Navigáció átugrása
448

Dány–Gödöllő–Kistarcsa

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.05.31
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 448 1 A 2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Dány, aut. ford. 14:05
0,5 .. Dány, temető 14:06
1,1 .. Dány, Szőlő körút 14:07
1,5 .. Dány, Bethlen G. út 14:08
2,0 .. Dány, Ady Endre u. 14:09
5,6 .. Dány, sülysápi elág. 14:13
6,1 .. Dány-Szentkirály, alsó 14:14
6,8 .. Dány-Szentkirály, felső 14:15
7,9 .. Dány-Szentkirályi erdészlak 14:16
9,4 .. Isaszegi fácános 14:18
10,8 .. Isaszeg-Szentgyörgypuszta 14:20
11,3 .. Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 14:21
13,6 .. Isaszeg, Lignifer Kft. 14:24
14,1 .. Isaszeg, Madách u.-i iskola 14:26
14,8 .. Isaszeg, Kossuth u. 37. 14:28
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:29
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:30
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:31
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:33
15,9 .. Isaszeg, Toldi M. u. 14:35
16,4 .. Isaszeg, Hold u. 14:36
17,8 .. Gödöllői Gépgyár 14:39
18,9 .. Gödöllő, baromfitelep 14:42
19,3 .. Gödöllő, méhészet 14:43
20,0 .. Gödöllő, Olt. Ell. Int. 14:44
20,9 .. Gödöllő, Isaszegi út 90. 14:45
21,7 .. Gödöllő, Fürdő u. 14:47
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:48
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:49
22,5 .. Gödöllő, Török Ignác u. 14:50
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 14:52
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. 14:53
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  14:55
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 14:57
30,0 .. Kerepes, Templom tér 15:05
33,1 .. Kistarcsa, vendéglő 15:09
34,4 .. Kistarcsa, Megyei kórház 15:11

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek