Navigáció átugrása
535

Cegléd-Abony

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: R R R R R O R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 535 1       535 3 M     535 103 I     535 5       535 7       1535         553 723 M     535 9 M     535 11       535 13 I     535 15 M     535 17 I     535 19       535 21 I     553 321 M     553 323 E     535 23 M     535 25   3   535 27 M    
0,0 Cegléd, aut. áll.   05:10   06:20 08:40 09:40 10:35 10:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:35 18:35 18:40 20:20 22:30
0,8 Cegléd, Gimnázium u.   05:11   06:21 08:41 | 10:37 10:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:37 18:37 18:41 20:21 22:31
1,6 Cegléd, posta   05:12   06:22 08:43 S S 10:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 S S 18:43 20:23 22:32
3,4 Cegléd, Béke tér   05:15   06:25 08:46 S S 10:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 S S 18:46 20:26 22:35
4,1 Cegléd, kórház   05:17   06:27 08:49 | 10:40 10:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:40 18:40 18:49 20:29 22:37
5,0 Cegléd, sorompó   05:19   06:29 08:51 | | 10:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 | | 18:51 20:31 22:39
6,5 Faiskola   05:20   06:30 08:53 | | 10:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 | | 18:53 20:33 22:40
7,8 Botonddűlő   05:22   06:32 08:55 | | 10:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 | | 18:55 20:35 22:42
9,7 3 sz. vasúti őrház   05:24   06:34 08:57 | | 10:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 | | 18:57 20:37 22:44
10,6 Kengyeldűlő   05:25   06:35 08:58 | | 10:58 12:58 13:59 14:59 15:59 16:58 17:58 | | 18:58 20:38 22:45
11,6 Kecskés Csárda, ÁG. v. bolt   05:26   06:36 08:59 | 10:50 10:59 12:59 14:01 15:01 16:01 16:59 17:59 18:50 18:50 18:59 20:39 22:46
12,6 Kecskés Csárda, v. átjáró   05:27   06:37 09:01 | | 11:01 13:01 14:03 15:03 16:03 17:01 18:01 | | 19:01 20:41 22:47
14,8 Borsos tanya   05:29   06:39 09:03 | | 11:03 13:03 14:05 15:05 16:05 17:03 18:03 | | 19:03 20:43 22:49
15,8 Kinizsi Tsz.   05:30   06:40 09:05 | | 11:05 13:05 14:07 15:07 16:07 17:05 18:05 | | 19:05 20:45 22:50
18,3 Abony, élelmiszerbolt   05:33   06:43 09:08 10:00 | 11:08 13:08 14:10 15:10 16:10 17:08 18:08 | | 19:08 20:48 22:53
19,4 Abony, Kossuth tér 04:20 05:35 05:40 06:45 09:10 10:02 11:00 11:10 13:10 14:12 15:12 16:12 17:10 18:10 19:00 19:00 19:10 20:50 22:55
20,0 Abony, ált. isk. 04:21 o 05:41 06:46 09:11     11:11 13:11 14:13 15:13 16:13 17:11 18:11     19:11 o o
20,3 Abony, óvoda 04:22   05:42 06:47 09:12     11:12 13:12 14:14 15:14 16:14 17:12 18:12     19:12    
20,6 Abony, Bartók Béla út 04:23   05:43 06:48 09:13     11:13 13:13 14:15 15:15 16:15 17:13 18:13     19:13    
21,1 Abony, Dobozi u. 04:24   05:44 06:49 09:14     11:14 13:14 14:16 15:16 16:16 17:14 18:14     19:14    
21,6 Abony, vá. 04:25   05:45 06:50 09:15     11:15 13:15 14:17 15:17 16:17 17:15 18:15     19:15    
Abony 04:35   05:55 07:05           14:25   16:25   18:25          
Budapest 05:57   07:32 08:27           15:32   17:32   19:32          
Abony 04:35   06:05 07:05 09:35     11:35 13:35 14:35 15:35 16:34 17:35 18:35     19:35    
Szolnok 04:45   06:15 07:15 09:45     11:45 13:45 14:45 15:45 16:44 17:45 18:45     19:45    

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat
O Országos járat