Navigáció átugrása
393

Veresegyház, Misszió–Erdőkertes–Veresegyház, Misszió

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 393 51 M     393 3 M     393 103 O     393 9 M     393 59 M     393 11 16    
0,0 0,0 0,0 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   07:15   09:20   11:20
0,8 0,8 0,8 .. Veresegyház, fogászati rendelő   07:17   09:22   11:22
1,1 1,1 1,1 .. Veresegyház, templom   07:18   09:23   11:23
1,4 1,4 1,4 .. Veresegyház, ált. isk.   07:19 07:39 09:24   11:24
2,7 2,7 2,7 .. Erdőkertes, v. mh.   07:22 07:42 09:27   11:27
3,8 3,8 3,8 0,0 Erdőkertes, templom   07:24 07:44 09:29   11:29
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u.   S S 09:30   S
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52.   S S 09:31   S
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u.   S S 09:32   S
S S S 1,4 Erdőkertes, Géza u., aut. ford.   S S 09:33   S
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u.   S S 09:34   S
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52.   S S 09:35   S
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u.   S S |   S
3,8 3,8 3,8 0,0 Erdőkertes, templom   07:24 07:44 |   11:29
S 4,4 4,4 .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   07:26 07:46 09:39   11:31
S 4,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford.   07:27 07:47 09:40   11:32
S 4,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford.   07:28 07:48 09:41   11:33
S 5,2 S .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   S S 09:42   S
4,4 6,0 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S 09:43   S
S S S 1,1 Erdőkertes, temető   S S 09:45   S
4,4 6,0 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S |   S
5,0 6,6 S .. Erdőkertes, Villamos u.   S S 09:47   S
5,4 7,0 S .. Erdőkertes, 4-es km-kő   S S 09:48   S
6,2 7,8 S .. Erdőkertes, Máté tanya   S S 09:49   S
6,7 8,3 S .. Erdőkertes(Háromház), aut. ford.   S S 09:50 10:18 S
7,2 8,8 S .. Erdőkertes, Máté tanya   S S o 10:19 S
8,0 9,6 S .. Erdőkertes, 4-es km-kő   S S   10:20 S
8,4 10,0 S .. Erdőkertes, Villamos u.   S S   10:21 S
9,0 10,6 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S   | S
S S S 1,1 Erdőkertes, temető   S S   10:23 S
9,0 10,6 S 0,0 Erdőkertes, Katona József u.   S S   10:25 S
S 11,4 S .. Erdőkertes, Bethlen G. u.   S S   10:27 S
S 11,8 4,8 .. Erdőkertes, Thököly u. aut. ford. 05:20 07:28 07:48   10:28 11:33
S 12,2 5,2 .. Erdőkertes, Bethlen G. u. 05:21 07:29 07:49   10:29 11:34
9,6 12,8 5,8 0,0 Erdőkertes, templom | | |   | |
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u. 05:24 07:32 07:52   10:32 11:37
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52. 05:25 07:33 07:53   10:33 11:38
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u. 05:26 07:34 07:54   10:34 11:39
S S S 1,4 Erdőkertes, Géza u., aut. ford. 05:27 07:35 07:55   10:35 11:40
S S S 1,2 Erdőkertes, Nap u. 05:28 07:36 07:56   10:36 11:41
S S S 0,7 Erdőkertes, Géza u. 52. 05:29 07:37 07:57   10:37 11:42
S S S 0,1 Erdőkertes, Géza u. | | |   | |
9,6 12,8 5,8 0,0 Erdőkertes, templom 05:31 07:39 07:59   10:39 11:44
10,7 13,9 6,9 .. Erdőkertes, v. mh. 05:33 07:41 08:01   10:41 11:46
12,1 15,3 8,3 .. Veresegyház, Újiskola u. 05:38 07:46 08:06   10:46 11:51
12,4 15,6 8,6 .. Veresegyház, templom o 07:47 o   10:47 11:52
12,7 15,9 8,9 .. Veresegyház, fogászati rendelő   07:48     10:48 11:53
13,0 16,2 9,2 .. Veresegyház, Gyermekliget u.   07:49     10:49 11:54
13,5 16,7 9,7 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   07:50     10:50 11:55

Jelmagyarázat

16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27 - 31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek