Navigáció átugrása
515-516

Monor–Gomba–Pánd

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R   R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 515 3 M     516 1   6   515 5 A 6   517 1 M     516 11 M     515 13 A     516 15 M     515 17 M     514 101 O     514 1 M     515 19 A     517 3 M     516 21 A     516 25       517 5       514 3 A     518 7       516 27 T     516 29 M     518 9 M     515 129 A     513 1 M     514 5 A     518 11       516 31 M     515 131 A     518 113 T     514 7 M     516 33 A     518 115 T     518 215 A     516 37 M     518 17 M     515 39 A     515 143 T     514 9 M     518 21       516 57 A     516 149 T     515 145 M     516 47 M     515 51 A     518 25 M     516 55 M     518 27 M     514 11       518 29   26   515 61 M     516 59 M     515 65 A 2   518 31 M     516 63   2   515 169 T     518 33 T 2   516 71   2   518 35 M     515 75 A 2   516 73 M     515 89   2   515 81 A 2   518 37 M     516 83 T     518 39   31  
Budapest     03:43 04:13 04:29         05:33 05:33 05:33 05:33 06:33 06:33 07:33 07:33 07:33 08:53 08:53 08:53 09:53 09:53 09:53 10:53 10:53 10:53 11:53 11:53 11:53 11:53 12:53 12:53 12:53   13:52 13:52 13:52 14:03 14:03 14:53 14:53 14:53 15:03 15:03 15:53 15:53 16:03 16:03 16:53 16:53 16:53 17:03 17:53 17:53 18:53 18:53 18:53 19:58 20:58 20:58 21:43 21:43
Monor     04:27 04:57 05:16         06:24 06:24 06:24 06:24 07:24 07:24 08:24 08:24 08:24 09:28 09:28 09:28 10:28 10:28 10:28 11:28 11:28 11:28 12:28 12:28 12:28 12:28 13:28 13:28 13:28   14:27 14:27 14:27 14:47 14:47 15:28 15:28 15:28 15:47 15:47 16:28 16:28 16:47 16:47 17:28 17:28 17:28 17:47 18:28 18:28 19:28 19:28 19:28 20:33 21:33 21:33 22:27 22:27
0,0 0,0 .. .. Monor, vá. 04:05 04:05 04:35 05:05 05:25 05:45 05:45 06:00 06:05 06:35 06:35 06:35 06:35 07:35 07:35 08:35 08:35 08:35 09:35 09:35 09:35 10:35 10:35 10:35 11:35 11:35 11:35 12:35 12:35 12:35 12:35 13:35 13:35 13:35 14:15 14:35 14:35 14:35 15:00 15:00 15:35 15:35 15:35 16:00 16:00 16:35 16:35 17:00 17:15 17:35 17:35 17:35 18:00 18:35 18:35 19:35 19:35 19:35 20:40 21:40 21:40 22:35 23:35
0,5 0,5 .. .. Monor, vá. bej. út 04:06 04:06 04:36 05:06 05:26 05:46 05:46 06:01 06:06 06:36 06:36 06:36 06:36 07:36 07:36 08:36 08:36 08:36 09:36 09:36 09:36 10:36 10:36 10:36 11:36 11:36 11:36 12:36 12:36 12:36 12:36 13:36 13:36 13:36 14:16 14:36 14:36 14:36 15:01 15:01 15:36 15:36 15:36 16:01 16:01 16:36 16:36 17:01 17:16 17:36 17:36 17:36 18:01 18:36 18:36 19:36 19:36 19:36 20:41 21:41 21:41 22:36 23:36
1,0 1,0 .. .. Monor, orvosi rendelő 04:08 04:08 04:38 05:08 05:28 05:48 05:48 06:03 06:08 06:38 06:38 06:38 06:38 07:38 07:38 08:38 08:38 08:38 09:38 09:38 09:38 10:38 10:38 10:38 11:38 11:38 11:38 12:38 12:38 12:38 12:38 13:38 13:38 13:38 14:18 14:38 14:38 14:38 15:03 15:03 15:38 15:38 15:38 16:03 16:03 16:38 16:38 17:03 17:18 17:38 17:38 17:38 18:03 18:38 18:38 19:38 19:38 19:38 20:43 21:43 21:43 22:38 23:38
1,3 1,3 .. .. Monor, Vigadó 04:09 04:09 04:39 05:09 05:29 05:49 05:49 06:04 06:09 06:39 06:39 06:39 06:39 07:39 07:39 08:39 08:39 08:39 09:39 09:39 09:39 10:39 10:39 10:39 11:39 11:39 11:39 12:39 12:39 12:39 12:39 13:39 13:39 13:39 14:19 14:39 14:39 14:39 15:04 15:04 15:39 15:39 15:39 16:04 16:04 16:39 16:39 17:04 17:19 17:39 17:39 17:39 18:04 18:39 18:39 19:39 19:39 19:39 20:44 21:44 21:44 22:39 23:34
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. 04:10 04:10 04:40 05:10 05:30 05:50 05:50 06:05 06:10 06:40 06:40 06:40 06:40 07:40 07:40 08:40 08:40 08:40 09:40 09:40 09:40 10:40 10:40 10:40 11:40 11:40 11:40 12:40 12:40 12:40 12:40 13:40 13:40 13:40 14:20 14:40 14:40 14:40 15:05 15:05 15:40 15:40 15:40 16:05 16:05 16:40 16:40 17:05 17:20 17:40 17:40 17:40 18:05 18:40 18:40 19:40 19:40 19:40 20:45 21:45 21:45 22:40 23:40
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:10 04:10 04:43 05:10 05:33 05:50 05:50 06:05 06:10 06:40 06:40 06:40 06:40 07:40 07:40 08:40 08:40 08:40 09:40 09:40 09:40 10:40 10:40 10:40 11:40 11:40 11:40 12:40 12:40 12:40 12:40 13:40 13:40 13:40 14:20 14:40 14:40 14:40 15:05 15:05 15:40 15:40 15:40 16:05 16:05 16:40 16:40 17:05 17:20 17:40 17:40 17:40 18:05 18:40 18:40 19:40 19:40 19:40 20:45 21:45 21:45 22:40 23:40
3,3 3,3 .. .. Monor, Gép u. 04:13 04:13 04:43 05:13 05:38 05:53 05:53 06:08 06:13 06:43 06:43 06:43 06:43 07:43 07:43 08:43 08:43 08:43 09:43 09:43 09:43 10:43 10:43 10:43 11:43 11:43 11:43 12:43 12:43 12:43 12:43 13:43 13:43 13:43 14:23 14:43 14:43 14:43 15:08 15:08 15:43 15:43 15:43 16:08 16:08 16:43 16:43 17:08 17:23 17:43 17:43 17:43 18:08 18:43 18:43 19:43 19:43 19:43 20:48 21:48 21:48 22:43 23:43
7,0 7,0 .. .. Gomba, lovarda 04:18 04:18 04:48 05:18 05:39 05:58 05:58 06:13 06:18 06:48 06:48 06:48 06:48 07:48 07:48 08:48 08:48 08:48 09:48 09:48 09:48 10:48 10:48 10:48 11:48 11:48 11:48 12:48 12:48 12:48 12:48 13:48 13:48 13:48 14:28 14:48 14:48 14:48 15:13 15:13 15:48 15:48 15:48 16:13 16:13 16:48 16:48 17:13 17:28 17:48 17:48 17:48 18:13 18:48 18:48 19:48 19:48 19:48 20:53 21:53 21:53 22:48 23:48
7,8 7,8 .. .. Gomba, Vár út 04:19 04:19 04:49 05:19 05:41 05:59 05:59 06:14 06:19 06:49 06:49 06:50 06:49 07:49 07:49 08:49 08:49 08:49 09:49 09:49 09:49 10:49 10:49 10:49 11:49 11:49 11:49 12:49 12:49 12:49 12:49 13:49 13:49 13:49 14:29 14:49 14:49 14:49 15:14 15:14 15:49 15:49 15:49 16:14 16:14 16:49 16:49 17:14 17:29 17:49 17:49 17:49 18:14 18:49 18:49 19:49 19:49 19:49 20:54 21:54 21:54 22:49 23:49
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. 04:21 04:21 04:51 05:21 05:43 06:01 06:01 06:16 06:21 06:51 06:51 06:52 06:51 07:51 07:51 08:51 08:51 08:51 09:51 09:51 09:51 10:51 10:51 10:51 11:51 11:51 11:51 12:51 12:51 12:51 12:51 13:51 13:51 13:51 14:31 14:51 13:51 14:51 15:16 15:16 15:51 15:51 15:51 16:16 16:16 16:51 16:51 S 17:31 17:51 17:51 17:51 18:16 18:51 18:51 19:51 19:51 19:51 20:56 21:56 21:56 22:51 23:51
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S 04:23 04:53 S 05:43 06:03 06:03 S 06:23 06:53 S 06:54 06:53 07:53 S 08:53 S 08:53 09:53 S 09:53 10:53 10:53 S 11:53 11:53 S 12:53 12:53 S S 13:53 S 13:53 14:33 14:53 S 14:53 15:18 S 15:53 15:53 S 16:18 S 16:53 S S 17:33 S S 17:53 18:18 S 18:53 S 19:53 19:53 20:58 21:58 21:58 22:53 23:53
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S 04:24 S S 05:44 S 06:04 S 06:24 06:54 S S 06:54 07:54 S 08:54 S 08:54 09:54 S S 10:54 10:54 S 11:54 S S 12:54 12:54 S S 13:54 S S S 14:54 S 14:54 15:19 S 15:54 S S 16:19 S 16:54 S S 17:34 S S 17:54 S S 18:54 S S 19:54 20:59 21:59 21:59 22:54 23:54
S .. 2,0 S Gomba, aut. ford. S 04:25 S S 05:45 S 06:05 S 06:25 06:55 S S 06:55 07:55 S 08:55 S 08:55 09:55 S S 10:55 10:55 S 11:55 S S 12:55 12:55 S S 13:55 S S S 14:55 S 14:55 15:20 S 15:55 S S 16:20 S 16:55 S S 17:35 S S 17:55 S S 18:55 S S 19:55 21:00 22:00 22:00 22:55 23:55
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S o S S o S o S     S S o o S   S o o S S     S o S S   o S S o S S S   S o o S o S S o S o S S o S S o S S o S S o 21:01 22:01 22:01 o 23:56
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S   04:53 S   06:03   S     S 06:56     S   S     S 09:53     S   11:53 S     S S   S 13:53 14:33   S     S   15:53 S   S   S S   S S   18:18 S   S 19:53   21:02 22:02 22:02   23:57
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. 04:21   04:55 05:21   06:05   06:11     06:51 06:58     07:51   08:51     09:51 09:55     10:51   11:55 11:51     12:51 12:51   13:51 13:55 14:35   13:51     15:16   15:55 15:51   16:16   16:51 17:16   17:51 17:51   18:20 18:51   19:51 19:55   21:04 22:04 22:04   23:59
9,4 9,4 .. .. Bénye, Fő u. 28. 04:23   04:57 05:23   06:07   06:18     06:53 07:00     07:53   08:53     09:53 09:57     10:53   11:57 11:53     12:53 12:53   13:53 13:57 14:37   13:53     15:18   15:57 15:53   16:18   16:53 17:18   17:53 17:53   18:22 18:53   19:53 19:57   21:06 22:06 22:06   00:01
10,1 10,1 .. .. Bénye, Fő u. 76. 04:25   04:59 05:25   06:09   06:20     06:55 07:02     07:55   08:55     09:55 09:59     10:55   11:59 11:55     12:55 12:55   13:55 13:59 14:39   13:55     15:20   15:59 15:55   16:20   16:55 17:20   17:55 17:55   18:24 18:55   19:55 19:59   21:08 22:08 22:08   00:03
10,3 10,3 .. .. Bénye, iskola |   | |   |   o     | |     |   |     | |     |   | |     | |   | | |   |     |   | |   |   | |   | |   | |   | |   | | |   |
10,5 10,5 .. .. Bénye, Alszeg 04:26   05:00 05:26   06:10         06:56 07:03     07:56   08:56     09:56 10:00     10:56   12:00 12:06     12:56 12:56   13:56 14:00 14:40   13:56     15:21   16:00 15:56   16:21   16:56 17:21   17:56 17:56   18:25 18:56   19:56 20:00   21:09 22:09 22:09   00:04
14,6 14,6 .. .. Káva, Bényei út 04:31   05:05 05:31   06:15         07:01 07:09     08:01   09:01     10:01 10:05     11:01   12:05 12:11     13:01 13:01   14:01 14:05 14:45   15:01     15:26   16:05 16:01   16:26   17:01 17:26   18:01 18:01   18:30 19:01   20:01 20:05   21:14 22:14 22:14   00:09
15,1 15,1 .. .. Káva, Hunyadi J. u. 04:32   05:06 05:32   06:15         07:02 07:10     08:02   09:02     10:02 10:06     11:02   12:06 12:12     13:02 13:02   14:02 14:06 14:46   15:02     15:27   16:06 16:02   16:27   17:02 17:27   18:02 18:02   18:31 19:02   20:02 20:06   21:15 22:15 22:15   00:10
18,2 18,2 .. .. Pánd, malom 04:36   05:10 05:36   06:20         07:06 07:15     08:06   09:06     10:06 10:10     11:06   12:10 12:16     13:06 13:06   14:06 14:10 14:50   15:06     15:31   16:10 16:06   16:31   17:06 17:31   18:06 18:06   18:35 19:06   20:06 20:10   21:19 22:19 22:19   00:14
18,9 18,9 .. .. Pánd, Fő u. 80. 04:37   05:11 05:37   06:21         07:07 07:17     08:07   09:07     10:07 10:11     11:07   12:11 12:17     13:07 13:07   14:07 14:11 14:51   15:07     15:32   16:11 16:07   16:32   17:07 17:32   18:07 18:07   18:36 19:07   20:07 20:11   21:20 22:20 22:20   00:15
19,5 19,5 .. .. Pánd, Fő u. 110. 04:38   05:12 05:38   06:22         07:08 07:18     08:08   09:08     10:08 10:12     11:08   12:12 12:18     13:08 13:08   14:08 14:12 14:52   15:08     15:33   16:12 16:08   16:33   17:08 17:33   18:08 18:08   18:37 19:08   20:08 20:12   21:21 22:21 22:21   00:16
19,9 19,9 .. .. Pánd, aut. ford. 04:39   05:13 05:39   06:23         07:09 07:19     08:09   09:09     10:09 10:13     11:09   12:13 12:19     13:09 13:09   14:09 14:13 14:53   15:09     15:34   16:13 16:09   16:34   17:09 17:34   18:09 18:09   18:38 19:09   20:09 20:13   21:22 22:22 22:22   00:17

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én ,
4 nem közlekedik XII. 31-én,
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
26 XII. 24-én Gomba, aut. ford. megállóhely érintésével közlekedik,
31 nem közlekedik XII. 24-én és 31-én 110 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek