Navigáció átugrása
522

Cegléd, aut. áll.-Cegléd, Ipari Park

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 522 1 M     522 11 M     522 3 M     522 5 M    
0,0 Cegléd, aut. áll. 05:35 05:35 13:30 21:37
0,8 Cegléd, Gimnázium u. 05:36 05:36 13:31 21:38
1,6 Cegléd, posta 05:38 05:38 13:33 21:40
1,9 Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | |
2,3 Cegléd, Szőlő u. 05:40 05:40 13:35 21:42
3,1 Cegléd, Keverőüzem 05:41 05:41 13:36 21:43
3,6 Cegléd, Malomtó szél 05:42 05:42 13:37 21:44
4,3 Cegléd, KÖZGÉP 05:43 05:43 13:38 21:45
4,8 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) 05:44 05:44 13:39 21:46
5,2 Cegléd, Ipari Park, aut.ford. 05:45 05:45 13:40 21:47

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat