Navigáció átugrása
488

Úri–Sülysáp

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 488 1   6   488 3 M     488 5 N     488 7 M     488 9       488 11 I     488 13       488 15       488 17       488 19       488 21       488 23 M     488 25 M     488 127 A     513 3 I     488 27 M     488 29 M     488 31 M     488 33   2   488 35 M     488 37   2   488 39   2   488 41 M    
0,0 Úri, aut. ford. 03:45 04:15 04:45 05:15 05:40 06:00 06:45 07:45 09:45 11:45 13:35 14:35 15:15 15:35 15:51 15:55 16:35 16:55 17:35 18:35 19:35 20:35 21:20
0,7 Úri, kh. 03:47 04:17 04:47 05:17 05:42 06:02 06:47 07:47 09:47 11:47 13:37 14:37 15:17 15:37 15:52 15:57 16:37 16:57 17:37 18:37 19:37 20:37 21:22
1,0 Úri, Rákóczi út 03:48 04:18 04:48 05:18 05:43 06:03 06:48 07:48 09:48 11:48 13:38 14:38 15:18 15:38 15:53 15:58 16:38 16:58 17:38 18:38 19:38 20:38 21:23
2,0 Úri, újtelep 03:50 04:20 04:50 05:20 05:45 06:05 06:50 07:50 09:50 11:50 13:40 14:40 15:20 15:40 15:55 16:00 16:40 17:00 17:40 18:40 19:40 20:40 21:25
3,8 Sűrű puszta 03:52 04:23 04:53 05:23 05:48 06:08 06:53 07:53 09:53 11:53 13:43 14:43 15:23 15:43 15:58 16:03 16:43 17:03 17:43 18:43 19:43 20:43 21:28
4,8 Sülysáp, Úri u. 60. 03:54 04:25 04:55 05:25 05:50 06:10 06:55 07:55 09:55 11:55 13:45 14:45 15:25 15:45 16:00 16:05 16:45 17:05 17:45 18:45 19:45 20:45 21:30
5,4 Sülysáp, úri elág. 03:55 04:26 04:56 05:26 05:51 06:11 06:56 07:56 09:56 11:56 13:46 14:46 15:26 15:46 16:01 16:06 16:46 17:06 17:46 18:46 19:46 20:46 21:31
6,7 Sülysáp, kh. 03:58 04:29 04:59 05:29 05:54 06:14 06:59 07:59 09:59 11:59 13:49 14:49 15:29 15:49 16:03 16:09 16:49 17:09 17:49 18:49 19:49 20:49 21:34
7,5 Sülysáp, vá. 04:00 04:31 05:01 05:31 05:56 06:16 07:01 08:01 10:01 12:01 13:51 14:51 15:31 15:51 16:05 16:11 16:51 17:11 17:51 18:51 19:51 20:51 21:36
Sülysáp 04:08 04:38 05:08 05:39 06:13 06:33 07:13 08:10 10:10 12:10 14:10 15:10   16:10 16:10 16:24 17:10 17:24 18:10 19:10 20:24 21:24  
Budapest 04:45 05:15 05:45 06:25 06:50 07:10 07:50 08:45 10:45 12:45 14:45 15:45   16:45 16:45 17:10 17:45 18:10 18:45 19:45 21:10 22:10  

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek