Navigáció átugrása
514

Monor–Gomba–Felsőfarkasd

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 514 101 O     514 1 M     514 3 A     514 5 A     513 1 M     514 7 M     514 9 M     514 11   2  
Budapest   05:33 07:33 09:53 09:53 11:53 13:52 15:53
Monor   06:24 08:24 10:28 10:28 12:28 14:27 16:28
0,0 Monor, vá. 06:05 06:35 08:35 10:35 10:35 12:35 14:35 16:35
0,5 Monor, vá. bej. út 06:06 06:36 08:36 10:36 10:36 12:36 14:36 16:36
1,0 Monor, orvosi rendelő 06:08 06:38 08:38 10:38 10:38 12:38 14:38 16:38
1,3 Monor, Vigadó 06:09 06:39 08:39 10:39 10:39 12:39 14:39 16:39
1,7 Monor, aut. áll. 06:10 06:40 08:40 10:40 10:40 12:40 14:40 16:40
1,7 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:10 06:40 08:40 10:40 10:40 12:40 14:40 16:40
3,3 Monor, Gép u. 06:13 06:43 08:43 10:43 10:43 12:43 14:43 16:43
7,0 Gomba, lovarda 06:18 06:48 08:48 10:48 10:48 12:48 14:48 16:48
7,8 Gomba, Vár út 06:19 06:49 08:49 10:49 10:49 12:49 14:49 16:49
8,6 Gomba, malomi elág. 06:21 06:51 08:51 10:51 10:51 12:51 14:51 16:51
9,6 Gomba, református templom 06:23 06:53 08:53 10:53 10:53 12:53 14:53 16:53
10,2 Gomba, Patay József u. 06:24 06:54 08:54 10:54 10:54 12:54 14:54 16:54
10,6 Gomba, aut. ford. 06:25 06:55 08:55 10:55 10:55 12:55 14:55 16:55
12,4 Gomba, tetei elág. 06:28 06:58 08:58 10:58 10:58 12:59 14:59 16:58
13,0 Felsőfarkasdi elág. 06:29 06:59 08:59 10:59 10:59 13:00 15:00 16:59
13,8 Felsőfarkasd, tehenészet 06:30 07:00 09:00 11:00 11:00 13:01 15:01 17:00
15,1 Felsőfarkasd, kereszt 06:33 07:03 09:03 11:03 11:03 13:04 15:04 17:03
15,8 Felsőfarkasd, aut.ford. 06:35 07:05 09:05 11:04 11:04 13:06 15:06 17:04

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én

szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek