Navigáció átugrása
500

Nagykáta–Tápiószentmárton

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R O R R R R R R R O R R R R R R R R R R R R R R O R R R R E O R R R R R R E R R E R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 500 1 M     521 2       500 5 M     520 4 M     500 3 A     1535         521 4       520 6       520 8 M     500 9 A     521 106 M     521 6 A     500 129 29     1348         521 108 M     521 8 A     520 18 M     497 8 O     497 2 M     521 110 M     521 10 A     520 12 M     500 11 A     520 112 I     517 28 I     521 112 M     521 12 A     517 30 M     1348         497 6 I     500 13       500 15 M     521 14       485 9 N     1521         500 17 I     500 19       500 233 49     500 33 54     500 21 M     521 16   32   485 3       500 23   3   521 18   3   485 11 N 2   500 27 A 3   521 20 M     500 25 84    
0,0 .. Nagykáta, templom         05:20 05:57 06:10 06:10 07:30 07:30 08:05 08:10     10:05 10:10 11:05 11:10 11:40 12:05 12:10 13:05 13:10 13:15 13:40 14:05 14:10 14:30   14:50 15:10 15:40 16:10       17:10       18:10              
0,5 .. Nagykáta, okmányiroda         05:21 | 06:11 06:11 07:31 07:31 08:07 08:11     10:07 10:11 11:07 11:11 11:41 12:07 12:11 13:07 13:11 13:16 13:41 14:07 14:11 14:31   14:51 15:11 15:41 16:11       17:11       18:11              
0,9 .. Nagykáta, gimnázium         05:22 | 06:12 06:12 07:32 07:32 08:09 08:12     10:09 10:12 11:09 11:12 11:42 12:09 12:12 13:09 13:12 13:17 13:42 14:09 14:12 14:32   14:52 15:12 15:42 16:12       17:12       18:12              
1,4 .. Nagykáta, vá.         05:23 05:59 06:13 06:13 07:33 07:33 08:08 08:13     10:11 10:13 11:11 11:13 11:43 12:08 12:13 13:11 13:13 13:18 13:43 14:08 14:13 14:33   14:53 15:13 15:43 16:13       17:13       18:13              
Budapest       04:10 04:10   05:10 05:10 06:20 06:20 07:15 07:15     09:15 09:15 10:15 10:15   11:15 11:15 12:15 12:15     13:15 13:15     13:45 14:15 14:45 15:15     15:45 16:15     16:45 17:15   18:15 19:15   20:50 20:50 22:50
Nagykáta       05:13 05:13   06:13 06:13 07:30 07:30 08:06 08:06     10:06 10:06 11:06 11:06   12:06 12:06 13:06 13:06     14:06 14:06     14:40 15:06 15:40 16:06     16:40 17:06     17:40 18:06   19:06 20:06   21:53 21:53 23:53
1,4 .. Nagykáta, vá. 03:40 04:20 04:55 05:25 05:25 05:59 06:15 06:15 07:35 07:35 08:15 08:15   09:59 10:15 10:15 11:15 11:15 11:45 12:15 12:15 13:15 13:15 13:20 13:45 14:15 14:15 14:35 14:46 14:55 15:15 15:45 16:15   16:52 16:50 17:15     17:50 18:15   19:15 20:15   22:05 22:05 00:00
2,2 .. Nagykáta, strandfürdő 03:41 04:21 04:56 05:26 05:26 | 06:16 06:16 07:36 07:36 08:16 08:16   | 10:16 10:16 11:16 11:16 11:46 12:16 12:16 13:16 13:16 13:21 13:46 14:16 14:16 14:36 | 14:56 15:16 15:46 16:16   | 16:51 17:16     17:51 18:16   19:16 20:16   22:06 22:06 00:01
2,8 .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 03:42 04:22 04:57 05:27 05:27 | 06:17 06:17 07:37 07:37 08:17 08:17   | 10:17 10:17 11:17 11:17 11:47 12:17 12:17 13:17 13:17 13:22 13:47 14:17 14:17 14:37 | 14:57 15:17 15:47 16:17   | 16:52 17:17     17:52 18:17   19:17 20:17   22:07 22:07 00:02
3,6 .. Nagykáta, Clarion gyár 03:43 04:23 04:58 05:28 05:28 | 06:18 06:18 07:38 07:38 08:18 08:18   | 10:18 10:18 11:18 11:18 11:48 12:18 12:18 13:18 13:18 13:23 13:48 14:18 14:18 14:38 | 14:58 15:18 15:48 16:18   | 16:53 17:18     17:53 18:18   19:18 20:18   22:08 22:08 00:03
4,3 .. Kőkereszt 03:44 04:24 04:59 05:29 05:29 | 06:19 06:19 07:39 07:39 08:19 08:19   | 10:19 10:19 11:19 11:19 11:49 12:19 12:19 13:19 13:19 13:24 13:49 14:19 14:19 14:39 | 14:59 15:19 15:49 16:19   | 16:54 17:19     17:54 18:19   19:19 20:19   22:09 22:09 00:04
5,9 .. Hanolik dűlő 03:46 04:26 05:01 05:31 05:31 | 06:21 06:21 07:41 07:41 08:21 08:21   | 10:21 10:21 11:21 11:21 11:51 12:21 12:21 13:21 13:21 13:26 13:51 14:21 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:51 16:21   | 16:56 17:21     17:56 18:21   19:21 20:21   22:11 22:11 00:06
6,6 .. Tápióbicske, Külsősági út 03:47 04:27 05:02 05:32 05:32 | 06:22 06:22 07:42 07:42 08:22 08:22   | 10:22 10:22 11:22 11:22 11:52 12:22 12:22 13:22 13:22 13:27 13:52 14:22 14:22 14:42 | 15:02 15:22 15:52 16:22   | 16:57 17:22     17:57 18:22   19:22 20:22   22:12 22:12 00:07
7,5 .. Tápióbicske, Fehér István u. 03:48 04:28 05:03 05:34 05:34 | 06:24 06:24 07:44 07:44 08:24 08:24   | 10:24 10:24 11:24 11:24 11:54 12:24 12:24 13:24 13:24 13:29 13:54 14:24 14:24 14:44 | 15:04 15:24 15:54 16:24   | 16:59 17:24     17:59 18:24   19:24 20:24   22:13 22:13 00:08
8,3 .. Tápióbicske, Sági út 03:49 04:29 05:04 05:36 05:36 | 06:26 06:26 07:46 07:46 08:26 08:26   | 10:26 10:26 11:26 11:26 11:56 12:26 12:26 13:26 13:26 13:31 13:56 14:26 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:56 16:26 16:31 | 17:01 17:26     18:01 18:26 18:36 19:26 20:26 20:43 22:14 22:14 00:09
8,8 0,0 Tápióbicske, kh. 03:50 04:30 05:05 05:37 05:37 06:10 06:27 06:27 07:47 07:47 08:27 08:27   10:09 10:27 10:27 11:27 11:27   12:27 12:27 13:27 13:27 13:32 13:57 14:27 14:27 14:47 14:55   15:27 15:57 16:27 16:32 17:01 17:02 17:27     18:02 18:27 18:37 19:27 20:27 20:44 22:15 22:15 00:10
S 1,0 Tápióbicske, Rákóczi u. 135. S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S   14:01 S S 14:51 S   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,6 Tápióbicske, vásártér S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S   14:02 S S 14:52 S   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 2,0 Tápióbicske, benzinkút S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S   14:04 S S 14:54 S   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,6 Tápióbicske, vásártér S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S     S S   S   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,0 Tápióbicske, Rákóczi u. 135. S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S     S S   S   S S S S S S S     S S S S S S S S S
8,8 0,0 Tápióbicske, kh. 03:50 04:30 05:05 05:37 05:37 06:10 06:27 06:27 07:47 07:47 08:30 08:27   10:09 10:30 10:27 11:30 11:30   12:30 12:30 13:30 13:30     14:30 14:30   14:55   15:30 16:00 16:30 16:33 17:01 17:05 17:30     18:02 18:30 18:38 19:30 20:30 20:44 22:15 22:15 00:10
9,4 .. Tápióbicske, artézi kút 03:51 04:31 05:06 05:38 05:38 | 06:28 06:28 07:48 07:48 08:31 08:28   | 10:31 10:28 11:31     12:31 12:31 13:31 13:31     14:31 14:31   |   15:31 16:01 16:31 16:34 | 17:06 17:31     18:03 18:31 18:39 19:31 20:31 20:45 22:16 22:16 00:11
10,2 .. Tápióbicske, Majoros 03:52 04:32 05:07 05:39 05:39 | 06:29 06:29 07:49 07:49 08:32 08:29   | 10:32 10:29 11:32     12:32 12:32 13:32 13:32     14:32 14:32   |   15:32 16:02 16:32 | | 17:07 17:32     18:04 18:32 | 19:32 20:32 | 22:17 22:17 00:12
11,4 .. Sertéskombinát 03:53 04:33 05:08 05:41 05:41 | 06:30 06:31 07:51 07:51 08:33 08:30   | 10:33 10:30 11:34     12:33 12:33 13:34 13:34     14:33 14:33   |   15:34 16:04 16:33 | | 17:09 17:34     18:06 18:33 | 19:34 20:33 | 22:18 22:18 00:13
12,3 .. Aranyosok 1082. sz. 03:54 04:34 05:09 05:42 05:43 | 06:32 06:33 07:53 07:53 08:35 08:32   | 10:35 10:32 11:36     12:35 12:35 13:36 13:36     14:35 14:35   |   15:36 16:06 16:35 | | 17:11 17:36     18:08 18:35 | 19:36 20:35 | 22:19 22:19 00:14
13,3 .. Tápiószentmárton, vegyesbolt 03:55 04:35 05:10 05:44 05:45 | 06:34 06:35 07:55 07:55 08:37 08:34   | 10:37 10:34 11:38     12:37 12:37 13:38 13:38     14:37 14:37   |   15:38 16:08 16:37 16:39 | 17:13 17:38     18:10 18:37 18:44 19:38 20:37 20:50 22:20 22:20 00:15
13,9 .. Tápiószentmárton, Fő u. 4. 03:56 04:36 05:11 05:45 05:46 | 06:35 06:36 07:56 07:56 08:38 08:35   | 10:38 10:35 11:39     12:38 12:38 13:39 13:39     14:38 14:38   |   15:39 16:09 16:38 16:40 | 17:14 17:39     18:11 18:38 18:45 19:39 20:38 20:51 22:21 22:21 00:16
14,1 .. Tápiószentmárton, posta 03:57 04:37 05:12 05:46 05:47 06:18 06:36 06:37 07:57 07:57 08:39 08:36   10:17 10:39 10:36 11:40     12:39 12:39 13:40 13:40     14:39 14:39   15:05   15:40 16:10 16:39 16:41 17:06 17:15 17:40     18:12 18:39 18:46 19:40 20:39   22:22 22:22 00:17
14,8 .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68. 03:58 04:38 05:13 05:47 05:48   06:37 06:38 07:58 07:58 08:40 08:37   | 10:40 10:37 11:41     12:40 12:40 13:41 13:41     14:40 14:40   |   15:41 16:11 16:40 16:42 | 17:16 17:41     18:13 18:40 18:47 19:41 20:40   22:23 22:23 00:18
15,2 .. Tápiószentmárton, irodaház 03:59 04:39 05:14 05:48 05:49   06:38 06:39 07:59 07:59 08:41 08:38   10:19 10:41 10:38 11:42     12:41 12:41 13:42 13:42     14:41 14:41   15:07   15:42 16:12 16:41 16:43 17:08 17:17 17:42     18:14 18:41 18:48 19:42 20:41   22:24 22:24 00:19
15,6 .. Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út 04:00 04:40 05:15 | 05:50   06:39 | | 08:00 08:42 08:39     10:42 10:39 |     12:42 12:42 | 13:43     14:42 14:42       15:43 16:13 16:42 16:44   17:18 17:43     18:15 18:42 18:49 19:43 20:42   22:25 22:25 00:20
16,1 .. Tápiószentmárton, Vízmű 04:01 04:41 05:16 05:49 05:51   06:40 06:40 08:00 08:01 08:43 08:40     10:43 10:40 11:43     12:43 12:43 13:43 13:44     14:43 14:43       15:44 16:14 16:43 16:45   17:19 17:44     18:16 18:43 18:50 19:44 20:43   22:26 22:26 00:21
16,1 .. Tápiószentmárton, Vízmű o 04:43 o   o   06:43 06:40 08:00 o 08:43 08:43 08:44   10:43 10:43 11:43     12:43 12:43 13:43 o     14:43 14:43       o o 16:43     o o 17:44 17:44 o 18:43   o 20:43   o 22:28 o
16,8 .. Tápiószentmárton, Béke tér   04:44         06:44       08:44 08:44 08:45   10:44 10:44       12:44 12:44         14:44 14:44           16:44         17:45 17:45   18:44     20:44     22:29  
17,4 .. Tápiószentmárton, újfalu   04:46         06:46       08:46 08:46 08:46   10:46 10:46       12:46 12:46         14:46 14:46           16:46         17:46 17:46   18:46     20:46     22:31  
18,1 .. Tápiószentmárton, malom   04:47         06:47       08:47 08:47 08:48   10:47 10:47       12:47 12:47         14:47 14:47           16:47         17:48 17:48   18:47     20:47     22:32  
19,3 .. Tápiószentmárton, Bagoly u.                         08:51                                                 17:51 17:51                  
19,7 .. Tápiószentmárton, Harkály u.                         08:52                                                 17:52 17:52                  
20,1 .. Tápiószentmárton, strandfürdő                         08:53                                                 17:53 17:53                  

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én,
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján,
29 III. 1-től X. 31-ig szabadnapokon,
32 XII. 24-én és XII. 31-én Tápiószentmárton, Vízmű megállóhelyig közlekedik,
49 III. 1-től X. 31-ig a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
54 VI. 1-től VIII. 31-ig a hetek utolsó munkanapján,
84 munkanapot követő napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek