Navigáció átugrása
513

Monor–Gomba–Felsőfarkasd–Úri–Sülysáp

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 513 1 M    
Budapest 09:53
Monor 10:28
0,0 .. Monor, vá. 10:35
0,5 .. Monor, vá. bej. út 10:36
1,0 .. Monor, orvosi rendelő 10:38
1,3 .. Monor, Vigadó 10:39
1,7 .. Monor, aut. áll. 10:40
1,7 .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  10:40
3,3 .. Monor, Gép u. 10:43
7,0 .. Gomba, lovarda 10:48
7,8 .. Gomba, Vár út 10:49
8,6 .. Gomba, malomi elág. 10:51
9,6 .. Gomba, református templom 10:53
10,2 .. Gomba, Patay József u. 10:54
10,6 .. Gomba, aut. ford. 10:55
12,4 .. Gomba, tetei elág. 10:58
13,0 0,0 Felsőfarkasdi elág. 10:59
S 0,8 Felsőfarkasd, tehenészet 11:00
S 2,1 Felsőfarkasd, kereszt 11:03
S 2,8 Felsőfarkasd, aut.ford. 11:04
S 2,1 Felsőfarkasd, kereszt 11:06
S 0,8 Felsőfarkasd, tehenészet 11:09
13,0 0,0 Felsőfarkasdi elág. |
14,0 .. Alsófarkasd, vadászház 11:12
17,5 .. Úri, trafóház 11:16
18,0 0,0 Úri, Rákóczi út 11:17
S 0,3 Úri, kh. 11:18
S 1,0 Úri, aut. ford. 11:20
S 1,0 Úri, aut. ford.  
S 0,3 Úri, kh.  
18,0 0,0 Úri, Rákóczi út  
19,0 .. Úri, újtelep  
20,8 .. Sűrű puszta  
21,8 .. Sülysáp, Úri u. 60.  
22,4 .. Sülysáp, úri elág.  
23,7 .. Sülysáp, kh.  
24,5 .. Sülysáp, vá.  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek