Navigáció átugrása
546

Nagykőrös-Tiszakécske

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 546 1       546 3       546 5       546 7 M    
0,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 08:20 13:20 15:20 17:20
0,7 .. Nagykőrös, Gazdabolt 08:21 13:21 15:21 17:21
1,3 .. Nagykőrös, Gépgyártó szöv. 08:22 13:22 15:22 17:22
1,8 .. Nagykőrös, Öregcsárda 08:23 13:23 15:23 17:23
3,1 .. Arany János Tsz. kertészet 08:25 13:25 15:25 17:25
4,4 .. Fafeldolgozó 08:26 13:26 15:26 17:26
5,2 .. Szolgálati lakások 08:27 13:27 15:27 17:27
5,7 .. Árbozi ált. isk. 08:28 13:28 15:28 17:28
6,8 .. Dobos tanya 08:29 13:29 15:29 17:29
8,3 .. Kocséri határ 08:31 13:31 15:31 17:31
9,4 .. Utasi tanya 08:32 13:32 15:32 17:32
10,2 .. Kocsér, Szabadság u. 08:33 13:33 15:33 17:33
10,7 .. Kocsér, Jókai Mór út 08:34 13:34 15:34 17:34
11,3 .. Kocsér, Szt. István tér 08:35 13:35 15:35 17:35
13,2 .. Mézes út 08:37 13:37 15:37 17:37
14,3 .. Szentkirályi földút elág. 08:38 13:38 15:38 17:38
15,3 .. Fűzfás út 08:39 13:39 15:39 17:39
16,5 .. Kécskei határ 08:40 13:40 15:40 17:40
17,8 .. Rózsa major 08:42 13:42 15:42 17:42
18,8 .. 9.sz. kisbolt 08:43 13:43 15:43 17:43
20,4 .. Tiszakécske, Székhalom 08:45 13:45 15:45 17:45
21,7 .. Tiszakécske, Árkus dűlő 08:47 13:47 15:47 17:47
23,4 .. Bézi dűlő 08:49 13:49 15:49 17:49
24,1 .. Kőrösi híd 08:50 13:50 15:50 17:50
25,7 .. Tiszakécske, Dózsa telep 08:52 13:52 15:52 17:52
26,3 0,0 Tiszakécske, v. átjáró | | | |
S 0,5 Tiszakécske, tűzoltóság 08:54 13:54 15:54 17:54
Tiszakécske        
Kecskemét        
Kecskemét 07:42 12:42 14:42 16:42
Tiszakécske 08:45 13:45 15:45 17:45
S 0,5 Tiszakécske, tűzoltóság 08:54 13:54 15:54 17:54
26,3 0,0 Tiszakécske, v. átjáró 08:55 13:55 15:55 17:55
26,9 .. Tiszakécske, kerekdombi elág. 08:56 13:56 15:56 17:56
27,3 .. Tiszakécske, vh. 08:57 13:57 15:57 17:57
27,9 .. Tiszakécske, Szolnoki út 08:58 13:58 15:58 17:58
28,6 .. Tiszakécske, Szabolcska u. 08:59 13:59 15:59 17:59
29,5 .. Tiszakécske, Erkel fasor 09:01 14:01 16:01 18:01
30,4 .. Tiszakécske, Templom tér 09:03 14:03 16:03 18:03
32,2 .. Tiszakécske, Nap körút 09:06 o 16:06 o
33,0 .. Tiszakécske, Tiszapart 09:08   16:08  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat