Navigáció átugrása
489

Sülysáp–Kóka

Menetrend érvényessége: 2019.02.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 489 1 M     489 3   6   489 5 M     489 7   6   489 9 M     491 1 N     489 11       489 13       489 15       489 17       491 3 I     489 19 T     489 21       489 23 M     489 25 M     489 27 M     489 29       489 43 M     489 31 M     489 33   2   489 35   2   489 37 M     489 39   2   489 41 M    
Budapest       04:10 05:10   06:15 08:15 10:15 12:15 13:15 13:15 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 18:15 19:15 20:15 20:50 22:50
Sülysáp       04:55 05:55   07:00 08:48 10:48 12:48 13:48 13:48 14:48 15:24 15:48 16:22 16:48 17:22 17:48 18:48 19:48 20:48 21:35 23:35
0,0 .. Sülysáp, vá. 03:55 04:10 04:40 05:05 06:05 06:40 07:10 08:55 10:55 12:55 14:00 14:00 14:55 15:35 16:05 16:30 16:55 17:30 17:55 18:55 19:55 20:55 21:40 23:40
0,5 .. Sülysáp, óvoda 03:56 04:11 04:41 05:06 06:06 06:41 07:11 08:56 10:56 12:56 14:01 14:01 14:56 15:36 16:06 16:31 16:56 17:31 17:56 18:56 19:56 20:56 21:41 23:41
1,2 .. Sülysáp, Vasút u. 138. 03:57 04:12 04:42 05:07 06:07 06:42 07:12 08:57 10:57 12:57 14:02 14:02 14:57 15:37 16:07 16:32 16:57 17:32 17:57 18:57 19:57 20:57 21:42 23:42
2,4 .. Szőlősnyaraló, bej. út 03:59 04:14 04:44 05:09 06:09 06:44 07:14 08:59 10:59 12:59 14:04 14:04 14:59 15:39 16:09 16:34 16:59 17:34 17:59 18:59 19:59 20:59 21:44 23:44
4,1 .. Váraki Csárda 04:01 04:16 04:46 05:11 06:11 06:46 07:16 09:01 11:01 13:01 14:06 14:06 15:01 15:41 16:11 16:36 17:01 17:36 18:01 19:01 20:01 21:01 21:46 23:46
4,7 .. Vaskereszt 04:02 04:17 04:47 05:13 06:13 06:48 07:18 09:03 11:03 13:03 14:08 14:08 15:03 15:43 16:13 16:38 17:03 17:38 18:03 19:03 20:03 21:03 21:48 23:48
5,1 .. Kóka, Csapás u. 04:03 04:18 04:48 05:14 06:14 06:49 07:19 09:04 11:04 13:04 14:09 14:09 15:04 15:44 16:14 16:39 17:04 17:39 18:04 19:04 20:04 21:04 21:49 23:49
5,6 0,0 Kóka, malom 04:04 04:19 04:49 05:15 06:15 06:50 07:20 09:05 11:05 13:05 14:10 14:10 15:05 15:45 16:15 16:40 17:05 17:40 18:05 19:05 20:05 21:05 21:50 23:50
S 0,7 Kóka, Pesti u. 46. S S S 05:18 06:18 06:53 07:23 09:08 11:08 13:08 14:13 14:13 15:08 15:48 16:18 16:43 17:08 17:43 18:08 19:08 20:08 21:08 21:53 23:53
S 1,1 Kóka, Tabán u. 2. S S S 05:20 06:20 06:55 07:25 09:10 11:10 13:10 14:15 14:15 15:10 15:50 16:20 16:45 17:10 17:45 18:10 19:10 20:10 21:10 21:55 23:55
6,2 1,5 Kóka, kh. 04:05 04:20 04:50 05:21 06:21 06:56 07:26 09:11 11:11 13:11 14:16 14:16 15:11 15:51 16:21 16:46 17:11 17:46 18:11 19:11 20:11 21:11 21:56 23:56
7,2 .. Kóka, Nagykátai út 71. 04:07 04:22 04:52 05:23 06:23 06:58 07:28 09:13 11:13 13:13 14:18 14:18 15:13 15:53 16:23 16:48 17:13 17:48 18:13 19:13 20:13 21:13 21:58 23:58
7,8 .. Kóka, Nagykátai út 131. 04:09 04:24 04:54 05:24 06:24 06:59 07:29 09:14 11:14 13:14 14:19 14:19 15:14 15:54 16:24 16:49 17:14 17:49 18:14 19:14 20:14 21:14 21:59 23:59
8,4 .. Kóka, aut. ford. 04:10 04:25 04:55 05:25 06:25 07:00 07:30 09:15 11:15 13:15 14:20 14:20 15:15 15:55 16:25 16:50 17:15 17:50 18:15 19:15 20:15 21:15 22:00 00:00

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat