Navigáció átugrása
392

Veresegyház, Ivacsok–Ligetek–Csonkás–Ivacsok

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 392 3       alacsonypadlós járat 392 9 M     alacsonypadlós járat 392 59 M     alacsonypadlós járat 392 43 A     alacsonypadlós járat 392 7 M     alacsonypadlós járat 392 29 A     alacsonypadlós járat 392 77 M     alacsonypadlós járat 392 177 A     alacsonypadlós járat 392 33 M     alacsonypadlós járat 392 133 A     alacsonypadlós járat 392 15 M     alacsonypadlós járat 392 115 A     alacsonypadlós járat 392 37       alacsonypadlós járat 392 35 M     alacsonypadlós járat 392 17 M     alacsonypadlós járat 392 19 M     alacsonypadlós járat 392 21 M     alacsonypadlós járat 392 23 M     alacsonypadlós járat 392 25 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Veresegyház, Szent Jakab u. 06:00 07:00   07:00 07:50     08:40 09:40 09:40 10:40   11:40            
0,7 0,7 .. Veresegyház, Dukát u. 06:01 07:01   07:01 07:51     08:41 09:41 09:41 10:41   11:41   13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
1,3 1,3 .. Veresegyház, Fillér u. 06:02 07:02   07:02 07:52     08:42 09:42 09:42 10:42   11:42   13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
2,3 2,3 .. Veresegyház, Nefelejcs u. 06:05 07:05   07:05 07:55     08:45 09:45 09:45 10:45   11:45   14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
2,7 2,7 .. Veresegyház, Árpád úti idősek otthona 06:06 07:06   07:06 07:56     08:46 09:46 09:46 10:46   11:46   14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
3,1 3,1 .. Veresegyház, vá. 06:07 07:07   07:07 07:57     08:47 09:47 09:47 10:47   11:47   14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
3,4 3,4 .. Veresegyház, vá. bej. út 06:08 07:08   07:08 07:58     08:48 09:48 09:48 10:48   11:48   14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
3,8 3,8 .. Veresegyház, benzinkút 06:09 07:09   07:09 07:59   08:49 08:49 09:49 09:49 10:49 10:49 11:49 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
4,2 4,2 .. Veresegyház, ált. isk. 06:10 |   07:10 08:00   08:50 08:50 09:50 09:50 10:50 10:50 11:50 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
S 4,5 .. Veresegyház, Újiskola u. S 07:12   S S   S S S o S S o S S S S S S
4,5 4,7 .. Veresegyház, templom 06:11 07:13   07:11 08:01   08:51 08:51 09:51   10:51 10:51   13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
4,8 5,0 .. Veresegyház, fogászati rendelő 06:12 07:14   07:12 08:02   08:52 08:52 09:52   10:52 10:52   13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
5,1 5,3 .. Veresegyház, Gyermekliget u. 06:13 07:15   07:13 08:03   08:53 08:53 09:53   10:53 10:53   13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
5,6 5,8 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 06:14 07:16   07:14 08:04   08:54 08:54 09:54   10:54 10:54   13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
5,6 5,8 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 06:15     07:15     08:55 08:55 09:55   10:55 10:55   13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
5,9 6,1 .. Veresegyház, Gyermekligeti Óvoda 06:16     07:16     08:56 08:56 09:56   10:56 10:56   13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
6,2 6,4 .. Veresegyház, Mosonyi M. u. 06:17     07:17     08:57 08:57 09:57   10:57 10:57   13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
6,5 6,7 .. Veresegyház, Fészekrakó u. 06:18     07:18     08:58 08:58 09:58   10:58 10:58   13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
6,8 7,0 .. Veresegyház, Sportföld u. 06:19     07:19     08:59 08:59 09:59   10:59 10:59   13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
7,4 7,6 .. Veresegyház, Huszka Jenő u. 06:20     07:20     09:00 09:00 10:00   11:00 11:00   13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
7,8 8,0 .. Veresegyház, Melódia tér 06:21     07:21     09:01 09:01 10:01   11:01 11:01   13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
8,2 8,4 .. Veresegyház, Kodály Zoltán u. 06:22     07:22     09:02 09:02 10:02   11:02 11:02   13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
8,6 8,8 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u. 06:23     07:23     09:03 09:03 10:03   11:03 11:03   13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
S S 0,5 Veresegyház, Kacsóh Pongrác u. S     S     S S S   S S   S S S S S S
8,6 8,8 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u. 06:23     07:23     09:03 09:03 10:03   11:03 11:03   13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
9,0 9,2 .. Veresegyház, Bartók Béla u. 06:24     07:24     09:04 09:04 10:04   11:04 11:04   13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
S 9,5 .. Veresegyház, Csonkás S     S     S S S   S S   S S S S S S
S 9,9 .. Veresegyház, Csomádi u. S     S     S S S   S S   S S S S S S
S 10,7 .. Veresegyház, Csomádi út 19. S     S     S S S   S S   S S S S S S
S 10,9 .. Veresegyház, Mogyoródi u. S     S     S S S   S S   S S S S S S
9,5 S .. Veresegyház, Szent Margit u. 06:25   07:25 07:25     09:05 09:05 10:05   11:05 11:05   13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
9,8 S .. Veresegyház, Szent István tér 06:26   07:26 07:26     09:06 09:06 10:06   11:06 11:06   13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
10,1 S .. Veresegyház, Tölgy u. 06:27   07:27 07:27     09:07 09:07 10:07   11:07 11:07   13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
10,5 S .. Veresegyház, Dió u. 06:28   07:28 07:28     09:08 09:08 10:08   11:08 11:08   13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
10,9 S .. Veresegyház, Patak u. 14. 06:29   07:29 07:29     09:09 09:09 10:09   11:09 11:09   13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
11,2 S .. Veresegyház, kisbolt 06:30   07:30 07:30     09:10 09:10 10:10   11:10 11:10   13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
11,9 S .. Veresegyház, Búcsú tér 06:31   07:31 07:31     09:11 09:11 10:11   11:11 11:11   13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
12,4 11,7 .. Veresegyház, Újiskola u. 06:32   07:32 07:32     09:12 09:12 10:12   11:12 11:12   13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
12,4 11,7 .. Veresegyház, Újiskola u. 06:33   07:33     08:30 09:13 09:13 10:13   11:13 11:13   13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
12,6 11,9 .. Veresegyház, ált. isk. 06:34   07:34     08:31 09:14 09:14 10:14   11:14 11:14   13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
13,0 12,3 .. Veresegyház, benzinkút 06:35   07:35     08:32 09:15 09:15 10:15   11:15 11:15   13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
13,4 12,7 .. Veresegyház, vá. bej. út 06:36   07:36     08:33 09:16 09:16 10:16   11:16 11:16   13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
13,7 13,0 .. Veresegyház, vá. 06:37   07:37     08:34 09:17 09:17 10:17   11:17 11:17   13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
14,1 13,4 .. Veresegyház, Árpád úti idősek otthona 06:38   07:38     08:35 09:18 09:18 10:18   11:18 11:18   13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
14,5 13,8 .. Veresegyház, Nefelejcs u. 06:39   07:39     08:36 09:19 09:19 10:19   11:19 11:19   13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
15,5 14,8 .. Veresegyház, Fillér u. 06:41   07:41     08:38 09:21 09:21 10:21   11:21 11:21   13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
16,0 15,3 .. Veresegyház, Szent Jakab u. 06:42   07:42     08:39 09:22 09:22 10:22   11:22 11:22   13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
16,7 16,0 .. Veresegyház, Dukát u. o   o     o 09:23 09:23 10:23   11:23 11:23   13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek