Navigáció átugrása
590-591

Pilis–Nyáregyháza–Újlengyel

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 591 63 T     591 3 A 6   591 1 T     591 9 I     591 17 A     591 11 I     595 106 M     590 19 M     591 21 A     590 25 M     595 2 N     590 29       590 33 M     595 4 M     590 35 A     590 39 M     595 8 M     590 43 M     590 41 M     590 45 A     590 49 M     590 51 M     590 53 A 2   590 153 M     590 55 M     590 57   2   590 59 M     590 61 M    
Budapest   02:45 04:13 04:13 04:13   05:33 06:33 06:33 08:53 09:53 11:53 13:43 13:52 13:52 14:43 14:53 15:03 15:53 15:53 16:43 16:53 17:53 17:53 19:03 19:58 20:58 22:43
Pilis   03:44 05:07 05:07 05:07   06:34 07:34 07:34 09:38 10:38 12:38 14:24 14:37 14:37 15:24 15:38 15:57 16:44 16:44 17:24 17:38 18:44 18:44 19:57 20:43 21:43 23:37
0,0 0,0 .. Pilis, vá. 03:30 03:50 05:15 05:15 05:35 05:35 06:40 07:45 07:45 09:45 10:50 12:45 14:35 14:40 14:45 15:35 15:50 16:05 16:55 16:55 17:35 17:45 18:55 18:55 20:05 20:55 21:55 23:40
S 0,9 .. Pilis, vh. | | 05:17 05:17 05:37 05:37 06:42 07:47 07:47 09:47 | 12:47 14:37 | 14:47 15:37 | 16:07 16:57 16:57 17:37 17:47 18:57 18:57 20:07 20:57 21:57 23:42
0,5 S .. Pilis, v. átjáró S S S S S S S S S S 10:52 S S 14:47 S S 15:52 S S S S S S S S S S S
1,7 3,7 .. Pilis, Botond u. | | 05:23 05:23 05:43 05:43 06:48 07:53 07:53 09:53 10:54 12:53 14:43 14:49 14:53 15:43 15:53 16:13 17:03 17:03 17:43 17:53 19:03 19:03 20:13 21:03 22:03 23:48
2,1 4,1 .. Pilis, Kölcsey F. u. 89. | | 05:24 05:24 05:44 05:44 06:49 07:54 07:54 09:54 10:55 12:54 14:44 14:50 14:54 15:44 15:54 16:14 17:04 17:04 17:44 17:54 19:04 19:04 20:14 21:04 22:04 23:49
3,7 5,7 0,0 Nyáregyháza, Bem J. u. | | 05:26 05:26 05:47 05:46 06:52 07:57 07:57 09:57 10:58 12:57 14:47 14:53 14:57 15:47 15:57 16:17 17:07 17:07 17:47 17:57 19:07 19:07 20:17 21:07 22:07 23:52
S S 0,4 Nyáregyháza, óvoda S S S S S S 06:53 07:58 S 09:58 10:59 12:58 14:48 14:54 14:58 15:48 15:58 16:18 17:08 17:08 17:48 17:58 19:08 19:08 20:18 21:08 22:08 23:53
S S 1,0 Nyáregyháza, Mátyás K. u. S S S S S S 06:55 08:00 S 10:00 11:01 13:00 14:50 14:56 15:00 15:50 16:00 16:20 17:10 17:10 17:50 18:00 19:10 19:10 20:20 21:10 22:10 23:55
S S 1,4 Nyáregyháza, kh. S S S S S S 06:56 08:01 S 10:01 11:02 13:01 14:51 14:57 15:01 15:51 16:01 16:21 17:11 17:11 17:51 18:01 19:11 19:11 20:21 21:11 22:11 23:56
4,6 6,6 1,9 Nyáregyháza, Nyáry P. u. | | 05:28 05:28 05:49 05:48 06:57 08:02 07:59 10:02 11:03 13:02 14:52 14:58 15:02 15:52 16:02 16:22 17:12 17:12 17:52 18:02 19:12 19:12 20:22 21:12 22:12 23:57
5,2 7,2 .. Nyáregyháza, Orgona u. | | 05:29 05:29 05:51 05:49 06:58 08:04 08:01 10:04 11:05 13:04 14:54 15:00 15:04 15:54 16:03 16:24 17:14 17:14 17:54 18:04 19:14 19:14 20:24 21:14 22:14 23:59
5,8 7,8 .. Nyáregyháza, Csalogány u. | | 05:30 05:30 05:52 05:50 07:00 08:05 08:02 10:05 11:06 13:05 14:55 15:01 15:05 15:55 16:04 16:25 17:15 17:15 17:55 18:05 19:15 19:15 20:25 21:15 22:15 00:00
6,2 8,2 .. Nyáregyháza, aut. ford. | | 05:31 05:31 05:53 05:51 07:01 08:06 08:03 10:06 11:07 13:06 14:56 15:02 15:06 15:56 16:05 16:26 17:16 17:16 17:56 18:06 19:16 19:16 20:26 21:16 22:16 00:01
10,6 12,6 .. Újlengyel, Lakópark | | o o 05:59 o 07:05 08:12 08:09 10:12 11:13 13:12 o 15:08 15:12 o 16:09 o 17:22 17:22 o 18:12 19:22 19:22 o 21:22 22:22 00:07
11,5 13,5 .. Újlengyel, Kossuth u. | |     06:00   07:06 08:13 08:10 10:13 11:14 13:13   15:09 15:13   16:10   17:23 17:23   18:13 19:23 19:23   21:23 22:23 00:08
11,8 13,8 .. Újlengyel, Rákóczi út | |     06:01   07:07 08:14 08:11 10:14 11:15 13:14   15:10 15:14   16:11   17:24 17:24   18:14 19:24 19:24   21:24 22:24 00:09
12,3 14,3 .. Újlengyel, ált. isk. | |     06:02   07:08 08:15 08:12 10:15 11:16 13:15   15:11 15:15   16:12   17:25 17:25   18:15 19:25 19:25   21:25 22:25 00:10
12,7 14,7 .. Újlengyel, Akácfa u. | |     06:03   07:09 08:16 08:13 10:16 11:17 13:16   15:12 15:16   16:13   17:26 17:26   18:16 19:26 19:26   21:26 22:26 00:11
13,1 15,1 .. Újlengyel, aut. ford. 03:52 04:12     06:04   07:10 08:17 08:14 10:17 11:18 13:17   15:13 15:17   16:14   17:27 17:27   18:17 19:27 19:27   21:27 22:27 00:12

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én,
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én

tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek