Navigáció átugrása
531

(4604) Cegléd-Újszilvás-Abony-Újszász

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 531 1 I     531 5 I    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 06:35  
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 06:36  
1,1 .. Cegléd, víztorony 06:37  
1,5 .. Cegléd, Bem J. Szakiskola 06:38  
2,6 .. Cegléd, autószervíz 06:40  
3,5 .. Cegléd, Állatkórház |  
14,6 .. Tápiószőlősi elág. 06:52  
14,6 .. Tápiószőlősi elág. 06:55  
16,0 .. Újszilvás, komlószárító 06:57  
16,7 .. Újszilvás, Újföld 59 sz. 06:58  
17,4 .. Újszilvás, Csete sarok 06:59  
18,0 .. Újszilvás, Újföldi iskola 07:01  
18,7 .. Újszilvás, Greman sarok 07:02  
19,5 .. Újszilvás, kh. 07:04  
20,0 .. Újszilvás, plébánia 07:05  
21,1 .. Újszilvás, Jeges 07:07  
22,1 .. Újszilvás, Miskolci sarok 07:08  
23,5 .. Árki sarok 07:10  
31,4 .. Abony, Táborhegyi út 07:20  
32,3 .. Abony, Szemere út 07:22  
33,3 .. Abony, Kossuth tér 07:24 14:50
35,4 .. Abony, Ságvári Tsz. központ 07:27 14:53
36,2 .. Abony, Ságvári Tsz. gépt. 07:28 14:54
42,5 .. Újszász, tápiógyörgyei elág. 07:36 15:01
45,6 0,0 Újszász, Ápolási Otthon 07:41 15:05
S 0,6 Újszász, vá. S S
46,9 S Újszász, ABC 07:43 15:07
47,3 1,0 Újszász, Gimnázium 07:44 15:08

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek