Navigáció átugrása
560-561

Cegléd–Csemő–Ereklyés–Csemő, Hantháza

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 560 1   10   558 1 M     561 103 M     561 5 M     558 3 A     560 3 I     556 3 I     559 1       560 7 M     561 9       558 5 I     560 109 I     558 7 M     559 5 T     559 7 A     559 3 I     558 9 A     561 11 M     560 13 M     559 109 T     559 9 I     561 15 A     561 17 I     559 11 M     560 19 I     558 11       560 29 A     560 21 M     561 23   34   560 25   3   560 27 M    
0,0 0,0 Cegléd, aut. áll. 04:30 05:15 05:20 06:05 06:20 06:25 06:50 06:50 07:30 09:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:00 12:00 12:30 13:00 14:00 14:30 14:30 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 16:30 17:15 18:30 20:30 22:30
0,8 0,8 Cegléd, Gimnázium u. 04:31 05:16 05:21 06:06 06:21 06:26 06:51 06:51 07:31 09:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:01 12:01 12:31 13:01 14:01 14:31 14:31 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 16:31 17:16 18:31 20:31 22:31
1,6 1,6 Cegléd, posta 04:32 05:18 05:23 06:08 06:23 06:28 06:53 06:53 07:33 09:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:03 12:03 12:33 13:03 14:03 14:33 14:33 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 16:33 17:18 18:33 20:33 22:32
2,2 2,2 Cegléd, Piac tér 04:33 S 05:25 06:10 S 06:30 S 06:55 07:35 09:05 S 11:05 S 12:05 12:05 12:05 S 13:05 14:05 14:35 14:35 14:35 15:05 15:35 16:05 S 16:35 17:20 18:35 20:35 22:33
2,7 2,7 Cegléd, PEVDI 04:34 S 05:26 06:11 S 06:31 S 06:56 07:36 09:06 S 11:06 S 12:06 12:06 12:06 S 13:06 14:06 14:36 14:36 14:36 15:06 15:36 16:06 S 16:36 17:21 18:36 20:36 22:34
3,3 3,3 Cegléd, kenyérgyár 04:35 S 05:27 06:12 S 06:32 S 06:57 07:37 09:07 S 11:07 S 12:07 12:07 12:07 S 13:07 14:07 14:37 14:37 14:37 15:07 15:37 16:07 S 16:37 17:22 18:37 20:37 22:35
3,5 3,5 Cegléd, konzervgyár 04:36 S 05:28 06:13 S 06:33 S 06:58 07:38 09:08 S 11:08 S 12:08 12:08 12:08 S 13:08 14:08 14:38 14:38 14:38 15:08 15:38 16:08 S 16:38 17:23 18:38 20:38 22:36
4,3 4,3 Cegléd, Hétvezér u. 04:37 S 05:29 06:14 S 06:34 S 06:59 07:39 09:09 S 11:09 S 12:09 12:09 12:09 S 13:09 14:09 14:39 14:39 14:39 15:09 15:39 16:09 S 16:39 17:24 18:39 20:39 22:37
5,6 5,6 Ugyer, régi vmh. 04:39 S 05:31 06:16 S 06:36 S 07:01 07:41 09:11 S 11:11 S 12:11 12:11 12:11 S 13:11 14:11 14:41 14:41 14:41 15:11 15:41 16:11 S 16:41 17:26 18:41 20:41 22:39
6,4 6,4 Kökény dűlő 04:40 S 05:32 06:17 S 06:37 S 07:02 07:42 09:12 S 11:12 S 12:12 12:12 12:12 S 13:12 14:12 14:42 14:42 14:42 15:12 15:42 16:12 S 16:42 17:27 18:42 20:42 22:40
S 7,4 Csemő, mikebudai útelág. S S S S S 06:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 9,0 Csemő, Kuckó dűlő S S S S S 06:40 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 11,3 Csemő, Tőzeg dűlő S S S S S 06:43 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 12,0 Csemő, 14.dűlő S S S S S 06:44 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 13,1 Csemő, 8. dűlő S S S S S 06:46 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 13,9 Csemő, 4. dűlő S S S S S 06:47 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 14,9 Csemő, Tájház S S S S S 06:49 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
7,4 S Csemő, alsóerdő 04:41 S 05:33 06:18 S S S 07:04 07:43 09:13 S 11:13 S 12:13 12:13 12:13 S 13:14 14:14 14:44 14:44 14:44 15:14 15:44 16:13 S 16:44 17:29 18:44 20:43 22:41
8,1 S Csemő, Zöldhalom 04:42 S 05:34 06:19 S S S 07:06 07:44 09:14 S 11:14 S 12:14 12:14 12:14 S 13:16 14:16 14:46 14:46 14:46 15:16 15:46 16:14 S 16:46 17:31 18:46 20:44 22:42
8,9 S Csemő, egészségház 04:43 S 05:35 06:20 S S S 07:07 07:45 09:15 S 11:15 S 12:15 12:15 12:15 S 13:17 14:17 14:47 14:47 14:47 15:17 15:47 16:15 S 16:47 17:32 18:47 20:45 22:43
10,2 16,1 Csemő, Rákóczi Tsz. 04:45 S 05:37 06:22 S 06:51 S 07:09 07:47 09:17 S 11:17 S 12:17 12:17 12:17 S 13:19 14:19 14:49 14:49 14:49 15:19 15:49 16:17 S 16:49 17:34 18:49 20:47 22:45
11,6 17,5 Csemő, régi vmh. 04:47 05:39 05:39 06:24 06:46 06:53 07:16 07:11 07:49 09:19 10:56 11:19 11:56 12:19 12:19 12:19 12:56 13:21 14:21 14:51 14:51 14:51 15:21 15:51 16:19 16:56 16:51 17:36 18:51 20:49 22:47
12,1 18,0 Csemő, kh. 04:48 05:40 05:40 06:25 06:47 06:54 07:17 07:12 07:50 09:20 10:57 11:20 11:57 12:20 12:20 12:20 12:57 13:22 14:22 14:52 14:52 14:52 15:22 15:52 16:20 16:57 16:52 17:37 18:52 20:50 22:48
12,7 18,6 Csemő, Virág u. o   05:41 06:26   o   S o 09:21   o S S S S   13:23 o S S 14:53 15:23 S o   o o 18:53 o o
13,4 19,3 Csemő, Bogdán-iskola dűlő     05:42 06:27       S   09:22     S S S S   13:24   S S 14:54 15:24 S         18:54    
14,0 19,9 Csemő, Hosszúhomok     05:43 06:28       S   09:23     S S S S   13:25   S S 14:55 15:25 S         18:55    
16,0 21,9 Csemő-Ereklyés     05:45 06:30       S   09:25     S S S S   13:27   S S 14:57 15:27 S         18:57    
17,9 23,8 Csemő-Czakó telep     05:48 06:33       S   09:28     S S S S   13:30   S S 15:00 15:30 S         19:00    
19,7 25,6 Hantháza, régi vá.     05:50 06:35       07:23   09:30     12:08 12:30 12:30 12:30   13:32   15:03 15:03 15:02 15:32 16:03         19:02    
20,8 26,7 Csemő, Hantháza, aut. ford.     05:52 06:37       07:25   09:32     12:10 12:32 12:32 12:32   13:34   15:05 15:05 15:04 15:34 16:05         19:04    

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én,
10 nem közlekedik XII. 25-én és I. 1-én,
34 XII. 24-én és XII. 31-én Csemő, kh. megállóhelyig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek