Navigáció átugrása
498

Nagykáta–Jászberény

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 498 1 I    
0,0 Nagykáta, vá. 06:40
0,5 Nagykáta, gimnázium 06:41
0,9 Nagykáta, okmányiroda 06:42
1,4 Nagykáta, templom 06:43
2,1 Nagykáta, jászberényi útelág. 06:44
5,7 Egreskáta 06:49
7,5 Kismajor 06:52
8,8 Hajtai híd 06:54
9,9 Hajtai iskola 06:56
11,0 Régi Sas vend. 06:58
11,9 Jászsági ÁG. elág. 07:00
13,1 Neszűr 07:02
14,0 31-es sz. út, tangazdaság 07:04
15,0 Nagykátai útelág. 07:06
15,5 Elektrolux elág. 07:07
16,6 Jászberény, sorompó 07:09
17,0 Jászberény, vá. 07:10
17,8 Jászberény, ált. isk. 07:11
18,6 Jászberény, aut. áll. 07:12

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat