Navigáció átugrása
394

Csomád–Veresegyház–Őrbottyán–Galgamácsa–Püspökhatvan

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 394 1 16     394 101 16     394 3 16     394 103 O     394 5 16     394 305 87     394 105 O     394 29 N     394 9 16     394 11 16     394 33 M    
0,0 0,0 .. .. Csomád, Templom u. 07:05   08:30 08:30 10:30   10:30   13:58 14:58  
0,3 0,3 .. .. Csomád, kh. 07:06   08:31 08:31 10:31   10:31   13:59 14:59  
0,7 0,7 .. .. Csomád, Táncsics u. 07:07   08:32 08:32 10:32   10:32   14:00 15:00  
1,2 1,2 .. .. Csomád, József Attila u. 07:08   08:33 08:33 10:33   10:33   14:01 15:01  
1,6 1,6 .. .. Csomád, Veresegyházi elág. 07:09   08:34 08:34 10:34   10:34   14:02 15:02  
2,4 2,4 .. .. Veresegyház, GE Hungary bej. út 07:10   08:35 08:35 10:35   10:35   14:03 15:03  
S 3,8 .. .. Veresegyház, Bartók Béla u. 07:12   08:37 08:37 10:37   10:37   S S  
S 4,2 0,0 .. Veresegyház, Liszt Ferenc u. 07:13   08:38 08:38 10:38   10:38   S S  
S S 0,5 .. Veresegyház, Kacsóh Pongrác u. 07:14   08:39 08:39 10:39   10:39   S S  
S 4,2 0,0 .. Veresegyház, Liszt Ferenc u. |   | | |   |   S S  
S 4,6 S 0,0 Veresegyház, Kodály Zoltán u. 07:15   08:40 08:40 10:40   10:40   S S  
S S S 1,1 Veresegyház, Üzletközpont 07:18   08:43 08:43 10:43   10:43   S S  
S S S 1,1 Veresegyház, Üzletközpont 07:19   08:44 08:44 10:44   10:44   S S  
S 5,0 S 1,7 Veresegyház, Melódia tér 07:20   08:45 08:45 10:45   10:45   S S  
S 5,4 .. .. Veresegyház, Huszka Jenő u. 07:21   08:46 08:46 10:46   10:46   S S  
S 6,0 .. .. Veresegyház, Sportföld u. 07:22   08:47 08:47 10:47   10:47   S S  
S 6,3 .. .. Veresegyház, Fészekrakó u. 07:23   08:48 08:48 10:48   10:48   S S  
S 6,6 .. .. Veresegyház, Mosonyi M. u. 07:24   08:49 08:49 10:49   10:49   S S  
3,6 S .. .. Veresegyház, Csonkás S   S S S   S   14:05 15:05  
4,0 S .. .. Veresegyház, Csomádi u. S   S S S   S   14:06 15:06  
5,1 7,2 .. .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 07:25   08:50 08:50 10:50   10:50   14:08 15:08  
5,1 7,2 .. .. Veresegyház, Misszió Eü. Központ 07:26   08:51 08:51 10:51 10:51 10:51 13:51     16:21
5,9 8,0 .. .. Veresegyház, fogászati rendelő 07:27   08:52 08:52 10:52 10:52 10:52 13:52     16:22
6,2 8,3 .. .. Veresegyház, templom 07:28   08:53 08:53 10:53 10:53 10:53 13:53     16:23
S 8,6 .. .. Veresegyház, ált. isk. 07:29   08:54 08:54 10:54 10:54 10:54 13:54     16:24
S 9,3 .. .. Veresegyház, benzinkút o 08:01 o 08:57 10:57 10:57 10:57 13:57     16:27
S 9,3 .. .. Veresegyház, benzinkút   08:01   09:01 11:01 11:01 11:01 14:01     16:31
S 9,7 .. .. Veresegyház, ált. isk.   08:02   09:02 11:02 11:02 11:02 14:02     16:32
S 10,0 .. .. Veresegyház, templom   08:03   09:03 11:03 11:03 11:03 14:03     16:33
6,6 10,4 .. .. Veresegyház, Bokréta u.   08:04   09:04 11:04 11:04 11:04 14:04     16:34
7,2 11,0 .. .. Veresegyház, Kútfő u.   08:05   09:05 11:05 11:05 11:05 14:05     16:35
7,6 11,4 .. .. Veresegyház, Levendula u.   08:06   09:06 11:06 11:06 11:06 14:06     16:36
8,1 11,9 .. .. Veresegyház, Fodormenta u.   08:08   09:08 11:08 11:08 11:08 14:08     16:38
8,6 12,4 .. .. Veresegyház, Viczián u.   08:09   09:09 11:09 11:09 11:09 14:09     16:39
9,4 13,2 .. .. Őrbottyán, Szent István u.   08:10   09:10 11:10 11:10 11:10 14:10     16:40
S 14,3 .. .. Őrbottyán, csomádi elág.   |   | | | | |     |
S 14,8 .. .. Őrbottyán, Rendőrőrs   08:12   09:12 11:12 11:12 11:12 14:12     16:42
S 14,8 .. .. Őrbottyán, Rendőrőrs   08:13   09:13 11:13 11:13 11:13 14:13     16:43
10,0 15,4 .. .. Őrbottyán, posta   08:14   09:14 11:14 11:14 11:14 14:14     16:44
10,5 15,9 .. .. Őrbottyán, vá. bej. út   08:15   09:15 11:15 11:15 11:15 14:15     16:45
11,2 16,6 .. .. Őrbottyán, Hajós Alfréd u.   08:17   09:17 11:17 11:17 11:17 14:17     16:47
11,8 17,2 .. .. Őrbottyán, Béke u.   08:18   09:18 11:18 11:18 11:18 14:18     16:48
12,3 17,7 .. .. Őrbottyán, Rákóczi F. u. aut. ford.   08:19   09:19 11:19 11:19 11:19 14:19     16:49
16,8 22,2 .. .. Váckisújfalu, v.mh.   08:24   o 11:24 11:24 11:24 14:24     16:54
17,2 22,6 .. .. Váckisújfalu, Petőfi u.   08:25     11:25 11:25 11:25 14:25     16:55
S 25,7 .. .. Galgamácsa, gyógyszertár   08:29     11:29 11:29 11:29 14:29     16:59
S 26,1 .. .. Galgamácsa, művelődési ház   08:30     11:30 11:30 11:30 14:30     17:00
S 26,5 .. .. Galgamácsa, vá.   08:31     11:31 11:31 11:31 14:31     17:01
S 26,5 .. .. Galgamácsa, vá.   08:32     11:32 11:32 11:32 14:32     17:02
S 26,9 .. .. Galgamácsa, művelődési ház   08:33     11:33 11:33 11:33 14:33     17:03
S 27,3 .. .. Galgamácsa, gyógyszertár   08:34     11:34 11:34 11:34 14:34     17:04
20,7 28,0 .. .. Galgamácsa, fatelep   08:35     11:35 11:35 11:35 14:35     17:05
21,2 28,5 .. .. Galgamácsa, magtár   08:36     11:36 11:36 11:36 14:36     17:06
25,9 33,2 .. .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1.   08:41     11:41 11:41 11:41 14:41     17:11
26,6 33,9 .. .. Galgagyörk, Falujáró u. 40.   08:42     11:42 11:42 11:42 14:42     17:12
30,2 37,5 .. .. Püspökhatvan, kh.   08:47     11:47 11:47 11:47 14:47     17:17
30,7 38,0 .. .. Püspökhatvan, szeszfőzde   08:48     11:48 11:48 11:48 14:48     17:18

Jelmagyarázat

16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27 - 31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27 - 31. közötti munkanapokon

szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek