyház, Kilátó u. 05:33 06:33 07:03 07:03 07:33 08:33 08:33 10:33 10:33 12:33 12:33 13:40 14:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:47
7,5 7,5 .. Veresegyház, Csibaj u. 05:34 06:34 07:04 07:04 07:34 08:34 08:34 10:34 10:34 12:34 12:34 13:41 14:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:48
8,2 8,2 .. Veresegyház, Eresztvény u. 05:35 06:35 07:05 07:05 07:35 08:35 08:35 10:35 10:35 12:35 12:35 13:42 14:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:49
8,6 8,6 .. Veresegyház, Szőlőfürt u. 05:36 06:36 07:06 07:06 07:36 08:36 08:36 10:36 10:36 12:36 12:36 13:43 14:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:50
9,0 9,0 0,0 Veresegyház, Kertesi u. 05:37 06:37 07:07 07:07 07:37 08:37 08:37 10:37 10:37 12:37 12:37 13:44 14:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:51
S 9,3 S Erdőkertes, v. mh. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
10,1 10,5 S Veresegyház, benzinkút 05:39 06:39 S 07:09 07:39 08:39 08:39 10:39 10:39 12:39 12:39 13:46 14:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 S
10,5 10,9 S Veresegyház, ált. isk. | 06:40 S | 07:40 08:40 | 10:40 | 12:40 | 13:47 14:47 | 15:47 16:47 17:47 18:47 S
S 11,2 1,3 Veresegyház, Újiskola u. 05:40 S 07:10 07:10 S S 08:40 S 10:40 S 12:40 S S 14:47 S S S S 19:52
10,8 11,4 .. Veresegyház, templom o 06:41 o o 07:41 08:41 o 10:41 o 12:41 o 13:48 14:48 o 15:48 16:48 17:48 18:48 o
11,1 11,7 .. Veresegyház, fogászati rendelő   06:42     07:42 08:42   10:42   12:42   13:49 14:49   15:49 16:49 17:49 18:49  
11,4 12,0 .. Veresegyház, Gyermekliget u.   06:43     07:43 08:43   10:43   12:43   13:50 14:50   15:50 16:50 17:50 18:50  
11,9 12,5 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   06:44     07:44 08:44   10:44   12:44   13:51 14:51   15:51 16:51 17:51 18:51  

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat