Navigáció átugrása
587

Monor–Csévharaszt

Menetrend érvényessége: 2019.05.27 -
Besorolás: R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 587 1 M     587 101 A 6   587 5 M     587 9 M     587 7 I     587 11 T     587 15 I    
0,0 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  03:45         06:25  
0,4 Monor, Vigadó |         |  
0,7 Monor, orvosi rendelő 03:46         06:26  
1,2 Monor, vá. bej. út 03:47         06:27  
1,7 Monor, vá. 03:50         06:30  
Budapest 02:45 02:45   03:43 05:03 05:38 15:03
Monor 03:32 03:32   04:27 05:37 06:22 15:37
1,7 Monor, vá. 03:50 04:00 04:15 04:35 05:50 06:30 15:45
2,3 Monor, Móricz Zs. u. 03:51 04:01 04:16 04:36 05:51 06:31 15:46
3,0 Monor, műút 03:52 04:02 04:17 04:37 05:52 06:32 15:47
3,6 Monor, Haleszi út 03:54 04:04 04:19 04:39 05:54 06:34 15:49
4,7 Csévharaszt, tanyacsoport 03:56 04:06 04:21 04:41 05:56 06:36 15:51
7,2 Csévharaszt, Csillag sarok 03:58 04:08 04:23 04:43 05:58 06:38 15:53
7,6 Csévharaszt, kh. 03:59 04:09 04:24 04:44 05:59 06:39 15:54
8,1 Csévharaszt, harangláb 04:00 04:10 04:25 04:45 06:00 06:40 15:55
8,8 Csévharaszt, Petőfi S. u. 04:01 04:11 04:26 04:46 06:01 06:41 15:56
9,4 Csévharaszt, Petőfi S. u. 56. 04:02 04:12 04:27 04:47 06:02 06:42 15:57
9,9 Csévharaszt, aut. ford. 04:03 04:13 04:28 04:48 06:03 06:43 15:58

Jelmagyarázat

6 nem közlekedik XII. 25-én, 26-án és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek