Navigáció átugrása
550-552

(5200) Kecskemét-Nagykőrös-Cegléd

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: R R R O R R R R R O R R R R R R R R O R R O R R R R R R R R O O R R R R R   R R R R R R R R R R R R R R O R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 552 1 M     550 3 M     552 103 A     1376         552 7 M     550 9 M     551 221 O     552 11 A     550 13 M     1521         550 117 88     550 107 84     553 311 84     553 309 88     553 305 N     550 15 I     551 281 V     550 17 M     1348         550 19 I     550 21       1535         550 23 M     551 225 V     553 723 M     550 25       550 27       551 285 N     552 31 I     550 29 M     1348         1376   66     550 33 A     555 2 M     552 37 I     551 249 I     551 241 M     1362         547 1 I     550 43 M     550 143 I     551 287       550 111 22     553 313 22     553 307 22     550 35 I     550 115 1     553 317 1     553 325 1     550 39       550 49 M     550 47 M     1535         551 51 M     550 53 M     550 153 A     553 321 M     553 323 E     551 263       550 55 M     553 327 E     551 271       550 59 A     550 57 M     551 273       550 61   3   551 279 M     550 67 M     550 65 A 3   550 69 M     553 315 M     553 329 M    
0,0 .. Kecskemét, Daimler 1. kapu                     06:30 06:30 06:30 06:30 06:30                                                       14:30 14:30 14:30   14:55 14:55 14:55                                         22:30 22:30 22:30
2,1 .. Kecskemét, Szélmalom Csárda                     06:34 06:34 06:34 06:34 06:34                                                       14:34 14:34 14:34   14:59 14:59 14:59                                         22:34 22:34 22:34
5,7 .. Kecskemét, aut. áll.   05:05   05:35   06:05 06:05   06:25 06:35 06:40 06:40 06:40 06:40 06:40 06:45 07:00 07:15 07:40 07:45 08:15 08:45 09:15 09:30 09:45 10:15 11:15 11:45   12:15 12:30 13:05 13:15 13:15   13:25 13:45 14:00   14:15 14:15 14:40 14:40 14:40 14:40 14:45 15:05 15:05 15:05 15:15 15:45 16:15 16:24 16:45 17:15 17:15 17:45 17:45 17:45 18:15 18:30 18:45 19:15 19:15 20:00 20:45 22:10 22:30 22:30 22:40 22:40 22:40
6,5 .. Kecskemét, BARNEVÁLL.   05:06   |   06:06 06:06   06:27 | 06:41 06:41 06:41 06:41 | 06:46 07:01 07:16 | 07:46 08:16 | 09:16 09:31 | 10:16 11:16 11:46   12:16 | | 13:16 13:16   | 13:46 |   14:16 14:16 14:41 14:41 14:41 14:41 14:46 15:06 15:06 15:06 15:16 15:46 16:16 | 16:46 17:16 17:16 | 17:46 17:46 18:16 18:31 18:46 19:16 19:16 20:01 20:46 22:11 22:31 22:31 22:41 22:41 22:41
8,4 .. Kecskemét, METRO   05:10   |   06:10 06:10   | | 06:45 06:45 06:45 06:45 | 06:50 07:05 07:20 | 07:50 08:20 | 09:20 09:35 | 10:20 11:20 11:50   12:20 | | 13:20 13:20   13:30 13:50 |   14:20 14:20 14:45 14:45 14:45 14:45 | 15:10 15:10 15:10 15:20 15:50 16:20 | 16:50 17:20 17:20 | 17:50 17:50 18:20 18:35 18:50 19:20 19:20 20:05 20:50 22:15 22:35 22:35 22:45 22:45 22:45
10,2 .. Kecskemét, Gyökér u.   05:13   |   06:13 06:13   | | 06:48 06:48 06:48 06:48 | 06:53 07:08 07:23 | 07:53 08:23 | 09:23 09:38 | 10:23 11:23 11:53   12:23 | | 13:23 13:23   | 13:53 |   14:23 14:23 14:48 14:48 14:48 14:48 14:53 15:13 15:13 15:13 15:23 15:53 16:23 | 16:53 17:23 17:23 | 17:53 17:53 18:23 18:38 18:53 19:23 19:23 20:08 20:53 22:18 22:38 22:38 22:48 22:48 22:48
10,7 .. Kecskemét, Barka utca   05:14   |   06:14 06:14   | | 06:49 06:49 06:49 06:49 | 06:54 07:09 07:24 | 07:54 08:24 | 09:24 09:39 | 10:24 11:24 11:54   12:24 | | 13:24 13:24   | 13:54 |   14:24 14:24 14:49 14:49 14:49 14:49 14:54 15:14 15:14 15:14 15:24 15:54 16:24 | 16:54 17:24 17:24 | 17:54 17:54 18:24 18:39 18:54 19:24 19:24 20:09 20:54 22:19 22:39 22:39 22:49 22:49 22:49
11,1 .. Kecskemét, Veres Péter utca   05:15   |   06:15 06:15   | | 06:50 06:50 06:50 06:50 | 06:55 07:10 07:25 | 07:55 08:25 | 09:25 09:40 | 10:25 11:25 11:55   12:25 | | 13:25 13:25   | 13:55 |   14:25 14:25 14:50 14:50 14:50 14:50 14:55 15:15 15:15 15:15 15:25 15:55 16:25 | 16:55 17:25 17:25 | 17:55 17:55 18:25 18:40 18:55 19:25 19:25 20:10 20:55 22:20 22:40 22:40 22:50 22:50 22:50
11,9 .. Kecskemét, Katonatelep   05:16   05:43   06:16 06:16   06:33 | 06:51 06:51 06:51 06:51 06:49 06:56 07:11 07:26 | 07:56 08:26 08:53 09:26 09:41 09:52 10:26 11:26 11:56   12:26 | 13:13 13:26 13:26   13:33 13:56 |   14:26 14:26 14:51 14:51 14:51 14:51 14:56 15:16 15:16 15:16 15:26 15:56 16:26 | 16:56 17:26 17:26 17:56 17:56 17:56 18:26 18:41 18:56 19:26 19:26 20:11 20:56 22:21 22:41 22:41 22:51 22:51 22:51
14,4 .. ÁG. Kertészet   05:19   |   06:19 06:20   | | 06:54 06:54 06:55 06:55 | 06:59 07:15 07:29 | 07:59 08:29 | 09:29 09:45 | 10:29 11:29 12:00   12:29 | | 13:29 13:29   | 14:00 |   14:29 14:29 14:55 14:54 14:55 14:55 14:59 15:19 15:20 15:20 15:29 15:59 16:29 | 17:00 17:29 17:29 | 18:00 18:00 18:29 18:45 19:00 19:29 19:29 20:15 20:59 22:25 22:44 22:44 22:54 22:55 22:55
15,4 .. Dózsa major   05:20   |   06:20 06:21   | | 06:55 06:55 06:56 06:56 | 07:00 07:16 07:30 | 08:00 08:30 | 09:30 09:46 | 10:30 11:30 12:01   12:30 | | 13:30 13:30   | 14:01 |   14:30 14:30 14:56 14:55 14:56 14:56 15:00 15:20 15:21 15:21 15:30 16:00 16:30 | 17:01 17:30 17:30 | 18:01 18:01 18:30 18:46 19:01 19:30 19:30 20:16 21:00 22:26 22:45 22:45 22:55 22:56 22:56
16,1 .. ÁG. Fekete üe.   05:21   |   06:21 06:22   | | 06:56 06:56 06:57 06:57 | 07:01 07:17 07:31 | 08:01 08:31 | 09:31 09:47 | 10:31 11:31 12:02   12:31 | | 13:31 13:31   | 14:02 |   14:31 14:31 14:57 14:56 14:57 14:57 15:01 15:21 15:22 15:22 15:31 16:01 16:31 | 17:02 17:31 17:31 | 18:02 18:02 18:31 18:47 19:02 19:31 19:31 20:17 21:01 22:27 22:46 22:46 22:56 22:57 22:57
19,5 .. Nagykőrös, tüzérlaktanya   05:27   |   06:27 06:28   06:42 | 07:02 07:02 07:03 07:03 | 07:07 07:23 07:37 | 08:07 08:37 | 09:37 09:53 | 10:37 11:37 12:08   12:37 | | 13:37 13:37   | 14:08 |   14:37 14:37 15:03 15:02 15:03 15:03 15:07 15:27 15:28 15:28 15:37 16:07 16:37 | 17:08 17:37 17:37 | 18:08 18:08 18:37 18:53 19:08 19:37 19:37 20:23 21:07 22:33 22:52 22:52 23:02 23:03 23:03
20,2 .. Nagykőrös, Kálvin tér   05:29   |   06:29 06:29   06:44 | 07:04 07:04 07:04 07:04 | 07:09 07:24 07:39 | 08:09 08:39 | 09:39 09:54 | 10:39 11:39 12:09   12:39 | | 13:39 13:39   | 14:09 |   14:39 14:39 15:04 15:04 15:04 15:04 15:09 15:29 15:29 15:29 15:39 16:09 16:39 | 17:09 17:39 17:39 | 18:09 18:09 18:39 18:54 19:09 19:39 19:39 20:24 21:09 22:34 22:54 22:54 23:04 23:04 23:04
20,9 .. Nagykőrös, Szabadság tér   05:30   05:53   06:30 06:30   06:45 06:53 07:05 07:05 07:05 07:05 07:00 07:10 07:25 07:40 08:00 08:10 08:40 09:10 09:40 09:55 10:05 10:40 11:40 12:10   12:40 12:48 13:23 13:40 13:40   13:45 14:10 14:18   14:40 14:40 15:05 15:05 15:05 15:05 15:10 15:30 15:30 15:30 15:40 16:10 16:40 16:43 17:10 17:40 17:40 18:10 18:10 18:10 18:40 18:55 19:10 19:40 19:40 20:25 21:10 22:35 22:55 22:55 23:05 23:05 23:05
20,9 .. Nagykőrös, Szabadság tér 04:42 05:32 05:32 05:53 06:02 06:32 o 06:32 06:47 06:55 07:05 07:05       07:12 o 07:42 08:02 08:12 08:42 09:10 09:42 o 10:05 10:42 11:42 12:10 12:12 12:42 12:50 13:23 13:42 13:42 13:42 13:45 o 14:18 14:22 14:42 14:42 o 15:05     15:12 15:30     15:42 16:10 16:42 16:43 o 17:42 17:42 18:10 18:10 o 18:40   o 19:40 19:40 o 21:10 o 22:55 22:55 23:05    
21,6 .. Nagykőrös, strandfürdő 04:43 05:33 05:33 | 06:03 06:33   06:33 06:48 | 07:06 07:06       07:13   07:43 | 08:13 08:43 | 09:43   | 10:43 11:43 | 12:13 12:43 | | 13:43 13:43 13:43 |   | 14:23 14:43 14:43   15:06     15:13 15:31     15:43 16:11 16:43 |   17:43 17:43 | |   18:41     19:41 19:41   21:11   22:56 22:56 23:06    
22,2 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 04:45 05:35 05:35 05:55 06:05 06:35   06:35 06:50 06:58 07:08 07:08       07:15   07:45 | 08:15 08:45 | 09:45   10:07 10:45 11:45 12:12 12:15 12:45 | 13:25 13:45 13:45 13:45 13:47   | 14:25 14:45 14:45   15:08     15:15 15:33     15:45 16:13 16:45 |   17:45 17:45 18:12 18:12   18:43     19:43 19:43   21:13   22:58 22:58 23:08    
22,8 .. Nagykőrös, BONDUELLE K.gyár 04:46 05:36 05:36 | 06:06 06:36   06:36 | | | |       07:16   07:46 | 08:16 08:46 | 09:46   | 10:46 11:46 o 12:16 12:46 | | 13:46 13:46 | o   | 14:26 14:47 14:47   |     15:17 |     15:46 16:14 16:46 |   17:46 17:46 | |   18:44     19:44 19:44   21:14   22:59 22:59 |    
23,8 .. Nagykőrös, zártkertek 04:47 05:37 05:37 | 06:07 06:37   06:37 | | 07:10 07:10       07:17   07:47 | 08:17 08:47 | 09:47   | 10:47 11:47   12:17 12:47 | | 13:47 13:47 |     | 14:27 14:48 14:48   15:10     15:18 15:35     15:47 16:15 16:47 |   17:47 17:47 | |   18:45     19:45 19:45   21:15   23:00 23:00 23:10    
25,2 .. Gál kastély 04:49 05:39 05:39 | 06:09 06:39   06:39 | | | |       07:19   07:49 | 08:19 08:49 | 09:49   | 10:49 11:49   12:19 12:49 | | 13:49 13:49 |     | 14:29 14:50 14:50   |     15:20 |     15:49 16:17 16:49 |   17:49 17:49 | |   18:47     19:47 19:47   21:17   23:02 23:02 |    
27,2 .. Csemői bekötő út 04:51 05:41 05:41 | 06:11 06:41   06:41 | | 07:14 07:14       07:21   07:51 | 08:21 08:51 | 09:51   | 10:51 11:51   12:21 12:51 | | 13:51 13:51 |     | 14:31 14:52 14:52   15:14     15:22 15:39     15:51 16:19 16:51 |   17:51 17:51 | |   18:49     19:49 19:49   21:19   23:04 23:04 23:14    
28,2 .. Hosszúdűlő 04:52 05:42 05:42 | 06:12 06:42   06:42 | | | |       07:22   07:52 | 08:22 08:52 | 09:52   | 10:52 11:52   12:22 12:52 | | 13:52 13:52 |     | 14:32 14:54 14:54   |     15:24 |     15:52 16:20 16:52 |   17:52 17:52 | |   18:50     19:50 19:50   21:20   23:05 23:05 |    
29,4 0,0 Nyársapáti elág. 04:53 05:43 05:43 | 06:13 06:43   06:43 06:57 | 07:16 07:16       07:23   07:53 | 08:23 08:53 09:20 09:53   | 10:53 11:53   12:23 12:53 | | 13:53 13:53 13:53     | 14:33 14:56 14:56   15:16     15:26 15:41     15:53 16:21 16:53 16:52   17:53 17:53 18:20 18:20   18:51     19:51 19:51   21:21   23:06 23:06 23:16    
29,4 0,0 Nyársapáti elág. S S S S S 06:43   06:43 S S 07:16 07:16       S   S S S S S 09:53   S 10:53 S   S S S S S S S     S 14:33 S S   15:16     S 15:41     15:54 S S S   17:53 S S S   S     19:51 S   S   23:06 S 23:16    
S 0,7 Nyársapát, iskola S S S S S 06:45   06:45 S S | |       S   S S S S S 09:55   S 10:55 S   S S S S S S S     S 14:35 S S   |     S |     15:56 S S S   17:55 S S S   S     19:53 S   S   23:08 S |    
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S S S S 06:46   06:46 S S 07:19 07:19       S   S S S S S 09:56   S 10:56 S   S S S S S S S     S 14:36 S S   15:19     S 15:44     15:57 S S S   17:56 S S S   S     19:54 S   S   23:09 S 23:19    
S 2,4 Nyársapát, aut.ford. S S S S S 06:48   06:48 S S | |       S   S S S S S 09:58   S 10:58 S   S S S S S S S     S 14:38 S S   |     S |     15:59 S S S   17:58 S S S   S     19:56 S   S   23:11 S |    
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S S S S 06:50   06:50 S S | |       S   S S S S S 10:00   S 11:00 S   S S S S S S S     S 14:40 S S   |     S |     16:01 S S S   18:00 S S S   S     19:58 S   S   23:13 S |    
S 0,7 Nyársapát, iskola S S S S S 06:51   06:51 S S | |       S   S S S S S 10:01   S 11:01 S   S S S S S S S     S 14:41 S S   |     S |     16:03 S S S   18:01 S S S   S     19:59 S   S   23:14 S |    
29,4 0,0 Nyársapáti elág. S S S S S 06:53   06:53 S S 07:26 07:26       S   S S S S S 10:03   S 11:03 S   S S S S S S S     S 14:43 S S   15:26     S 15:51     16:05 S S S   18:03 S S S   S     20:01 S   S   23:16 S 23:26    
29,4 0,0 Nyársapáti elág. 04:53 05:43 05:43 | 06:13 06:53   06:53 06:57 | 07:26 07:26       07:23   07:53 | 08:23 08:53 09:20 10:03   | 11:03 11:53   12:23 12:53 | | 13:53 13:53 13:53     |   14:57 14:57   15:26     15:27 15:51     16:06 16:21 16:53 16:52   18:03 17:53 18:20 18:20   18:51     20:01 19:51   21:21   23:16 23:06 23:26    
31,1 .. Hargita vendéglő 04:55 05:45 05:45 | 06:15 06:55   06:55 | | | |       07:25   07:55 | 08:25 08:55 | 10:05   | 11:05 11:55   12:25 12:55 | | 13:55 13:55 |     |   14:59 14:59   |     15:29 |     16:09 16:23 16:55 |   18:05 17:55 | |   18:53     20:03 19:53   21:23   23:18 23:08 |    
31,9 .. Kapás dűlő 04:56 05:46 05:46 | 06:16 06:56   06:56 | | 07:28 07:28       07:26   07:56 | 08:26 08:56 | 10:06   | 11:06 11:56   12:26 12:56 | | 13:56 13:56 |     |   15:00 15:00   15:28     15:30 15:53     16:10 16:24 16:56 |   18:06 17:56 | |   18:54     20:04 19:54   21:24   23:19 23:09 23:28    
32,8 .. 441-es sz. út, ált. isk. 04:57 05:47 05:47 | 06:17 06:57   06:57 | | | |       07:27   07:57 | 08:27 08:57 | 10:07   | 11:07 11:57   12:27 12:57 | | 13:57 13:57 |     |   15:02 15:02   |     15:32 |     16:12 16:25 16:57 |   18:07 17:57 | |   18:55     20:05 19:55   21:25   23:20 23:10 |    
33,4 .. Vett út 04:58 05:48 05:48 | 06:18 06:58   06:58 | | 07:30 07:30       07:28   07:58 | 08:28 08:58 | 10:08   | 11:08 11:58   12:28 12:58 | | 13:58 13:58 |     |   15:03 15:03   15:30     15:33 15:55     16:13 16:26 16:58 |   18:08 17:58 | |   18:56     20:06 19:56   21:26   23:21 23:11 23:30    
34,8 .. Cegléd, VOLÁNBUSZ telep 04:59 05:50 05:50 | 06:20 07:00   07:00 | | | |       07:30   08:00 | 08:30 09:00 | 10:10   | 11:10 12:00   12:30 13:00 | | 14:00 14:00 |     |   15:05 15:05   |     15:35 |     16:15 16:28 17:00 |   18:10 18:00 | |   18:58     20:08 19:58   21:28   23:22 23:12 |    
35,1 .. Cegléd, köztemető 05:00 05:51 05:51 | 06:21 07:01   07:01 | | | |       07:31   08:01 | 08:31 09:01 | 10:11   | 11:11 12:01   12:31 13:01 | | 14:01 14:01 |     |   15:06 15:06   |     15:36 |     16:16 16:29 17:01 |   18:11 18:01 | |   18:59     20:09 19:59   21:29   23:23 23:13 |    
35,5 .. Cegléd, Vásár tér 05:01 05:52 05:52 | 06:22 07:02   07:02 07:04 | | |       07:32   08:02 | 08:32 09:02 | 10:12   | 11:12 12:02   12:32 13:02 | | 14:02 14:02 14:02     |   15:07 15:07   |     15:37 |     16:17 16:30 17:02 |   18:12 18:02 | |   19:00     20:10 20:00   21:30   23:24 23:14 |    
36,2 .. Cegléd, Ruhagyár 05:03 05:54 05:54 | 06:24 07:04   07:04 07:06 | 07:32 07:32       07:34   08:04 | 08:34 09:04 | 10:14   | 11:14 12:04   12:34 13:04 | | 14:04 14:04 14:04     |   15:09 15:09   15:32     15:39 15:57     16:19 16:32 17:04 |   18:14 18:04 | |   19:02     20:12 20:02   21:32   23:26 23:16 23:32    
36,7 .. Cegléd, Síp u. 05:04 05:55 05:55 | 06:25 07:05   07:05 07:07 | | |       07:35   08:05 | 08:35 09:05 | 10:15   | 11:15 12:05   12:35 13:05 | | 14:05 14:05 14:05     |   15:10 15:10   |     15:40 |     16:20 16:33 17:05 |   18:15 18:05 | |   19:03     20:13 20:03   21:33   23:27 23:17 |    
37,3 .. Cegléd, posta 05:05 05:56 05:56 06:10 06:27 07:07   07:07 07:09 07:15 07:34 07:34       07:37   08:07 08:20 08:37 09:07 09:32 10:17   10:27 11:17 12:07   12:37 13:07 13:07 13:40 14:07 14:07 14:07     14:35   15:12 15:12   15:34     15:42 15:59     16:22 16:35 17:07 17:01   18:17 18:07 18:32 18:32   19:04     20:14 20:04   21:34   23:28 23:18 23:34    
37,3 .. Cegléd, posta 05:05 05:56 05:56 06:10 06:29 07:09   07:09 07:11 07:15 07:35 07:35       07:39   08:09 08:20 08:39 09:09 09:32 10:19   10:27 11:19 12:09   12:39 13:09 13:07 13:40 14:09 14:09 14:09     14:35   15:14 15:14   15:35     15:44 16:00     16:24 16:36 17:09 17:01   18:19 18:09 18:32 18:32   19:04     20:14 20:04   21:34   23:28 23:18 23:35    
38,1 .. Cegléd, Gimnázium u. 05:06 05:58 05:58 | 06:31 07:11   07:11 | | 07:37 07:37       07:41   08:11 | 08:41 09:11 | 10:21   | 11:21 12:11   12:41 13:11 | | 14:11 14:11 14:11     |   15:16 15:16   15:37     15:46 16:02     16:26 16:38 17:11 |   18:21 18:11 | |   19:06     20:16 20:06   21:36   23:29 23:19 23:37    
38,9 .. Cegléd, aut. áll. 05:07 05:59 05:59 06:15 06:32 07:12   07:12 07:14 07:18 07:38 07:38       07:42   08:12 08:25 08:42 09:12 09:35 10:22   10:30 11:22 12:12   12:42 13:12 13:10 13:45 14:12 14:12 14:12     14:40   15:17 15:17   15:38     15:47 16:03     16:27 16:39 17:12 17:04   18:22 18:12 18:35 18:35   19:07     20:17 20:07   21:37   23:30 23:20 23:38    

Jelmagyarázat

A 221, 281, 225, 223, 285, 249, 241, 287, 263, 265, 271, 273 és 279 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
1 hétfői munkanapokon,
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én,
22 keddtől péntekig munkanapokon,
66 a hetek első tanítási napját megelőző napon,
77 munkanapot megelőző munkaszüneti napon,
79 a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti nap kivételével munkaszüneti napokon,
84 munkanapot követő napokon,
88 munkaszüneti napot követő munkanap. A 69, 107, 111, 115 és 117 sz. járatok közlekedése a Mercedes gyár munkarendjének következtében változhat

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat
O Országos járat