Navigáció átugrása
578

Vecsés–Gyál–Vecsés

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 578 1 M     578 3 M     578 5 M     578 7 M     578 9 M     578 11 M     578 13 M     578 15 M     578 17 M     578 19 M     578 21 M     578 23 M    
Budapest 04:29   06:33 07:33 08:33 10:33 12:33 14:33 15:33 16:33 17:33 19:33
Vecsés 04:59   07:02 08:02 09:07 11:07 13:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07
0,0 Vecsés, vá. 05:10 05:55 07:06 08:07 09:50 11:50 13:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
0,6 Vecsés, sportpálya 05:11 05:56 07:07 08:08 09:51 11:51 13:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16
3,7 Gyál, Vecsési út 05:16 06:01 07:12 08:13 09:56 11:56 13:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
4,0 Gyál, Szent István u. 05:17 06:02 07:13 08:14 09:57 11:57 13:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22
4,4 Gyál, Kőrösi út 05:18 06:03 07:14 08:15 09:58 11:58 13:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23
4,8 Gyál, Damjanich u. 05:19 06:04 07:15 08:16 09:59 11:59 13:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
5,4 Gyál, Somogyi B. u. 05:20 06:05 07:16 08:17 10:00 12:00 13:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25
5,8 Gyál, Ady E. u. 05:21 06:06 07:17 08:18 10:01 12:01 13:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
6,3 Gyál, Rákóczi u. 05:22 06:07 07:18 08:19 10:02 12:02 13:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
6,7 Gyál, Széchenyi u. 05:23 06:08 07:19 08:20 10:03 12:03 13:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28
7,1 Gyál, Somogyi Béla u. 05:24 06:09 07:20 08:21 10:04 12:04 13:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
8,0 Gyál, Bocskai u. 05:25 06:11 07:22 08:23 10:06 12:06 13:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
11,0 Vecsés, Széchenyi u. 05:30 06:16 07:27 08:28 10:11 12:11 13:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36
11,7 Vecsés, Besztercei u. 05:31 06:18 07:29 08:30 10:13 12:13 13:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
12,3 Vecsés, Halmy J. tér 05:32 06:19 07:30 08:31 10:14 12:14 13:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
13,2 Vecsés, vá. 05:33 06:21 07:32 08:33 10:16 12:16 13:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Vecsés 05:45 06:31 07:37 08:38 10:24 12:24            
Budapest 06:14 07:02 08:07 09:07 10:52 12:52            

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek