Navigáció átugrása
514

Monor–Gomba–Felsőfarkasd

Menetrend érvényessége: 2019.07.14 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 514 101 O     514 1 M     514 3 A     514 5 A     513 1 M     514 7 M     514 9 M     513 3 I     514 11   2  
Budapest   06:03 08:03 10:03 10:03 12:03 14:03 14:33 16:03
Monor   06:37 08:37 10:37 10:37 12:37 14:37 15:07 16:37
0,0 Monor, vá. 06:10 06:45 08:45 10:45 10:45 12:45 14:45 15:15 16:45
0,5 Monor, vá. bej. út 06:11 06:46 08:46 10:46 10:46 12:46 14:46 15:16 16:46
1,0 Monor, orvosi rendelő 06:13 06:48 08:48 10:48 10:48 12:48 14:48 15:18 16:48
1,3 Monor, Vigadó 06:14 06:49 08:49 10:49 10:49 12:49 14:49 15:19 16:49
1,7 Monor, aut. áll. 06:15 06:50 08:50 10:50 10:50 12:50 14:50 15:20 16:50
1,7 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:15 06:50 08:50 10:50 10:50 12:50 14:50 15:20 16:50
3,3 Monor, Gép u. 06:18 06:53 08:53 10:53 10:53 12:53 14:53 15:23 16:53
7,0 Gomba, lovarda 06:23 06:58 08:58 10:58 10:58 12:58 14:58 15:28 16:58
7,8 Gomba, Vár út 06:24 06:59 08:59 10:59 10:59 12:59 14:59 15:29 16:59
8,6 Gomba, malomi elág. 06:26 07:01 09:01 11:01 11:01 13:01 15:01 15:31 17:01
9,6 Gomba, református templom 06:28 07:03 09:03 11:03 11:03 13:03 15:03 15:33 17:03
10,2 Gomba, Patay József u. 06:29 07:04 09:04 11:04 11:04 13:04 15:04 15:34 17:04
10,6 Gomba, aut. ford. 06:30 07:05 09:05 11:05 11:05 13:05 15:05 15:35 17:05
12,4 Gomba, tetei elág. 06:33 07:08 09:08 11:08 11:08 13:09 15:09 15:39 17:08
13,0 Felsőfarkasdi elág. 06:34 07:09 09:09 11:09 11:09 13:10 15:10 15:40 17:09
13,8 Felsőfarkasd, tehenészet 06:35 07:10 09:10 11:10 11:10 13:11 15:11   17:10
15,1 Felsőfarkasd, kereszt 06:38 07:13 09:13 11:13 11:13 13:14 15:14   17:13
15,8 Felsőfarkasd, aut.ford. 06:40 07:15 09:15 11:14 11:14 13:16 15:16   17:14

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én

szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek