Navigáció átugrása
394

Csomád–Veresegyház–Őrbottyán–Galgamácsa–Püspökhatvan

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E R R R R R R R R R R R R E R R E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2016   M     394 1 M     394 101 M     394 3 M     alacsonypadlós járat 394 103 A     alacsonypadlós járat 394 5       394 7 16     alacsonypadlós járat 394 107 87     alacsonypadlós járat 394 207 A     alacsonypadlós járat 394 29       394 9       alacsonypadlós járat 394 41 87     alacsonypadlós járat 394 11 16     alacsonypadlós járat 2016   N     394 13 M     alacsonypadlós járat 394 33 M     2016   M     394 37 M     2016   M    
0,0 0,0 .. Csomád, Templom u.   06:55   08:30 08:30 10:30 12:30 12:30     14:00   15:00   16:00     17:30  
0,3 0,3 .. Csomád, kh.   06:56   08:31 08:31 10:31 12:31 12:31     14:01   15:01   16:01     17:31  
0,7 0,7 .. Csomád, Táncsics u.   06:57   08:32 08:32 10:32 12:32 12:32     14:02   15:02   16:02     17:32  
1,2 1,2 .. Csomád, József Attila u.   06:58   08:33 08:33 10:33 12:33 12:33     14:03   15:03   16:03     17:33  
1,6 1,6 .. Csomád, Veresegyházi elág.   07:00   08:35 08:35 10:35 12:35 12:35     14:05   15:05   16:05     17:35  
2,4 2,4 .. Veresegyház, GE Hungary bej. út   07:01   08:36 08:36 10:36 12:36 12:36     14:06   15:06   16:06     17:36  
S 3,8 .. Veresegyház, Bartók Béla u.   07:04   08:39 08:39 10:39 12:39 12:39     14:09   15:09   S     17:39  
S 4,2 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u.   07:05   08:40 08:40 10:40 12:40 12:40     14:10   15:10   S     17:40  
S S 0,5 Veresegyház, Kacsóh Pongrác u.   07:06   08:41 08:41 10:41 12:41 12:41     14:11   15:11   S     17:41  
S 4,2 0,0 Veresegyház, Liszt Ferenc u.   |   | | | | |     |   |   S     |  
S 4,6 .. Veresegyház, Kodály Zoltán u.   07:07   08:42 08:42 10:42 12:42 12:42     14:12   15:12   S     17:42  
S 5,0 .. Veresegyház, Melódia tér   07:08   08:43 08:43 10:43 12:43 12:43     14:13   15:13   S     17:43  
S 5,4 .. Veresegyház, Huszka Jenő u.   07:09   08:44 08:44 10:44 12:44 12:44     14:14   15:14   S     17:44  
S 6,0 .. Veresegyház, Sportföld u.   07:10   08:45 08:45 10:45 12:45 12:45     14:15   15:15   S     17:45  
S 6,3 .. Veresegyház, Fészekrakó u.   07:11   08:46 08:46 10:46 12:46 12:46     14:16   15:16   S     17:46  
S 6,6 .. Veresegyház, Mosonyi M. u.   07:12   08:47 08:47 10:47 12:47 12:47     14:17   15:17   S     17:47  
3,6 S .. Veresegyház, Csonkás   S   S S S S S     S   S   16:08     S  
4,0 S .. Veresegyház, Csomádi u.   S   S S S S S     S   S   16:09     S  
5,1 7,2 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   07:13   08:48 08:48 10:48 12:48 12:48     14:18   15:18   16:12     17:48  
5,1 7,2 .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ   07:14   08:49 08:49 10:49 12:49 12:49   13:49 14:19   15:19     16:19   17:49  
5,9 8,0 .. Veresegyház, fogászati rendelő   07:15   08:50 08:50 10:50 12:50 12:50   13:50 14:20   15:20     16:20   17:50  
S 8,3 .. Veresegyház, templom   07:16   08:51 08:51 10:51 12:51 12:51   13:51 14:21   15:21     16:21   17:51  
S 8,6 .. Veresegyház, ált. isk.   07:17   08:52 08:52 10:52 12:52 12:52   13:52 14:22   15:22     16:22   17:52  
S 9,3 .. Veresegyház, benzinkút   o   o 08:55 10:55 o 12:55   13:55 o   o     16:25   17:55  
S 9,3 .. Veresegyház, benzinkút     08:01   09:01 11:01   13:01 13:01 14:01   15:01       16:31   18:01  
S 9,7 .. Veresegyház, ált. isk.     08:02   09:02 11:02   13:02 13:02 14:02   15:02       16:32   18:02  
S 10,0 .. Veresegyház, templom     08:03   09:03 11:03   13:03 13:03 14:03   15:03       16:33   18:03  
6,0 10,3 .. Veresegyház, Fő út 130.     08:04   09:04 11:04   13:04 13:04 14:04   15:04       16:34   18:04  
6,6 10,9 .. Veresegyház, aut. ford.     08:05   09:05 11:05   13:05 13:05 14:05   15:05       16:35   18:05  
8,1 12,4 .. Őrbottyán, Fő út     08:07   09:07 11:07   13:07 13:07 14:07   15:07       16:37   18:07  
8,9 13,2 .. Őrbottyán, Rendőrőrs 07:13   08:09   09:09 11:09   13:09 13:09 14:09   15:09   15:12   16:39 17:18 18:08 19:01
9,5 13,8 .. Őrbottyán, posta 07:14   08:10   09:10 11:10   13:10 13:10 14:10   15:10   15:13   16:40 17:19 18:09 19:02
10,0 14,3 .. Őrbottyán, vá. bej. út 07:15   08:11   09:11 11:11   13:11 13:11 14:11   15:11   15:14   16:41 17:20 18:10 19:03
10,7 15,0 .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u. 07:17   08:13   09:13 11:13   13:13 13:13 14:13   15:13   15:16   16:43 17:22 18:11 19:05
11,3 15,6 .. Őrbottyán, Béke u. 07:18   08:14   09:14 11:14   13:14 13:14 14:14   15:14   15:17   16:44 17:23 18:12 19:06
11,8 16,1 .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford. 07:19   08:15   09:15 11:15   13:15 13:15 14:15   15:15   15:18   16:45 17:24 18:13 19:07
16,3 20,6 .. Váckisújfalu, v.mh. 07:26   08:20   o 11:20   o o 14:20   o   15:25   16:50 17:31 18:17 19:12
16,7 21,0 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 07:27   08:21     11:21       14:21       15:26   16:51 17:32 18:18 19:13
S 24,1 .. Galgamácsa, gyógyszertár 07:31   08:25     11:25       14:25       S   16:55 17:36 o S
S 24,5 .. Galgamácsa, művelődési ház 07:32   08:26     11:26       14:26       S   16:56 17:37   S
S 24,9 .. Galgamácsa, vá. 07:33   08:27     11:27       14:27       S   16:57 17:38   S
S 24,9 .. Galgamácsa, vá. 07:34   08:28     11:28       14:28       S   16:58 17:39   S
S 25,3 .. Galgamácsa, művelődési ház 07:35   08:29     11:29       14:29       S   16:59 17:40   S
S 25,7 .. Galgamácsa, gyógyszertár 07:36   08:30     11:30       14:30       S   17:00 17:41   S
20,2 26,4 .. Galgamácsa, fatelep 07:37   08:31     11:31       14:31       15:31   17:01 17:42   19:17
20,7 26,9 .. Galgamácsa, magtár 07:38   08:32     11:32       14:32       15:32   17:02 17:43   19:18
25,4 31,6 .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 07:44   08:37     11:37       14:37       15:38   17:07 17:49   19:24
26,1 32,3 .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 07:45   08:38     11:38       14:38       15:39   17:08 17:50   19:25
29,7 35,9 .. Püspökhatvan, kh. 07:50   08:42     11:42       14:42       15:44   17:12 17:55   19:30
30,2 36,4 .. Püspökhatvan, szeszfőzde 07:52   08:43     11:43       14:43       15:46   17:13 17:57   19:31

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek