Navigáció átugrása
448

Kistarcsa–Gödöllő–Dány

Menetrend érvényessége: 2019.06.01 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 448 2 A 2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Kistarcsa, Megyei kórház 17:40
1,3 .. Kistarcsa, vendéglő 17:43
4,4 .. Kerepes, Templom tér 17:47
11,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 17:55
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. 17:57
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  18:00
11,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 18:02
11,9 .. Gödöllő, Török Ignác u. 18:03
12,3 .. Gödöllő, vá. 18:04
12,3 .. Gödöllő, vá. 18:05
12,7 .. Gödöllő, Fürdő u. 18:06
13,5 .. Gödöllő, Isaszegi út 90. 18:08
14,4 .. Gödöllő, Olt. Ell. Int. 18:09
15,1 .. Gödöllő, méhészet 18:10
15,5 .. Gödöllő, baromfitelep 18:11
16,6 .. Gödöllői Gépgyár 18:14
18,0 .. Isaszeg, Hold u. 18:17
18,5 .. Isaszeg, Toldi M. u. 18:18
19,1 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 18:20
S 0,6 Isaszeg, vá. 18:21
S 0,6 Isaszeg, vá. 18:23
.. 1,2 Isaszeg, vá. bej. út |
19,6 1,5 Isaszeg, Kossuth u. 37. 18:25
20,3 .. Isaszeg, Madách u.-i iskola 18:27
20,8 .. Isaszeg, Lignifer Kft. 18:29
23,1 .. Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 18:32
23,6 .. Isaszeg-Szentgyörgypuszta 18:33
25,0 .. Isaszegi fácános 18:35
26,5 .. Dány-Szentkirályi erdészlak 18:37
27,6 .. Dány-Szentkirály, felső 18:38
28,3 .. Dány-Szentkirály, alsó 18:39
28,8 .. Dány, sülysápi elág. 18:40
32,4 .. Dány, Ady Endre u. 18:44
32,9 .. Dány, Bethlen G. út 18:45
33,3 .. Dány, Szőlő körút 18:46
33,9 .. Dány, temető 18:47
34,4 .. Dány, aut. ford. 18:48

Jelmagyarázat

#AP alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek