Navigáció átugrása
501

Nagykáta–Szentmártonkáta

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 501 1 N     491 2 N     501 5 M     491 4 I    
0,0 Nagykáta, vá. 09:20 10:05 14:40 15:00
0,5 Nagykáta, gimnázium 09:22 10:06 14:42 15:01
0,9 Nagykáta, okmányiroda 09:24 10:08 14:44 15:03
1,4 Nagykáta, templom 09:25 10:09 14:45 15:04
2,0 Nagykáta, Álmos u. 09:26 10:10 14:46 15:05
2,5 Nagykáta, aut. ford. 09:28 10:11 14:48 15:06
5,9 Szentmártonkáta, aut.ford. 09:30 10:14 14:50 15:09
6,6 Szentmártonkáta, posta 09:31 10:15 14:51 15:10
6,9 Szentmártonkáta, templom 09:32 10:16 14:52 15:11
7,4 Szentmártonkáta, Temető u. 09:33   14:53  
8,0 Szt.mártonkáta, Rákóczi u. 09:35   14:55  
8,6 Szentmártonkáta, Bánom dűlő 09:37   14:57  
9,1 Szentmártonkáta, Bacsó B. u. 09:39   14:59  
10,0 Szentmártonkáta, vá. 09:40   15:00  

Jelmagyarázat


munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat

Hírek

Hírek