Navigáció átugrása
578

Vecsés–Gyál–Vecsés

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 578 1 M     578 3 M     578 5 M     578 7 M     578 9 M     578 11 M     578 13 M     578 15 M     578 17 M     578 19 M     578 21 M     578 23 M    
Budapest 05:03 05:31 06:33 07:38 08:38 10:38 12:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Vecsés 05:30 05:58 07:00 08:05 09:05 11:05 13:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
0,0 Vecsés, vá. 05:35 06:12 07:20 08:15 09:15 11:15 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
0,6 Vecsés, sportpálya 05:36 06:13 07:21 08:16 09:16 11:16 13:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
3,7 Gyál, Vecsési út 05:41 06:18 07:26 08:21 09:21 11:21 13:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
4,0 Gyál, Szent István u. 05:42 06:19 07:27 08:22 09:22 11:22 13:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
4,4 Gyál, Kőrösi út 05:43 06:20 07:28 08:23 09:23 11:23 13:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
4,8 Gyál, Damjanich u. 05:44 06:21 07:29 08:24 09:24 11:24 13:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
5,4 Gyál, Somogyi B. u. 05:45 06:22 07:30 08:25 09:25 11:25 13:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
5,8 Gyál, Ady E. u. 05:46 06:23 07:31 08:26 09:26 11:26 13:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
6,3 Gyál, Rákóczi u. 05:47 06:24 07:32 08:27 09:27 11:27 13:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
6,7 Gyál, Széchenyi u. 05:48 06:25 07:33 08:28 09:28 11:28 13:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
7,1 Gyál, Somogyi Béla u. 05:49 06:26 07:34 08:29 09:29 11:29 13:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
8,0 Gyál, Bocskai u. 05:50 06:28 07:36 08:31 09:31 11:31 13:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
11,0 Vecsés, Széchenyi u. 05:55 06:33 07:41 08:36 09:36 11:36 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
11,7 Vecsés, Besztercei u. 05:56 06:35 07:43 08:38 09:38 11:38 13:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
12,3 Vecsés, Halmy J. tér 05:57 06:36 07:44 08:39 09:39 11:39 13:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
13,2 Vecsés, vá. 05:58 06:38 07:46 08:41 09:41 11:41 13:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Vecsés 06:03 06:43 07:53 08:53 09:53 11:53 13:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Budapest 06:32 07:12 08:22 09:22 10:22 12:22 14:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek