Navigáció átugrása
585-586

Monor–Vasad–Nyáregyháza

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.12.09
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 585 3 A     585 1 M     585 5 I     585 7 A     589 1 I     589 3 I     585 13 N     586 81 I     585 15 M     585 73 V     586 25 O     585 23 M     585 31 V     586 69 O     586 29 M     585 33 A     585 35 I     585 37 T     589 5 I     585 41 M     586 71 I     585 45 I     585 43 A     585 79 M     585 147 T     586 47 I     585 75 A 2   585 53 M     585 55 M     585 59 M     585 51 A 2   585 61 M     585 63 M     585 77 A 2   585 65 A 3   585 67 M    
0,0 0,0 .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00   06:35 06:35     07:35   08:40 08:40 09:40 09:40 10:40 10:40 10:40 12:40 12:40 12:40   13:40 14:15 14:40 14:40 15:10 15:40 15:40 16:40 16:40 17:10 18:10 18:40 19:40 20:40 20:40   23:30
0,7 0,7 .. Monor, orvosi rendelő 05:01   06:36 06:36     07:36   08:41 08:41 09:41 09:41 10:41 10:41 10:41 12:41 12:41 12:41   13:41 14:16 14:41 14:41 15:11 15:41 15:41 16:41 16:41 17:11 18:11 18:41 19:41 20:41 20:41   23:31
1,2 1,2 0,0 Monor, vá. bej. út 05:02   06:37 06:37     07:37   08:42 08:42 09:42 09:42 10:42 10:42 10:42 12:42 12:42 12:42   13:42 14:17 14:42 14:42 15:12 15:42 15:42 16:42 16:42 17:12 18:12 18:42 19:42 20:42 20:42   23:32
S S 0,5 Monor, vá. 05:03   06:38 06:38     07:38   08:43 08:43 09:43 09:43 10:43 10:43 10:43 12:43 12:43 12:43   13:43 S 14:43 14:43 15:13 15:43 15:43 16:43 16:43 17:13 18:13 18:43 19:43 20:43 20:43   23:33
Budapest 04:00   06:03 06:03     07:03   08:03 08:03 09:03 09:03 10:03 10:03 10:03 12:03 12:03 12:03   13:03   14:03 14:03 14:33 15:03 15:03 16:03 16:03 16:33 17:33 18:03 19:03 20:03 20:03 21:03 22:43
Monor 04:44   06:37 06:37     07:37   08:37 08:37 09:37 09:37 10:37 10:37 10:37 12:37 12:37 12:37   13:37   14:37 14:37 15:07 15:37 15:37 16:37 16:37 17:07 18:07 18:37 19:37 20:37 20:37 21:37 23:27
S S 0,5 Monor, vá. 05:03 05:15 06:40 06:40     07:40   08:45 08:45 09:45 09:45 10:45 10:45 10:45 12:45 12:45 12:45   13:45 S 14:45 14:45 15:15 15:45 15:45 16:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:45 20:45 20:45 21:45 23:35
1,8 1,8 1,6 Monor, Kistemplom 05:05 05:17 06:42 06:42     07:42   08:47 08:47 09:47 09:47 10:47 10:47 10:47 12:47 12:47 12:47   13:47 14:19 14:47 14:47 15:17 15:47 15:47 16:47 16:47 17:17 18:17 18:47 19:47 20:47 20:47 21:47 23:37
2,9 S .. Monor, Vasadi út 05:08 05:20 06:45 06:45     07:45   08:50 08:50 09:50 09:50 10:50 10:50 10:50 12:50 12:50 12:50   13:50 S 14:50 14:50 15:20 15:50 15:50 16:50 16:50 17:20 18:20 18:50 19:50 20:50 20:50 21:50 23:40
5,3 S 0,0 Vasad, kh. bej. út 05:12 05:24 06:49 06:49     07:49   08:54 08:54 09:54 09:54 10:54 10:54 10:54 12:54 12:54 12:54   13:54 S 14:54 14:54 15:24 15:54 15:54 16:54 16:54 17:24 18:24 18:54 19:54 20:54 20:54 21:54 23:44
S S 0,2 Vasad, ált. isk. S S S S     S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,9 Vasad, Petőfi S. u. S S S S     S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,8 Vasad, diákotthon S S S S     S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,9 Vasad, Petőfi S. u. S S S S     S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,2 Vasad, ált. isk. S S S S     S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S
5,3 S 0,0 Vasad, kh. bej. út 05:12 05:24 06:49 06:49     07:49   08:54 08:54 09:54 09:54 10:54 10:54 10:54 12:54 12:54 12:54   13:54 S 14:54 14:54 15:24 15:54 15:54 16:54 16:54 17:24 18:24 18:54 19:54 20:54 20:54 21:54 23:44
5,9 S .. Vasad, Rákóczi u. 05:13 05:25 06:50 06:50     07:50   08:55 08:55 09:55 09:55 10:55 10:55 10:55 12:55 12:55 12:55   13:55 S 14:55 14:55 15:25 15:55 15:55 16:55 16:55 17:25 18:25 18:55 19:55 20:55 20:55 21:55 23:45
6,6 S .. Vasad, Szabadság út 53. 05:14 05:26 06:51 06:51     07:51   08:56 08:56 09:56 09:56 10:56 10:56 10:56 12:56 12:56 12:56   13:56 S 14:56 14:56 15:26 15:56 15:56 16:56 16:56 17:26 18:26 18:56 19:56 20:56 20:56 21:56 23:46
7,5 S .. Vasad, Incefi-ház 05:16 05:28 06:53 06:53     07:53   08:58 08:58 09:58 09:58 10:58 10:58 10:58 12:58 12:58 12:58   13:58 S 14:58 14:58 15:28 15:58 15:58 16:58 16:58 17:28 18:28 18:58 19:58 20:58 20:58 21:58 23:48
8,9 S 0,0 Csévharaszt, aut. vt. 05:18 05:30 06:55 06:55     07:55   09:00 09:00 10:01 10:00 11:00 11:00 11:00 13:00 13:00 13:00   14:00 S 15:00 15:00 15:30 16:00 16:00 17:00 17:00 17:30 18:30 19:00 20:00 21:00 21:00 22:00 23:50
S S 0,4 Csévharaszt, kh. 05:19 05:31 06:56 06:56     07:56 08:25 09:01 09:01 10:02 10:01 11:01 11:01 11:01 13:01 13:01 13:01   14:01 S 15:01 15:01 15:31 16:01 16:01 17:01 17:01 17:31 18:31 19:01 20:01 21:01 21:01 22:01 23:51
S S 0,9 Csévharaszt, harangláb 05:21 05:33 06:58 06:58     07:58 08:26 09:03 09:03 10:04 10:03 11:03 11:03 11:03 13:03 13:03 13:03   14:03 S 15:03 15:03 15:33 16:03 16:03 17:03 17:03 17:33 18:33 19:03 20:03 21:03 21:03 22:03 23:53
S S 1,6 Csévharaszt, Petőfi S. u. 05:23 05:35 07:00 07:00     08:00 08:28 09:05 09:05 10:06 10:05 11:05 11:05 11:05 13:05 13:05 13:05   14:05 S 15:05 15:05 15:35 16:05 16:05 17:05 17:05 17:35 18:35 19:05 20:05 21:05 21:05 22:05 23:55
S S 2,2 Csévharaszt, Petőfi S. u. 56. 05:24 05:36 07:01 07:01     08:01 08:29 09:06 09:06 10:07 10:06 11:06 11:06 11:06 13:06 13:06 13:06   14:06 S 15:06 15:06 15:36 16:06 16:06 17:06 17:06 17:36 18:36 19:06 20:06 21:06 21:06 22:06 23:56
S S 2,7 Csévharaszt, aut. ford. 05:25 05:37 07:02 07:02     08:02 08:30 09:07 09:07 10:08 10:07 11:07 11:07 11:07 13:07 13:07 13:07   14:07 S 15:07 15:07 15:37 16:07 16:07 17:07 17:07 17:37 18:37 19:07 20:07 21:07 21:07 22:07 23:57
S S 2,2 Csévharaszt, Petőfi S. u. 56. o o o o     o o o o 10:09 o o 11:08 11:08 o o o   o S o o o o 16:08 o o o o o o o o o o
S S 1,6 Csévharaszt, Petőfi S. u.                     10:10     11:09 11:09           S         16:09                    
S S 0,9 Csévharaszt, harangláb                     10:12     11:11 11:11           S         16:11                    
S S 0,4 Csévharaszt, kh.                     10:14     11:13 11:13           S         16:13                    
8,9 S 0,0 Csévharaszt, aut. vt.                     10:15     11:14 11:14           S         16:14                    
S 5,3 .. Monor, Haleszi út                     S     S S           14:26         S                    
S 6,4 .. Csévharaszt, tanyacsoport                     S     S S           14:28         S                    
10,3 9,6 .. Csévharaszt, Állami sertéstelep                     10:18     11:16 11:16           14:32         16:16                    
11,3 10,6 .. Csévharaszt, Csévi ÁG.                     10:20     11:18 11:18           14:34         16:18                    
12,8 12,1 .. Felsőnyáregyháza, aut. ford.         07:05 07:25         10:23     11:21 11:21       13:10   14:37         16:21                    
13,5 12,8 .. Felsőnyáregyháza, v. elág.         07:06 07:26         10:24     o o       13:11   14:38         16:22                    
14,1 13,4 0,0 Szentimretelep, bej. út         07:08 |         10:25               13:13   |         16:24                    
S S 0,4 Szentimretelep, aut. ford.         S 07:29         S               S   14:41         S                    
14,1 13,4 0,0 Szentimretelep, bej. út         07:08 |         10:25               13:13   14:42         16:24                    
16,0 15,3 .. Nyáregyháza, kh.         07:12 07:34         10:29               13:17   14:48         16:28                    
16,5 15,8 .. Nyáregyháza, Nyáry P. u.                     10:30                   14:50         o                    

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat