520

Cegléd-Cifrakert-Tápiószentmárton-Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R O O R R O R R R R R O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 520 1 M     520 3 M     1521         1348         520 17 A     520 7 M     1348         520 9 M     520 11 I     520 5 A     520 19 M     520 13 M     1535        
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 05:40 06:25 07:20 08:57 10:40 12:40 13:14 13:40 14:40 14:40 14:40 16:25 17:05
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 05:41 06:26 | | 10:41 12:41 | 13:41 14:41 14:41 14:41 16:26 |
1,6 .. Cegléd, posta 05:43 06:28 S S 10:43 12:43 S 13:43 14:43 14:43 14:43 16:30 S
1,9 .. Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | | | | | | | | | | |
2,3 .. Cegléd, Szőlő u. 05:45 06:30 | | 10:45 12:45 | 13:45 14:45 14:45 14:45 16:32 |
3,1 .. Cegléd, Keverőüzem 05:46 06:32 | | 10:46 12:46 | 13:46 14:46 14:46 14:46 16:34 |
3,6 .. Cegléd, Malomtó szél 05:47 06:33 | | 10:47 12:47 | 13:47 14:47 14:47 14:47 16:35 |
4,3 .. Cegléd, KÖZGÉP 05:48 06:34 | | 10:48 12:48 | 13:48 14:48 14:48 14:48 16:36 |
4,8 .. Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) 05:49 06:35 | | 10:49 12:49 | 13:49 14:49 14:49 14:49 16:37 |
6,2 .. Búzakalász Tsz. 05:51 06:37 | | 10:51 12:51 | 13:51 14:51 14:51 14:51 16:39 |
7,4 .. Növényház 05:52 06:39 | | 10:52 12:52 | 13:52 14:52 14:52 14:52 16:40 |
8,8 .. Szabó daráló 05:54 06:41 | | 10:54 12:54 | 13:54 14:54 14:54 14:54 16:42 |
10,8 .. Sertéshizlalda bej. út 05:57 06:43 | | 10:57 12:57 | 13:57 14:57 14:57 14:57 16:45 |
11,2 .. Cifrakert, ÁG.-géppark 05:58 06:44 | | 10:58 12:58 | 13:58 14:58 14:58 14:58 16:46 |
11,7 .. Cifrakert, ÁG. 05:59 06:45 07:30 09:07 10:59 12:59 13:26 13:59 14:59 14:59 14:59 16:47 17:17
13,5 .. Cifrakert, Határ út 06:01 06:48 | | 11:02 13:02 | 14:02 15:02 15:02 15:02 16:49 |
18,2 .. Aranyszarvas Tsz. 06:05 06:53 | | 11:07 13:07 | 14:07 15:07 15:07 15:07 16:54 |
20,0 .. Aranyszarvas Tsz. I sz. major 06:07 06:56 | | 11:09 13:09 | 14:09 15:09 15:09 15:09 16:57 |
21,9 0,0 Tápiószentmárton, irodaház 06:09 06:59 07:43 09:17 11:12 13:12 13:38 14:12 15:12 15:12 15:12 17:00 17:29
S 0,4 Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út 06:10 07:00 S S 11:13 13:13 S 14:13 15:13 15:13 15:13 17:01 S
S 0,9 Tápiószentmárton, Vízmű 06:11 07:01 S S 11:14 13:14 S 14:14 15:14 15:14 15:14 17:02 S
S 0,4 Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út | | S S o o S o o o | | S
21,9 0,0 Tápiószentmárton, irodaház 06:12 07:02 07:43 09:17     13:38       15:15 17:03 17:29
22,3 .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68. 06:13 07:03 | |     |       15:16 17:04 |
23,0 .. Tápiószentmárton, posta 06:14 07:04 07:45 09:19     13:40       15:17 17:05 17:32
23,2 .. Tápiószentmárton, Fő u. 4. 06:15 07:05 | |     |       15:18 17:06 |
23,8 .. Tápiószentmárton, vegyesbolt 06:16 07:06 | |     |       15:19 17:07 |
24,8 .. Aranyosok 1082. sz. 06:18 07:08 | |     |       15:21 17:09 |
25,7 .. Sertéskombinát 06:19 07:10 | |     |       15:23 17:11 |
26,9 .. Tápióbicske, Majoros 06:21 07:12 | |     |       15:25 17:13 |
27,7 .. Tápióbicske, artézi kút 06:22 07:13 | |     |       15:26 17:14 |
28,3 .. Tápióbicske, kh. 06:23 07:14 07:51 09:25     13:48       15:27 17:15 17:39
28,8 .. Tápióbicske, Sági út 06:24 07:15 | |     |       15:28 17:16 |
29,6 .. Tápióbicske, Fehér István u. 06:26 07:17 | |     |       15:30 17:18 |
30,5 .. Tápióbicske, Külsősági út 06:28 07:19 | |     |       15:32 17:20 |
31,2 .. Hanolik dűlő 06:29 07:20 | |     |       15:33 17:21 |
32,8 .. Kőkereszt 06:31 07:22 | |     |       15:35 17:23 |
33,5 .. Nagykáta, Clarion gyár 06:32 07:23 | |     |       15:36 17:24 |
34,3 .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 06:33 07:24 | |     |       15:37 17:25 |
34,9 .. Nagykáta, strandfürdő 06:34 07:25 | |     |       15:38 17:26 17:48
35,7 .. Nagykáta, vá. 06:35 07:26 08:05 09:37     13:59       15:39 17:27 17:51
36,2 .. Nagykáta, gimnázium 06:36 07:27                 15:40 o |
36,6 .. Nagykáta, okmányiroda 06:37 07:28                 15:41   |
37,1 .. Nagykáta, templom 06:38 07:29                 15:42   17:54

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat
O Országos járat