Navigáció átugrása
393

Veresegyház, Misszió–Erdőkertes–Veresegyház, Misszió

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 393 51 M     alacsonypadlós járat 393 1 M     alacsonypadlós járat 393 101 A     alacsonypadlós járat 393 3 M     393 103 A     alacsonypadlós járat 393 7 M     393 9 M     alacsonypadlós járat 393 109 A     alacsonypadlós járat 393 59 M     alacsonypadlós járat 393 131 O     alacsonypadlós járat 393 111 A     alacsonypadlós járat 393 11 M     alacsonypadlós járat 393 13 M     alacsonypadlós járat 393 113 A     alacsonypadlós járat 393 15 M     alacsonypadlós járat 393 17 M     alacsonypadlós járat 393 19 M     alacsonypadlós járat 393 21 M     alacsonypadlós járat 393 23 M     alacsonypadlós járat 393 25 M    
0,0 0,0 0,0 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ       07:15   08:20 09:20         11:20 13:20   14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20
0,8 0,8 0,8 .. Veresegyház, fogászati rendelő       07:17   08:22 09:22         11:22 13:22   14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
1,1 1,1 1,1 .. Veresegyház, templom       07:18   08:23 09:23         11:23 13:23   14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
1,4 1,4 1,4 .. Veresegyház, ált. isk.   06:10 06:10 07:19 07:19 08:24 09:24 09:24   10:24 11:24 11:24 13:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
2,7 2,7 2,7 .. Erdőkertes, v. mh.   06:13 06:13 07:22 07:22 08:27 09:27 09:27   10:27 11:27 11:27 13:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
3,8 3,8 3,8 0,0 Erdőkertes, templom   06:15 06:15 07:24 07:24 08:29 09:29 09:29   10:29 11:29 11:29 13:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u.   S S S S S 09:30 S   S S S S S S S S S S S
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52.   S S S S S 09:31 S   S S S S S S S S S S S
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u.   S S S S S 09:32 S   S S S S S S S S S S S
S S S 1,4 Erdőkertes, Géza u., aut. ford.   S S S S S 09:33 S   S S S S S S S S S S S
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u.   S S S S S 09:34 S   S S S S S S S S S S S
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52.   S S S S S 09:35 S   S S S S S S S S S S S
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u.   S S S S S | S   S S S S S S S S S S S
3,8 3,8 3,8 0,0 Erdőkertes, templom   06:15 06:15 07:24 07:24 08:29 | 09:29   10:29 11:29 11:29 13:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
S 4,4 4,4 .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   06:17 06:17 07:26 07:26 08:31 09:39 09:31   10:31 11:31 11:31 13:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
S 4,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford.   06:18 06:18 07:27 07:27 08:32 09:40 09:32   10:32 11:32 11:32 13:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32
S 4,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford.   06:20 06:20 07:28 07:28 08:33 09:41 09:33   10:33 11:33 11:33 13:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
S 5,2 S .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   S S S S S 09:42 S   S S S S S S S S S S S
4,4 6,0 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S S S S 09:43 S   S S S S S S S S S S S
S S S 1,1 Erdőkertes, temető   S S S S S 09:45 S   S S S S S S S S S S S
4,4 6,0 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S S S S | S   S S S S S S S S S S S
5,0 6,6 S .. Erdőkertes, Villamos u.   S S S S S 09:47 S   S S S S S S S S S S S
5,4 7,0 S .. Erdőkertes, 4-es km-kő   S S S S S 09:48 S   S S S S S S S S S S S
6,2 7,8 S .. Erdőkertes, Máté tanya   S S S S S 09:49 S   S S S S S S S S S S S
6,7 8,3 S .. Erdőkertes(Háromház), aut. ford.   S S S S S 09:50 S 10:23 S S S S S S S S S S S
7,2 8,8 S .. Erdőkertes, Máté tanya   S S S S S o S 10:24 S S S S S S S S S S S
8,0 9,6 S .. Erdőkertes, 4-es km-kő   S S S S S   S 10:25 S S S S S S S S S S S
8,4 10,0 S .. Erdőkertes, Villamos u.   S S S S S   S 10:26 S S S S S S S S S S S
9,0 10,6 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S S S S   S | S S S S S S S S S S S
S S S 1,1 Erdőkertes, temető   S S S S S   S 10:28 S S S S S S S S S S S
9,0 10,6 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S S S S   S 10:30 S S S S S S S S S S S
S 11,4 S .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   S S S S S   S 10:32 S S S S S S S S S S S
S 11,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford. 05:20 06:20 06:20 07:28 07:28 08:33   09:33 10:33 10:33 11:33 11:33 13:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
S 12,2 5,2 .. Erdőkertes, Bethlen G. u. 05:21 06:21 06:21 07:29 07:29 08:34   09:34 10:34 10:34 11:34 11:34 13:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34
9,6 12,8 5,8 0,0 Erdőkertes, templom | | | | | |   | | | | | | | | | | | | |
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u. 05:24 06:24 06:24 07:32 07:32 08:37   09:37 10:37 10:37 11:37 11:37 13:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52. 05:25 06:25 06:25 07:33 07:33 08:38   09:38 10:38 10:38 11:38 11:38 13:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u. 05:26 06:26 06:26 07:34 07:34 08:39   09:39 10:39 10:39 11:39 11:39 13:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
S S S 1,4 Erdőkertes, Géza u., aut. ford. 05:27 06:27 06:27 07:35 07:35 08:40   09:40 10:40 10:40 11:40 11:40 13:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u. 05:28 06:28 06:28 07:36 07:36 08:41   09:41 10:41 10:41 11:41 11:41 13:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 o
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52. 05:29 06:29 06:29 07:37 07:37 08:42   09:42 10:42 10:42 11:42 11:42 13:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42  
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u. | | | | | |   | | | | | | | | | | | |  
9,6 12,8 5,8 0,0 Erdőkertes, templom 05:31 06:31 06:31 07:39 07:39 08:44   09:44 10:44 10:44 11:44 11:44 13:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44  
10,7 13,9 6,9 .. Erdőkertes, v. mh. 05:33 06:33 06:33 07:41 07:41 08:46   09:46 10:46 10:46 11:46 11:46 13:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46  
12,1 15,3 8,3 .. Veresegyház, Újiskola u. 05:38 06:38 06:38 07:46 07:46 08:51   09:51 10:51 10:51 11:51 11:51 13:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51  
12,4 15,6 8,6 .. Veresegyház, templom o 06:39 o 07:47 o 08:52   o 10:52 o o 11:52 13:52 o 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52  
12,7 15,9 8,9 .. Veresegyház, fogászati rendelő   06:40   07:48   08:53     10:53     11:53 13:53   14:53 15:53 16:53 17:53 18:53  
13,0 16,2 9,2 .. Veresegyház, Gyermekliget u.   06:41   07:49   08:54     10:54     11:54 13:54   14:54 15:54 16:54 17:54 18:54  
13,5 16,7 9,7 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   06:42   07:50   08:55     10:55     11:55 13:55   14:55 15:55 16:55 17:55 18:55  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek