Navigáció átugrása
521

Cegléd–Tápiószőlős–Tápiószentmárton–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 521 1 M     521 3       521 5       521 7       521 9       521 11       521 13       521 15   31   521 17   3   521 19 M    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 04:15 06:15 08:10 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10 20:15 22:30
0,8 0,0 Cegléd, Gimnázium u. 04:16 06:16 08:11 10:11 12:11 14:11 16:11 18:11 20:16 22:31
S 1,2 Cegléd, posta S S 08:13 10:13 12:13 14:13 16:13 18:13 S S
S 1,2 Cegléd, posta S S 08:17 10:17 12:17 14:17 16:17 18:17 S S
1,1 2,4 Cegléd, víztorony 04:17 06:17 08:19 10:19 12:19 14:19 16:19 18:19 20:17 22:32
1,5 .. Cegléd, Bem J. Szakiskola 04:18 06:18 08:20 10:20 12:20 14:20 16:20 18:20 20:18 22:33
2,6 .. Cegléd, autószervíz 04:20 06:20 08:22 10:22 12:22 14:22 16:22 18:22 20:20 22:35
6,0 .. Ecseri tanya 04:25 06:25 08:27 10:27 12:27 14:27 16:27 18:27 20:25 22:40
6,8 .. Tsz. major bej. út 04:26 06:26 08:28 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 20:26 22:41
7,9 .. Búzakalász Tsz. központ 04:28 06:28 08:30 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30 20:28 22:43
8,9 .. Kárteszi tanya 04:30 06:30 08:32 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:30 22:45
10,6 .. Kardos tanya 04:32 06:32 08:34 10:34 12:34 14:34 16:34 18:34 20:32 22:47
12,1 .. 311-es út, Határ út 04:34 06:34 08:36 10:36 12:36 14:36 16:36 18:36 20:34 22:49
13,6 .. Tápiószőlős, Bagolyvár 04:36 06:36 08:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 20:36 22:51
14,6 .. Tápiószőlősi elág. 04:38 06:38 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:38 22:53
14,6 .. Tápiószőlősi elág. 04:40 06:40 08:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40 22:55
15,4 .. Tápiószőlős, Temető út 04:42 06:42 08:42 10:42 12:42 14:42 16:42 18:42 20:42 22:57
16,3 .. Tápiószőlős, Fő út 18. 04:43 06:43 08:43 10:43 12:43 14:43 16:43 18:43 20:43 22:58
16,9 .. Tápiószőlős, kh. 04:44 06:44 08:44 10:44 12:44 14:44 16:44 18:44 20:44 22:59
17,6 0,0 Tápiószőlős, ált. isk. 04:46 06:46 08:46 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 20:46 23:01
S 0,6 Tápiószőlős, Kaszás dűlő 04:47 06:47 08:47 10:47 12:47 14:47 16:47 18:47 20:47 23:02
S 1,1 Tápiószőlős, aut. ford. 04:48 06:48 08:48 10:48 12:48 14:48 16:48 18:48 20:48 23:03
S 1,1 Tápiószőlős, aut. ford. 04:52 06:52 08:52 10:52 12:52 14:52 16:52 18:52 20:52 23:07
S 0,6 Tápiószőlős, Kaszás dűlő 04:53 06:53 08:53 10:53 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53 23:08
17,6 0,0 Tápiószőlős, ált. isk. 04:54 06:54 08:54 10:54 12:54 14:54 16:54 18:54 20:54 23:09
18,8 .. Tápiószőlős, Pándi út 04:56 06:56 08:56 10:56 12:56 14:56 16:56 18:56 20:56 23:11
25,5 .. Tápiószentmárton, Rozmaring u. 05:05 07:05 09:05 11:05 13:05 15:05 17:05 19:05 21:05 23:20
26,4 .. Tápiószentmárton, malom 05:07 07:07 09:07 11:07 13:07 15:07 17:07 19:07 21:07 23:22
27,1 .. Tápiószentmárton, újfalu 05:09 07:09 09:09 11:09 13:09 15:09 17:09 19:09 21:09 23:24
27,7 .. Tápiószentmárton, Béke tér 05:10 07:10 09:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 21:10 23:25
28,4 .. Tápiószentmárton, Vízmű 05:12 07:12 09:12 11:12 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12 23:27
28,4 .. Tápiószentmárton, Vízmű 05:15 07:15 09:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15 23:30
28,9 .. Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út 05:16 07:16 09:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 21:16 23:31
29,3 .. Tápiószentmárton, irodaház 05:17 07:17 09:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 21:17 23:32
29,7 .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68. 05:18 07:18 09:18 11:18 13:18 15:18 17:18 19:18 21:18 23:33
30,4 .. Tápiószentmárton, posta 05:19 07:19 09:19 11:19 13:19 15:19 17:19 19:19 21:19 23:34
30,6 .. Tápiószentmárton, Fő u. 4. 05:20 07:20 09:20 11:20 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20 23:35
31,2 .. Tápiószentmárton, vegyesbolt 05:21 07:21 09:21 11:21 13:21 15:21 17:21 19:21 21:21 23:36
32,2 .. Aranyosok 1082. sz. 05:22 07:22 09:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 21:22 23:37
33,1 .. Sertéskombinát 05:23 07:24 09:24 11:24 13:24 15:24 17:24 19:24 21:24 23:38
34,3 .. Tápióbicske, Majoros 05:24 07:26 09:26 11:26 13:26 15:26 17:26 19:26 21:26 23:39
35,1 .. Tápióbicske, artézi kút 05:25 07:27 09:27 11:27 13:27 15:27 17:27 19:27 21:27 23:40
35,7 .. Tápióbicske, kh. 05:26 07:28 09:28 11:28 13:28 15:28 17:28 19:28 21:28 23:41
35,7 .. Tápióbicske, kh. 05:26 07:28 09:30 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30 23:41
36,2 .. Tápióbicske, Sági út 05:27 07:29 09:31 11:31 13:31 15:31 17:31 19:31 21:31 23:42
37,0 .. Tápióbicske, Fehér István u. 05:28 07:31 09:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 21:33 23:43
37,9 .. Tápióbicske, Külsősági út 05:30 07:33 09:35 11:35 13:35 15:35 17:35 19:35 21:35 23:45
38,6 .. Hanolik dűlő 05:31 07:34 09:36 11:36 13:36 15:36 17:36 19:36 21:36 23:46
40,2 .. Kőkereszt 05:33 07:36 09:38 11:38 13:38 15:38 17:38 19:38 21:38 23:48
40,9 .. Nagykáta, Clarion gyár 05:34 07:37 09:39 11:39 13:39 15:39 17:39 19:39 21:39 23:49
41,7 .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 05:35 07:38 09:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 21:40 23:50
42,3 .. Nagykáta, strandfürdő 05:36 07:39 09:41 11:41 13:41 15:41 17:41 19:41 21:41 23:51
43,1 .. Nagykáta, vá. 05:37 07:40 09:42 11:42 13:42 15:42 17:42 19:42 21:42 23:52
43,6 .. Nagykáta, gimnázium 05:38 07:41 09:43 11:43 13:43 15:43 17:43 o o o
44,0 .. Nagykáta, okmányiroda 05:39 07:42 09:44 11:44 13:44 15:44 17:44      
44,5 .. Nagykáta, templom 05:40 07:43 09:45 11:45 13:45 15:45 17:45      

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én,
31 XII. 24-én és XII. 31-én Tápiószőlős, aut. ford. megállóhelyig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek