Navigáció átugrása
517-518

Monor–Pánd–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 517 1 M     517 3 M     518 41 T     518 43 A     518 7       518 9 M     518 11       518 113 T     518 115 T     518 215 A     518 17 M     518 21       518 25 M     518 27 M     518 29   26   518 31 M     518 33   2   518 35 M     518 37 M     518 39   31  
Budapest 04:13 05:33 06:33 06:33 07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:03 15:33 16:33 17:33 18:33 20:58 22:43
Monor 04:57 06:24 07:24 07:24 08:24 09:28 10:28 11:28 12:28 12:28 13:28 14:27 15:28 15:47 16:28 17:28 18:28 19:28 21:33 23:27
0,0 0,0 .. .. Monor, vá. 05:05 06:35 07:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:00 16:35 17:35 18:35 19:35 21:40 23:35
0,5 0,5 .. .. Monor, vá. bej. út 05:06 06:36 07:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:01 16:36 17:36 18:36 19:36 21:41 23:36
1,0 1,0 .. .. Monor, orvosi rendelő 05:08 06:38 07:38 07:48 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:03 16:38 17:38 18:38 19:38 21:43 23:38
1,3 1,3 .. .. Monor, Vigadó 05:09 06:39 07:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:04 16:39 17:39 18:39 19:39 21:44 23:39
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. 05:10 06:40 07:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:05 16:40 17:40 18:40 19:40 21:45 23:40
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:13 06:40 07:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:05 16:40 17:40 18:40 19:40 21:48 23:40
3,3 3,3 .. .. Monor, Gép u. 05:18 06:43 07:43 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:08 16:43 17:43 18:43 19:43 21:53 23:43
7,0 7,0 .. .. Gomba, lovarda 05:18 06:48 07:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:13 16:48 17:48 18:48 19:48 21:54 23:48
7,8 7,8 .. .. Gomba, Vár út 05:21 06:50 07:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:14 16:49 17:49 18:49 19:49 21:56 23:49
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. S 06:52 07:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:16 16:51 17:51 18:51 19:51 21:58 23:51
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S 06:54 S S S S S S S S S S S S S S S S 21:58 23:53
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S 21:59 23:45
S .. 2,0 S Gomba, aut. ford. S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:00 23:55
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:01 23:56
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S 06:56 S S S S S S S S S S S S S S S S 22:02 23:57
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. 05:21 06:58 07:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:16 16:51 17:51 18:51 19:51 22:04 23:59
9,4 9,4 .. .. Bénye, Fő u. 28. 05:23 07:00 07:53 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:18 16:53 17:53 18:53 19:53 22:06 00:01
10,1 10,1 .. .. Bénye, Fő u. 76. 05:25 07:02 07:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:20 16:55 17:55 18:55 19:55 22:08 00:03
10,3 10,3 .. .. Bénye, iskola | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10,5 10,5 .. .. Bénye, Alszeg 05:26 07:03 07:56 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:21 16:56 17:56 18:56 19:56 22:09 00:04
14,6 14,6 .. .. Káva, Bényei út 05:31 07:09 08:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:01 14:01 15:01 16:01 16:26 17:01 18:01 19:01 20:01 22:14 00:09
15,1 15,1 .. .. Káva, Hunyadi J. u. 05:32 07:10 08:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:02 14:02 15:02 16:02 16:27 17:02 18:02 19:02 20:02 22:15 00:10
18,2 18,2 .. .. Pánd, malom 05:36 07:15 08:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:06 14:06 15:06 16:06 16:31 17:06 18:06 19:06 20:06 22:19 00:14
18,9 18,9 .. .. Pánd, Fő u. 80. 05:37 07:17 08:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 13:07 14:07 15:07 16:07 16:32 17:07 18:07 19:07 20:07 22:20 00:15
19,5 19,5 .. .. Pánd, Fő u. 110. 05:38 07:18 08:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:08 14:08 15:08 16:08 16:33 17:08 18:08 19:08 20:08 22:21 00:16
19,9 19,9 .. .. Pánd, aut. ford. 05:39 07:19 08:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:09 14:09 15:09 16:09 16:34 17:09 18:09 19:09 20:09 22:22 00:17
20,2 20,2 .. .. Pánd, Bartók B. u. 05:40 07:20 08:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:10 14:10 15:10 16:10 16:35 17:10 18:10 19:10 20:10 22:23 00:18
23,1 23,1 .. .. Tápióbicske, benzinkút 05:43 07:24 08:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:13 14:13 15:13 16:13 16:38 17:13 18:13 19:13 20:13 22:26 00:21
24,0 24,0 .. .. Tápióbicske, vásártér 05:45 07:26 08:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 13:15 14:15 15:15 16:15 16:40 17:15 18:15 19:15 20:15 22:28 00:23
24,6 24,6 .. .. Tápióbicske, Rákóczi u. 135. 05:46 07:27 08:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:16 14:16 15:16 16:16 16:41 17:16 18:16 19:16 20:16 22:29 00:24
25,1 25,1 .. .. Tápióbicske, kh. 05:47 07:28 08:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:17 14:17 15:17 16:17 16:42 17:17 18:17 19:17 20:17 22:30 00:25
25,6 25,6 .. .. Tápióbicske, Sági út 05:48 07:29                                    
26,4 26,4 .. .. Tápióbicske, Fehér István u. 05:50 07:31                                    
27,3 27,3 .. .. Tápióbicske, Külsősági út 05:52 07:33                                    
28,0 28,0 .. .. Hanolik dűlő 05:53 07:34                                    
29,6 29,6 .. .. Kőkereszt 05:55 07:36                                    
30,3 30,3 .. .. Nagykáta, Clarion gyár 05:56 07:37                                    
31,1 31,1 .. .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 05:57 07:38                                    
31,7 31,7 .. .. Nagykáta, strandfürdő 05:58 07:39                                    
32,5 32,5 .. .. Nagykáta, vá. 05:59 07:40                                    
33,0 33,0 .. .. Nagykáta, gimnázium 06:00 07:41                                    
33,4 33,4 .. .. Nagykáta, okmányiroda 06:01 07:42                                    
33,9 33,9 .. .. Nagykáta, templom 06:02 07:43                                    

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én,
26 XII. 24-én Gomba, aut. ford. megállóhely érintésével közlekedik
31 nem közlekedik XII. 24-én és 31-én 110 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek