Navigáció átugrása
497

Tápiószecső–Tápióság–Tápióbicske–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 497 7 T     497 3 I     497 1 M     497 11 O    
0,0 .. Tápiószecső, vá. 06:05 06:35 06:47  
1,1 .. Tápiószecső, tápiósági elág. | | 06:49  
2,0 .. Tápiószecső, Kodály Z. u. | | 06:51  
5,4 .. Tápióság, 5-ös km kő | | 06:56  
6,3 .. Tápióság, Szecsői út 50. | | 06:58  
6,8 .. Tápióság, Szecsői út 3. 06:16 06:46 06:59  
7,5 .. Tápióság, Papp K. u. 26. | | 07:00 08:10
8,1 .. Tápióság, Papp K. u. 80. | | 07:01 08:11
8,8 0,0 Tápióság, Bicskei út 25. 06:18 06:48 07:02 08:12
S 0,3 Tápióság, Forgács u. S S 07:03 08:13
S 0,6 Tápióság, aut. ford. S S 07:05 08:15
S 0,6 Tápióság, aut. ford. S S 07:06 08:16
S 0,3 Tápióság, Forgács u. S S 07:07 08:17
8,8 0,0 Tápióság, Bicskei út 25. 06:18 06:48 07:08 08:18
12,9 .. Tápióbicske, Új út | | 07:14 08:24
13,9 .. Tápióbicske, Sági út 69. | | 07:16 08:26
14,6 0,0 Tápióbicske, Sági út | | 07:18 08:28
S 0,5 Tápióbicske, kh. 06:30 07:00 S 08:29
S 0,5 Tápióbicske, kh.     S 08:30
14,6 0,0 Tápióbicske, Sági út     07:18 08:31
15,4 .. Tápióbicske, Fehér István u.     07:19 08:32
16,3 .. Tápióbicske, Külsősági út     07:21 08:34
17,0 .. Hanolik dűlő     07:22 08:35
18,6 .. Kőkereszt     07:24 08:37
19,3 .. Nagykáta, Clarion gyár     07:25 08:38
20,1 .. Nagykáta, Kiss Ernő u.     07:26 08:39
20,7 .. Nagykáta, strandfürdő     07:27 08:40
21,5 .. Nagykáta, vá.     07:29 08:42
21,5 .. Nagykáta, vá.     07:30 08:43
22,0 .. Nagykáta, gimnázium     07:31 08:44
22,4 .. Nagykáta, okmányiroda     07:32 08:45
22,9 .. Nagykáta, templom     07:32 08:45

Jelmagyarázat


tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek