Navigáció átugrása
450, 452, 454

Gödöllő–Veresegyház–Őrbottyán–Váckisújfalu

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R E E R R R R R E R E R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 455 1 M     455 3       alacsonypadlós járat 451 1 M     455 7 I     455 5       alacsonypadlós járat 454 31 M     alacsonypadlós járat 455 9 M     394 101 16     451 51 A     455 11       alacsonypadlós járat 394 103 O     455 13 M     451 53 A     455 15       alacsonypadlós járat 394 5       455 17 M     451 55 A     451 21 M     455 21 A     alacsonypadlós járat 452 35 16     alacsonypadlós járat 455 19 M     alacsonypadlós járat 451 23       452 11 16     394 29 N     455 23 M     451 25 M     455 29 A     alacsonypadlós járat 452 39 16     alacsonypadlós járat 455 27 M     alacsonypadlós járat 451 27       452 19 16     455 31 M     394 33 M     451 29 M     455 35 A     alacsonypadlós járat 455 33 M     alacsonypadlós járat 451 31   2   398 233 A     399 35 M     455 37 M     451 33 M     455 43 A 2   alacsonypadlós járat 455 45 M     alacsonypadlós járat 451 35 M     398 39 M     455 39   2   alacsonypadlós járat 399 41 M     454 29 M     alacsonypadlós járat 455 41 M     alacsonypadlós járat 450 231 A 2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:15 05:20 05:50 06:25 06:25 06:55 07:25   07:25 08:25   09:25 09:25 10:25   11:25 11:25 12:25 12:25 12:40 12:55 13:25 13:40   13:55 14:25 14:25 14:40 14:55 15:25 15:40 15:55   16:25 16:25 16:55 17:25     17:55 18:25 18:25 18:55 19:25   20:25   21:25 22:30 22:30
0,7 0,7 .. Gödöllő, szökőkút 04:19 05:24 05:54 06:29 06:29 06:59 07:29   07:29 08:29   09:29 09:29 10:29   11:29 11:29 12:29 12:29 12:44 12:59 13:29 13:44   13:59 14:29 14:29 14:44 14:59 15:29 15:44 15:59   16:29 16:29 16:59 17:29     17:59 18:29 18:29 18:59 19:29   20:27   21:29 22:32 22:32
1,1 1,1 .. Gödöllő, Szilhát u. 04:20 05:25 05:55 06:30 06:30 07:00 07:30   07:30 08:30   09:30 09:30 10:30   11:30 11:30 12:30 12:30 12:45 13:00 13:30 13:45   14:00 14:30 14:30 14:45 15:00 15:30 15:45 16:00   16:30 16:30 17:00 17:30     18:00 18:30 18:30 19:00 19:30   20:28   21:30 22:33 22:33
1,5 1,5 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. 04:21 05:26 05:56 06:31 06:31 07:01 07:31   07:31 08:31   09:31 09:31 10:31   11:31 11:31 12:31 12:31 12:46 13:01 13:31 13:46   14:01 14:31 14:31 14:46 15:01 15:31 15:46 16:01   16:31 16:31 17:01 17:31     18:01 18:31 18:31 19:01 19:31   20:29   21:31 22:34 22:34
2,1 2,1 .. Gödöllő, Idősek Otthona 04:22 05:27 05:57 06:32 06:32 07:02 07:32   07:32 08:32   09:32 09:32 10:32   11:32 11:32 12:32 12:32 12:47 13:02 13:32 13:47   14:02 14:32 14:32 14:47 15:02 15:32 15:47 16:02   16:32 16:32 17:02 17:32     18:02 18:32 18:32 19:02 19:32   20:30   21:32 22:35 22:35
2,4 2,4 .. Gödöllő, Haraszti út 04:23 05:28 05:58 06:33 06:33 07:03 07:33   07:33 08:33   09:33 09:33 10:33   11:33 11:33 12:33 12:33 12:48 13:03 13:33 13:48   14:03 14:33 14:33 14:48 15:03 15:33 15:48 16:03   16:33 16:33 17:03 17:33     18:03 18:33 18:33 19:03 19:33   20:31   21:33 22:36 22:36
3,0 3,0 .. Gödöllő, Úrréti-tó 04:24 05:29 05:59 06:34 06:34 07:04 07:34   07:34 08:34   09:34 09:34 10:34   11:34 11:34 12:34 12:34 12:49 13:04 13:34 13:49   14:04 14:34 14:34 14:49 15:04 15:34 15:49 16:04   16:34 16:34 17:04 17:34     18:04 18:34 18:34 19:04 19:34   20:32   21:34 22:37 22:37
3,9 3,9 .. Szada, Tél u. 04:25 05:30 06:00 | 06:35 07:05 07:35   07:35 08:35   09:35 09:35 10:35   11:35 11:35 12:35 12:35 12:50 13:05 13:35 13:50   14:05 14:35 14:35 14:50 15:05 15:35 15:50 16:05   16:35 16:35 17:05 17:35     18:05 18:35 18:35 19:05 19:35   20:33   21:35 22:38 22:38
4,6 4,6 .. Szada, Dózsa Gy. út 6. 04:27 05:32 06:02 | 06:37 07:07 07:37   07:37 08:37   09:37 09:37 10:37   11:37 11:37 12:37 12:37 12:52 13:07 13:37 13:52   14:07 14:37 14:37 14:52 15:07 15:37 15:52 16:07   16:37 16:37 17:07 17:37     18:07 18:37 18:37 19:07 19:37   20:34   21:37 22:39 22:39
5,4 5,4 .. Szada, Dózsa Gy. út 51. 04:29 05:34 06:04 06:39 06:39 07:09 07:39   07:39 08:39   09:39 09:39 10:39   11:39 11:39 12:39 12:39 12:54 13:09 13:39 13:54   14:09 14:39 14:39 14:54 15:09 15:39 15:54 16:09   16:39 16:39 17:09 17:39     18:09 18:39 18:39 19:09 19:39   20:35   21:39 22:40 22:40
6,0 6,0 .. Szada, Dózsa Gy. út 111. 04:31 05:36 06:06 06:41 06:41 07:11 07:41   07:41 08:41   09:41 09:41 10:41   11:41 11:41 12:41 12:41 12:56 13:11 13:41 13:56   14:11 14:41 14:41 14:56 15:11 15:41 15:56 16:11   16:41 16:41 17:11 17:41     18:11 18:41 18:41 19:11 19:41   20:36   21:41 22:41 22:41
6,6 6,6 .. Szada, TÜZÉP telep 04:32 05:37 06:07 | 06:42 07:12 07:42   07:42 08:42   09:42 09:42 10:42   11:42 11:42 12:42 12:42 12:57 13:12 13:42 13:57   14:12 14:42 14:42 14:57 15:12 15:42 15:57 16:12   16:42 16:42 17:12 17:42     18:12 18:42 18:42 19:12 19:42   20:37   21:42 22:42 22:42
7,3 7,3 .. Veresegyház, KIG-telep 04:33 05:38 06:08 | 06:43 07:13 07:43   07:43 08:43   09:43 09:43 10:43   11:43 11:43 12:43 12:43 12:58 13:13 13:43 13:58   14:13 14:43 14:43 14:58 15:13 15:43 15:58 16:13   16:43 16:43 17:13 17:43     18:13 18:43 18:43 19:13 19:43   20:38   21:43 22:43 22:43
8,0 8,0 0,0 Veresegyház, vá. bej. út 04:35 05:40 06:10 | 06:45 07:15 07:45   | 08:45   09:45 | 10:45   11:45 | | 12:45 13:00 13:15 | 14:00   14:15 | 14:45 15:00 15:15 | 16:00 16:15   | 16:45 17:15 |     18:15 | 18:45 19:15 |   20:40   | 22:45 22:45
S S 0,3 Veresegyház, vá. S S S S S S S   07:45 S   S 09:45 S   S 11:45 12:45 S S S 13:45 S   S 14:45 S S S 15:45 S S   16:45 S S 17:45     S 18:45 S S 19:45   S   21:45 S S
Veresegyház                 08:11       10:11       12:11 13:11       14:11       15:11       16:11       17:11     18:11       19:11     20:11       22:11    
Budapest-Nyugati                 08:59       10:59       12:59 13:59       14:59       15:59       16:59       17:59     18:59       19:59     20:59       22:59    
Veresegyház                 07:50       09:50       11:50 12:50       13:50       14:50       15:50       16:50     17:50       18:50     19:50       21:50    
Vác                 08:26       10:26       12:26 13:26       14:26       15:26       16:26       17:26     18:26       19:26     20:26       22:26    
S S 0,3 Veresegyház, vá. S S S S S S S   07:46 S   S 09:46 S   S 11:46 12:46 S S S 13:46 S   S 14:46 S S S 15:46 S S   16:46 S S 17:46     S 18:46 S S 19:46   S   21:46 S S
8,0 8,0 0,0 Veresegyház, vá. bej. út 04:35 05:40 06:10 | 06:45 07:15 07:45   07:47 08:45   09:45 09:47 10:45   11:45 11:47 12:47 12:45 13:00 13:15 13:47 14:00   14:15 14:47 14:45 15:00 15:15 15:47 16:00 16:15   16:47 16:45 17:15 17:47     18:15 18:47 18:45 19:15 19:47   20:40   21:47 22:45 22:45
8,4 8,4 .. Veresegyház, benzinkút 04:36 05:41 06:11 06:45 06:46 07:16 07:46 08:01 07:48 08:46 09:01 09:46 09:48 10:46 11:01 11:46 11:48 12:48 12:46 13:01 13:16 13:48 14:01 14:01 14:16 14:48 14:46 15:01 15:16 15:48 16:01 16:16 16:31 16:48 16:46 17:16 17:48 17:48 18:10 18:16 18:48 18:46 19:16 19:48 19:43 20:41 20:41 21:48 22:46 22:46
8,8 8,8 .. Veresegyház, ált. isk. 04:37 05:42 06:12 06:46 06:47 07:17 07:47 08:02 07:49 08:47 09:02 09:47 09:49 10:47 11:02 11:47 11:49 12:49 12:47 13:02 13:17 13:49 14:02 14:02 14:17 14:49 14:47 15:02 15:17 15:49 16:02 16:17 16:32 16:49 16:47 17:17 17:49 17:49 18:11 18:17 18:49 18:47 19:17 19:49 19:49 20:42 20:42 21:49 22:47 22:47
Veresegyház, ált. isk.     06:23   07:07   07:57   07:57 08:55   09:55   10:55   11:55   12:55 12:57     13:55       14:55 14:57   15:35   16:15     16:55 16:57 17:35 17:57       18:57     19:57   20:53   21:58   23:06
Galgamácsa, Újtelep     06:50   07:30   08:25   08:25 09:25   10:25   11:25   12:25   13:25 13:25     14:25       15:25 15:25   16:05   16:45     17:25 17:25 18:05 18:25       19:25     20:25   21:20   22:25   23:33
8,8 8,8 .. Veresegyház, ált. isk. 04:37 05:42   06:46 06:47 07:17 07:47 08:02   08:47 09:02 09:47   10:47 11:02 11:47     12:47 13:02 13:17   14:02 14:02 14:17   14:47 15:02 15:17   16:02 16:17 16:32   16:47 17:17   17:49 18:11 18:17   18:47 19:17   19:49 20:42 20:42 21:49 22:47 22:47
9,1 9,1 .. Veresegyház, templom 04:38 05:43   06:47 06:48 07:18 07:48 08:03   08:48 09:03 09:48   10:48 11:03 11:48     12:48 13:03 13:18   14:03 14:03 14:18   14:48 15:03 15:18   16:03 16:18 16:33   16:48 17:18   17:50 18:12 18:18   18:48 19:18   19:50 20:43 20:43 21:50 22:48 22:48
9,5 S .. Veresegyház, Bokréta u. S S   S S S S 08:04   S 09:04 S   S 11:04 S     S 13:04 S   14:04 14:04 S   S 15:04 S   16:04 S 16:34   S S   S S S   S S   S S S S S S
10,1 S .. Veresegyház, Kútfő u. S S   S S S S 08:05   S 09:05 S   S 11:05 S     S 13:05 S   14:05 14:05 S   S 15:05 S   16:05 S 16:35   S S   S S S   S S   S S S S S S
10,5 S .. Veresegyház, Levendula u. S S   S S S S 08:06   S 09:06 S   S 11:06 S     S 13:06 S   14:06 14:06 S   S 15:06 S   16:06 S 16:36   S S   S S S   S S   S S S S S S
11,0 S .. Veresegyház, Fodormenta u. S S   S S S S 08:08   S 09:08 S   S 11:08 S     S 13:08 S   14:08 14:08 S   S 15:08 S   16:08 S 16:38   S S   S S S   S S   S S S S S S
11,5 S .. Veresegyház, Viczián u. S S   S S S S 08:09   S 09:09 S   S 11:09 S     S 13:09 S   14:09 14:09 S   S 15:09 S   16:09 S 16:39   S S   S S S   S S   S S S S S S
12,3 S .. Őrbottyán, Szent István u. S S   S S S S 08:10   S 09:10 S   S 11:10 S     S 13:10 S   14:10 14:10 S   S 15:10 S   16:10 S 16:40   S S   S S S   S S   S S S S S S
S 9,4 .. Veresegyház, Fő út 130. 04:39 05:44   | 06:49 07:19 07:49 S   08:49 S 09:49   10:49 S 11:49     12:49 S 13:19   S S 14:19   14:49 S 15:19   S 16:19 S   16:49 17:19   17:51 18:13 18:19   18:49 19:19   19:51 20:44 20:44 21:51 22:49 22:49
S 10,0 .. Veresegyház, aut. ford. 04:40 05:45   | 06:50 07:20 07:50 S   08:50 S 09:50   10:50 S 11:50     12:50 S 13:20   S S 14:20   14:50 S 15:20   S 16:20 S   16:50 17:20   17:52 18:14 18:20   18:50 19:20   19:52 20:45 20:45 21:52 22:50 22:50
S 11,5 .. Őrbottyán, Fő út 04:42 05:47   06:50 06:52 07:22 07:52 S   08:52 S 09:52   10:52 S 11:52     12:52 S 13:22   S S 14:22   14:52 S 15:22   S 16:22 S   16:52 17:22   17:54 18:16 18:22   18:52 19:22   19:54 20:47 20:47 21:54 22:52 o
13,4 11,8 .. Őrbottyán, csomádi elág.           |   |     |       |         |     | |       |     |   |         S S           S   S |    
13,9 12,3 .. Őrbottyán, Rendőrőrs           07:24   08:12     09:12       11:12         13:12     14:12 14:12       15:12     16:12   16:42         17:56 18:18           19:56   20:49 21:56    
13,9 12,3 .. Őrbottyán, Rendőrőrs           07:24   08:13     09:13       11:13         13:13     14:13 14:13       15:13     16:13   16:43         17:56 18:18           19:56   20:49 21:56    
14,5 12,9 .. Őrbottyán, posta           07:25   08:14     09:14       11:14         13:14     14:14 14:14       15:14     16:14   16:44         17:57 18:19           19:57   20:50 21:57    
S S 0,2 Őrbottyán, vá.           S   S     S       S         S     S S       S     S   S         S S           19:58   S S    
15,0 13,4 .. Őrbottyán, vá. bej. út           07:26   08:15     09:15       11:15         13:15     14:15 14:15       15:15     16:15   16:45         17:58 18:20           19:53   20:51 21:58    
15,0 13,4 0,0 Őrbottyán, vá. bej. út           |   08:15     09:15       11:15         |     | |       |     |   |         17:58 18:20           19:58   20:51 |    
15,7 14,1 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u.           07:28   08:17     09:17       11:17         13:17     14:17 14:17       15:17     16:17   16:47         18:00 18:22           20:00   20:53 22:00    
16,3 14,7 .. Őrbottyán, Béke u.           07:29   08:18     09:18       11:18         13:18     14:18 14:18       15:18     16:18   16:48         18:01 18:23           20:01   20:54 22:01    
16,8 15,2 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford.           07:30   08:19     09:19       11:19         13:19     14:19 14:19       15:19     16:19   16:49         18:02 18:24           20:02   20:55 22:02    
S 19,7 .. Váckisújfalu, v.mh.           07:35   08:24             11:24         o     o 14:24       o     o   16:54                       o   o o    
S 20,1 .. Váckisújfalu, Petőfi u.           07:36   08:25             11:25                 14:25                 16:55                                  

Jelmagyarázat

A menetrendben feltüntetett 394-es, 398-as és 399-es járatok Veresegyház, benzinkút megállóhelyen
csatlakozást biztosítanak Őrbottyán felé a Gödöllő irányából érkező 450-es és 455-ös járatoktól.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek