Navigáció átugrása
556

Cegléd-Nyársapát

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 556 3 I    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 06:50
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 06:51
1,6 .. Cegléd, posta 06:53
2,2 .. Cegléd, Síp u. 06:55
2,7 .. Cegléd, Ruhagyár 06:56
3,4 .. Cegléd, Vásár tér 06:58
3,8 .. Cegléd, köztemető 06:59
4,1 .. Cegléd, VOLÁNBUSZ telep 07:00
5,5 .. Vett út 07:02
6,2 .. Kormuth dűlő 07:03
7,4 .. 2-es km-kő 07:04
8,1 .. Zsengellér dűlő 07:05
8,9 .. Dávid dűlő 07:06
10,2 .. Szabad Föld Tsz. 07:07
10,7 .. Csemő, Határ út 07:08
11,6 0,0 12. sz. v.bolt 07:10
S 1,1 Vett úti általános iskola 07:12
S 2,0 Csemői sertéstelep 07:13
S 3,4 Csemő, régi vmh. 07:16
S 3,9 Csemő, kh. 07:17
S 3,4 Csemő, régi vmh. 07:18
S 2,0 Csemői sertéstelep 07:21
S 1,1 Vett úti általános iskola 07:22
11,6 0,0 12. sz. v.bolt 07:24
12,8 .. Hoffer telep 07:25
13,7 .. Róna telep 07:26
14,6 .. T.Nagy tanya 07:27
15,5 .. Csemői bekötő út 07:28
16,5 .. Hosszúdűlő 07:29
17,7 .. Nyársapáti elág. 07:30
18,4 .. Nyársapát, iskola 07:32
19,1 .. Nyársapát, kh. bej.út 07:33
20,1 .. Nyársapát, aut.ford. 07:35

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat

Hírek