Navigáció átugrása
585-586

Monor–Vasad–Nyáregyháza

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 585 1 M     585 3 A     585 5 I     585 7 A     589 1 I     589 3 I     585 113 M     585 13 O     585 81 I     585 15 M     585 73 V     585 23 M     586 25 O     586 29 M     586 69 O     585 31 V     585 37 T     585 35 I     585 33 A     589 5 I     585 41 M     586 71 I     585 79 M     585 45 I     585 43 A     586 47 I     585 147 T     585 53 M     585 75 A 2   585 55 M     585 59 M     585 51 A 2   585 61 M     585 63 M     585 77 A 2   585 85 M     585 65 A 3   585 67 M    
0,0 0,0 .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:15 06:35 06:25     07:30 07:35   08:35 08:40 09:35 09:35 10:35 10:35 10:40 12:35 12:40 12:35   13:35 14:15 14:35 14:40 14:35 15:40 15:35 16:35 16:35 17:35 18:35 18:35 19:35 20:40 20:40 21:40   23:30
0,7 0,7 .. Monor, orvosi rendelő   05:16 06:36 06:26     07:31 07:36   08:36 08:41 09:36 09:36 10:36 10:36 10:41 12:36 12:41 12:36   13:36 14:16 14:36 14:41 14:36 15:41 15:36 16:36 16:36 17:36 18:36 18:36 19:36 20:41 20:41 21:41   23:31
1,2 1,2 0,0 Monor, vá. bej. út   05:17 06:37 06:27     07:32 07:37   08:37 08:42 09:37 09:37 10:37 10:37 10:42 12:37 12:42 12:37   13:37 14:17 14:37 14:42 14:37 15:42 15:37 16:37 16:37 17:37 18:37 18:37 19:37 20:42 20:42 21:42   23:32
S S 0,5 Monor, vá.   05:18 06:38 06:30     07:35 07:40   08:40 08:45 09:40 09:40 10:40 10:40 10:43 12:40 12:43 12:40   13:40 S 14:40 14:43 14:40 15:43 15:40 16:40 16:40 17:40 18:40 18:40 19:40 20:43 20:43 21:43   23:33
Budapest 04:13 04:13 06:03 05:33     06:33 06:33   07:33 08:03 08:53 08:53 09:53 09:53 10:03 11:53 12:03 11:53   12:53   13:52 14:03 13:52 15:03 14:53 15:53 15:53 16:53 17:53 17:53 18:53 19:58 19:58 20:58 20:58 22:43
Monor 04:57 04:57 06:37 06:24     07:24 07:24   08:24 08:37 09:28 09:28 10:28 10:28 10:37 12:28 12:37 12:28   13:28   14:27 14:37 14:27 15:37 15:28 16:28 16:28 17:28 18:28 18:28 19:28 20:33 20:33 21:33 21:33 23:27
S S 0,5 Monor, vá. 05:15 05:18 06:40 06:30     07:35 07:40   08:40 08:45 09:40 09:40 10:40 10:40 10:45 12:40 12:45 12:40   13:40 S 14:40 14:45 14:40 15:45 15:40 16:40 16:40 17:40 18:40 18:40 19:40 20:45 20:45 21:45 21:45 23:35
1,8 1,8 1,6 Monor, Kistemplom 05:17 05:20 06:42 06:32     07:37 07:42   08:42 08:47 09:42 09:42 10:42 10:42 10:47 12:42 12:47 12:42   13:42 14:19 14:42 14:47 14:42 15:47 15:42 16:42 16:42 17:42 18:42 18:42 19:42 20:47 20:47 21:47 21:47 23:37
2,9 S .. Monor, Vasadi út 05:20 05:23 06:45 06:35     07:40 07:45   08:45 08:50 09:45 09:45 10:45 10:45 10:50 12:45 12:50 12:45   13:45 S 14:45 14:50 14:45 15:50 15:45 16:45 16:45 17:45 18:45 18:45 19:45 20:50 20:50 21:50 21:50 23:40
5,3 S 0,0 Vasad, kh. bej. út 05:24 05:27 06:49 06:39     07:44 07:49   08:49 08:54 09:49 09:49 10:49 10:49 10:54 12:49 12:54 12:49   13:49 S 14:49 14:54 14:49 15:54 15:49 16:49 16:49 17:49 18:49 18:49 19:49 20:54 20:54 21:54 21:54 23:44
S S 0,2 Vasad, ált. isk. S S S S     S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,9 Vasad, Petőfi S. u. S S S S     S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,8 Vasad, diákotthon S S S S     S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,9 Vasad, Petőfi S. u. S S S S     S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 0,2 Vasad, ált. isk. S S S S     S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S
5,3 S 0,0 Vasad, kh. bej. út 05:24 05:27 06:49 06:39     07:44 07:49   08:49 08:54 09:49 09:49 10:49 10:49 10:54 12:49 12:54 12:49   13:49 S 14:49 14:54 14:49 15:54 15:49 16:49 16:49 17:49 18:49 18:49 19:49 20:54 20:54 21:54 21:54 23:44
5,9 S .. Vasad, Rákóczi u. 05:25 05:28 06:50 06:40     07:45 07:50   08:50 08:55 09:50 09:50 10:50 10:50 10:55 12:50 12:55 12:50   13:50 S 14:50 14:55 14:50 15:55 15:50 16:50 16:50 17:50 18:50 18:50 19:50 20:55 20:55 21:55 21:55 23:45
6,6 S .. Vasad, Szabadság út 53. 05:26 05:29 06:51 06:41     07:46 07:51   08:51 08:56 09:51 09:51 10:51 10:51 10:56 12:51 12:56 12:51   13:51 S 14:51 14:56 14:51 15:56 15:51 16:51 16:51 17:51 18:51 18:51 19:51 20:56 20:56 21:56 21:56 23:46
7,5 S .. Vasad, Incefi-ház 05:28 05:31 06:53 06:43     07:48 07:53   08:53 08:58 09:53 09:53 10:53 10:53 10:58 12:53 12:58 12:53   13:53 S 14:53 14:58 14:53 15:58 15:53 16:53 16:53 17:53 18:53 18:53 19:53 20:58 20:58 21:58 21:58 23:48
8,9 S 0,0 Csévharaszt, Csillag sarok 05:30 05:33 06:55 06:45     07:50 07:55   08:55 09:00 09:55 09:56 10:55 10:55 11:00 12:55 13:00 12:55   13:55 S 14:55 15:00 14:55 16:00 15:55 16:55 16:55 17:55 18:55 18:55 19:55 21:00 21:00 22:00 22:00 23:50
S S 0,4 Csévharaszt, kh. 05:31 05:34 06:56 06:46     07:51 07:56 08:25 08:56 09:01 09:56 09:57 10:56 10:56 11:01 12:56 13:01 12:56   13:56 S 14:56 15:01 14:56 16:01 15:56 16:56 16:56 17:56 18:56 18:56 19:56 21:01 21:01 22:01 22:01 23:51
S S 0,9 Csévharaszt, harangláb 05:33 05:36 06:58 06:48     07:53 07:58 08:26 08:58 09:03 09:58 09:59 10:58 10:58 11:03 12:58 13:03 12:58   13:58 S 14:58 15:03 14:58 16:03 15:58 16:58 16:58 17:58 18:58 18:58 19:58 21:03 21:03 22:03 22:03 23:53
S S 1,6 Csévharaszt, Petőfi S. u. 05:35 05:38 07:00 06:50     07:55 08:00 08:28 09:00 09:05 10:00 10:01 11:00 11:00 11:05 13:00 13:05 13:00   14:00 S 15:00 15:05 15:00 16:05 16:00 17:00 17:00 18:00 19:00 19:00 20:00 21:05 21:05 22:05 22:05 23:55
S S 2,2 Csévharaszt, Petőfi S. u. 56. 05:36 05:39 07:01 06:51     07:56 08:01 08:29 09:01 09:06 10:01 10:02 11:01 11:01 11:06 13:01 13:06 13:01   14:01 S 15:01 15:06 15:01 16:06 16:01 17:01 17:01 18:01 19:01 19:01 20:01 21:06 21:06 22:06 22:06 23:56
S S 2,7 Csévharaszt, aut. ford. 05:37 05:40 07:02 06:52     07:57 08:02 08:30 09:02 09:07 10:02 10:03 11:02 11:02 11:07 13:02 13:07 13:02   14:02 S 15:02 15:07 15:02 16:07 16:02 17:02 17:02 18:02 19:02 19:02 20:02 21:07 21:07 22:07 22:07 23:57
S S 2,2 Csévharaszt, Petőfi S. u. 56. o o o o     o o o o o o 10:04 11:03 11:03 o o o o   o S o o o 16:08 o o o o o o o o o o o o
S S 1,6 Csévharaszt, Petőfi S. u.                         10:05 11:04 11:04             S       16:09                        
S S 0,9 Csévharaszt, harangláb                         10:07 11:06 11:06             S       16:11                        
S S 0,4 Csévharaszt, kh.                         10:09 11:08 11:08             S       16:13                        
8,9 S 0,0 Csévharaszt, Csillag sarok                         10:10 11:09 11:09             S       16:14                        
S 5,3 .. Monor, Haleszi út                         S S S             14:26       S                        
S 6,4 .. Csévharaszt, tanyacsoport                         S S S             14:28       S                        
10,3 9,6 .. Csévharaszt, Állami sertéstelep                         10:13 11:11 11:11             14:32       16:16                        
11,3 10,6 .. Csévharaszt, Csévi ÁG.                         10:15 11:13 11:13             14:34       16:18                        
12,8 12,1 .. Felsőnyáregyháza, aut. ford.         07:05 07:25             10:18 11:16 11:16         13:10   14:37       16:21                        
13,5 12,8 .. Felsőnyáregyháza, v. elág.         07:06 07:26             10:19 o o         13:11   14:38       16:22                        
14,1 13,4 0,0 Szentimretelep, bej. út         07:08 |             10:20             13:13   |       16:24                        
S S 0,4 Szentimretelep, aut. ford.         S 07:29             S             S   14:41       S                        
14,1 13,4 0,0 Szentimretelep, bej. út         07:08 |             10:20             13:13   14:42       16:24                        
16,0 15,3 .. Nyáregyháza, kh.         07:12 07:34             10:24             13:17   14:48       16:28                        
16,5 15,8 .. Nyáregyháza, Nyáry P. u.                         10:25                 14:50       o                        

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek