Navigáció átugrása
459

Aszód–Domony–Iklad

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 459 15 T     459 1 M     459 3       459 17 T     459 5 I     459 19 T     459 7 M     459 11 M     459 13 M     459 21 M    
0,0 0,0 .. Aszód, Arany J. u.   07:15                
0,6 0,6 0,0 Aszód, vá. bej. út   07:16                
S S 0,7 Aszód, vá.   07:18                
S S 0,7 Aszód, vá.   07:20 09:35 13:55 15:50 16:05 17:15 19:50 21:40 22:50
0,6 0,6 0,0 Aszód, vá. bej. út   07:22 09:37 13:57 15:52 16:07 17:17 19:51 21:41 22:51
0,8 0,8 .. Aszód, művelődési ház   07:23 09:38 13:58 15:53 16:08 17:18 19:52 21:42 22:52
1,5 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2.   07:25 09:40 14:00 15:55 16:10 17:20 19:53 21:43 22:53
1,5 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2.   07:26 09:41 14:01 15:56 16:11 17:21 19:53 21:43 22:53
1,7 1,7 .. Aszód, ikladi elág.   07:27 09:42 14:02 15:57 16:12 17:22 19:54 21:44 22:54
2,2 2,2 .. Aszód, Széchenyi u. 32.   07:28 09:43 14:03 15:58 16:13 17:23 19:55 21:45 22:55
3,1 3,1 .. Iklad, Aszódi út   07:30 09:45 14:05 16:00 16:15 17:25 19:56 21:46 22:56
3,6 3,6 .. Iklad, Rákóczi u.   07:31 09:46 14:06 16:01 16:16 17:26 19:57 21:47 22:57
4,1 4,1 .. Iklad, művelődési otthon   07:32 09:47 14:07 16:02 16:17 17:27 19:58 21:48 22:58
S 5,1 .. Domony, Völgyi u.   07:34 09:49 14:09 16:04 16:19 17:29 20:00 21:50 23:00
S 5,5 .. Domony, kh.   07:35 09:50 14:10 16:05 16:20 17:30 20:01 21:51 23:01
S 6,0 .. Domony, Erdő u.   07:36 09:51 14:11 16:06 16:21 17:31 20:02 21:52 23:02
S 6,3 .. Domony, temető 05:35 07:37 09:52 14:12 16:07 16:22 17:32 20:03 21:53 23:03
S 6,6 .. Domony, Erdő u. 05:36 07:39 09:54 14:14 16:09 16:24 17:34 20:04 21:54 23:04
S 7,1 .. Domony, kh. 05:38 07:41 09:56 14:16 16:11 16:26 17:36 20:05 21:55 23:05
4,9 9,2 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:42 07:45 10:00 14:20 16:15 16:30 17:40 20:08 21:58 23:08
5,4 9,7 .. Iklad, orvosi rendelő 05:43 07:46 10:01 14:21 16:16 16:31 17:41 20:09 21:59 23:09
5,8 10,1 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 05:44 07:47 10:02 14:22 16:17 16:32 17:42 20:10 22:00 23:10
6,2 10,5 .. Iklad, Ipari Műszergyár 05:45 07:48 10:03 14:23 o 16:33 17:43 20:11 22:01 23:11

Jelmagyarázat


tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek